Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Kafeterianka18

Już od jakiegoś czasu zamawiam kosmetyki z Faberlica, ale chciałabym wiedzieć, co według Was jest z tej firmy najbardziej godne polecenia. Piszcie o perełkach z tej firmy, jak też o zakupach nieudanych. Mile widziane opinie bogate w opis działania, plusy, ale też konstruktywną krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot dachowiec
ja dopiero dzis zamowilam na allegro kilka kosmetykow, wiec jeszcze nic nie moge o nich powiedziec, ponoc pielegnacyjne są dobre ale moze ktos używał??? a Ty autorko co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
zamówiłam pare kosmetyków Faberlic, pierwszy raz więc jeszcze niewiem co jest dobre a co nie jak narazie daję minus: żel pod prysznic- prawie wogóle nie pachnie, niezbyt się pieni i opakowanie nie jest ładne. Plus daje: mleczko do ciała- mam suchą skóre i on świetnie nawilża, zapach delikatny. A znacie jakieś perfumy tej firmy które mogłybyście polecić bo chce sobie zamówić i niewiem jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Właśnie ja też jestem nową konsultantką Faberlic od 3 dni. Mam o tyle dobrze że jestem z Warszawy i po kosmetyki będę jeździła do biura nic w ten sposób nie płace za paczke. Właśnie dostałam maila że są dni otwarte i pewnie też pójdę i zobacze co ciekawego. Szkoda że Faberlic ma tak mało produktów przydałoby się ich więcej bo pare razy zamówie i nie będę miała co kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że Faberlic ma dosyć dużo asortymentu. Katalogi mają po 88 stron - więc są dosyc duże. Poza tym co miesiąc dochodzi po 10-20 nowych kosmetyków do oferty. Wiem - bo już parę miesięcy jestem w Faberlicu. Teraz np. doszły toniki w serii Aromage. Podkład rewiatlizujący, supertrwałe cienie do powiek, błyszczki do ust z dodatkiem brokatu. W sumie 12 nowych kosmetyków. I tak co miesiąc oferta jest wzbogacana. Oczywiście że większość się powtarza - no ale tak jest we wszystkich firmach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
aha chyba że tak ja jak już wspomniałam jestem od paru dni więc jeszcze niewiem, a co ile wychodzą nowe katalogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Ciekawe jeszcze czy na święta może zrobią jakieś zestawy albo jakieś nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalog faberlic wychodzi jeden na miesiąc. obowiązuje od 1-go dnia miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca. :-) co do ofert na Święta - nie wiem jak to wygląda bo jestem w Faberlicu od paru miesięcy - sama jestem bardzo ciekawa czy przygotują coś ładnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Ja polecam kremy do biustu z Faberlica, lakiery do paznokci i podkłady - są naprawdę dobre. Interesują mnie perfumy z Faberlica, ale nie wiem skąd wziąć próbki. U mnie w mieście jest bardzo mało konsultantek, więc chyba sama się zarejestruję, żeby móc robić zamówienia na swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamaiwam je djuz od dłuższego czasu i polecam kerm antycelluitowy ;] i żel też antyceluitowi tak co trzeba po zastosowaniu owinąć folią ;] ja sie owijam na całą noc i rano mam mniej o 1,5 cm w talii ;] nazy nie pamietamm, ale ma on różową tubke pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na moje forum - adres powyżej :-) lub proszę o meila :-) próbki perfum kosztują 3 złote i mozna je zamawiać w Faberlicu jedynie za pośrednictwem zamówienia składanego na ich stronie. Oczywiście trzeba być zarejestrowanym konsultantem Faberlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Pamiętam, że na święta rok temu był taki katalog, że aż nie mogłam uwierzyć. Ceny były po prostu śmiesznie niskie - kremy przeciwzmarszczkowe po 3.90zł i inne cuda. To były w większości końcówki serii, po prostu fenomenalne obniżki. Wtedy się w sumie temu bliżej nie przyjrzałam, ale w tym roku na pewno nie będę bierna wobec takich cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterianko - zapraszam :-) wpisowe 0 złotych i fajne kosmetyki. własnie napisałam meila do faberlic - może już będą grudniowe katalogi a wszystkie dziewczyny z mojej druzyny :-) zawsze mogą w każdej porze dnia i nocy zadać mi pytanko i nie pozostają bez odpowiedzi... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Dobra Rado - właśnie piszemy sobie majle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy faberlic ma swoje biuro
gdzie można odebrać zamówienie OSOBIŚCIE tylko w Warszawie? czy ma filie w innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuro - Salon Faberlic - WROCŁAW OTWARCIE - 15.11.2006ul. Krynicka 2650-555 WrocławTel. kontaktowy: 071 / 798 76 07Jolanta Piskorek: 0 602 426 974Grażyna Paszkowiak: 0 604 519 145 Biuro - Salon Faberlic - BRZEG OTWARCIE - 13.11.2006ul. 3 Kotwic 11 (1 piętro)49-300 BRZEG Tel. kontaktowy: Dorota Pięch tel.: 0 668 371 212 Punkt Konsultancyjny - Małgorzata ZającOTWARCIE - 10.11.2006Centrum Handlu Hurtowego Katowice ul.Obroki 130Hala nr. 1, wejście 5, punkt znajduje się po lewej stronie od wejścia.Godziny otwarcia:poniedziałek-piątek od 7.00 do 15,30niedziela od 9.00 do 13.00Tel. kontaktowy: 0 503 037 245 Biuro - Liliana Wypychul. Gdańska 54 pok. 10590-612 Łódź Godziny otwarcia:poniedziałek-piątek 13.00-18.00Tel. kontaktowy: 0 513 009 437 Biuro - Joanna Gancarzul. Długa 33, pok. 4 (róg ul. Narutowicza).95-100 Zgierz Godziny otwarcia:poniedziałek-piątek 14.00 do 17.30.Tel. kontaktowy: 0 600 195 192 Biuro - Ala Piekarz ul. Brysza 841-819 Zabrze Godziny otwarcia:wtorek - czwartek 11.00-17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only nokia
bo nie zrobilas spacji po dwukropku a : + P = :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ptanie
Na jakiej zasadzie działa punkt konsultacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulka
wlasnie ja rowniez niedawno zostalam konsultantka Faberlica. osobiscie jestem zadowolona z kosmetykow - co prawda narazie uzywam jedynie mleczka do demakijazu, ale jest naprawde dobry. szkoda tylko ze kolezanki ktorym pokazalam katalogi, nie bardzo byly zainteresowane kosmetykami:( wiekszosc z przyzwyczejenia bedzie kupowala produkty avonu czy oriflame, boja sie eksperymentowac;/ ale sama bede experymentowac - a co mi szkodzi:) hihi pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakiej zasadzie działają biura? szczerze mówiąc dysponuję tylko informacją że są to niezależne osoby prowadzące we własnym zakresie Działalność Gospodarczą - najczęściej \"żyją\" z zapisywania do siebie konsultantek. Więc przypuszczam że nie jest mozliwe przyniesienie do biura umowy podpisanej z inną sponsorką i zarejestrowanie jej w biurze. Domyślam się że właściciele biur będą starać się jednak przekonać taką osobę aby potargała umowę z kimś innym i wpisała się do nich. Takie zjawisko jest niestety dosyć częste w innej firmie typu sieciowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Moi znajomi też nie zabardzo byli zainteresowani tymi kosmetykami. Wydaje mi się że za mało sią reklamują ba nawet wogóle się nie reklamują. Czekam na katalog grudniowy zobaczymy jakie nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulka
witam dziewczyny:) tez wydaje mi sie ze firma Faberlic powinna prowadzić jakąś kampanię promocyjną. nigdzie nie ma reklam tych kosmetyków, a szkoda:(ja sama dowiedziałam się o tej firmie czytając właśnie to forum!! Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biura Faberlic (a przynajmniej te w Katowicach) działa na takiej zasadzie , że prowadzi je Pani , która ma status Dyrektora (podejrzewam , że ma własną działalność) we własnym mieszkaniu (ma je ogromne). Do biura można przyjść pooglądać sobie kosmetyki, zapytać o co dusza zapragnie, kupić katalogi po niższej cenie, zapisać się. Ja kilka razy przyprowadzałam nowe konsultantki , które podpisywały umowę ze mną jako przełożoną i Pani Marzena wysyłała je do siedziby. Pani Marzena jest moją przełożoną, więc tym samym też przełożoną moich konsultantów, dlatego pewnie nie przekonywała nikogo do potargania umowy i wpisania jej jako przełożonej. Paczkę można odebrać w tym biurze, jednak za przesyłkę i tak musimy zapłacić. Robią tak tylko panie, które pracują i nie ma ich całymi dniami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także
Dziewczyny mam takie pytanko do was Jakie perfumy polecacie?Oczywiście z Faberlica. Lubie zapachy kwiatowe lub owocowe ale nie mdłe i duszące. Zastanawiam się nad Donna felice, kaori, alizes lub Ferrique sensuelle i nie wiem które wybrać? dobra rada czytałam na innym topiku że niedługo będziesz miała grudniowy katalog jak byś mogła to napisz jaką mają oferte na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli nawet jak odbiorę
paczkę osobiście we wrocławskiej filii to i tak muszę za nia zapłacić??? (chodzi mi o przesyłkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Jestem prawie pewna, że gdyby Faberlic prowadził działalność promocyjną to płacilibyśmy za te kosmetyki sporo drożej. I tak ostatnio cieszą się coraz większym zainteresowaniem i od zeszłego roku zaobserwowałam spory wzrost cen. Gdyby więc Faberlic zaczął reklamować się w telewzji i prasie, zrównałby się z Oriflame (o Avonie nie wspomnę, bo tam ceny nie są wysokie, ale kosmetyki te jakością również nie grzeszą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×