Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolska1986

kosmetyki z internetu - alternatywa drogerii

Polecane posty

Gość Karolska1986

Szukam prezentu dla siostry i zastanawiam się nad kupnem dla niej kilku fajnych kosmetyków do makijażu. W drogeriach ceny rosną - szczególnie przed świętami i szczególnie tych dobrych marek. Zastanawiam się więc na zakupem w internecie. Allegro wydaje mi się przereklamowane, zresztą ceny za utrzymanie aukcji również podwyższają koszt produktów. Szukałam wiec po sklepach internetowych. Czy warto kupować w nich ? Jakie są godne zaufania? czytałam już na innych forach o sklepie kosmetykizameryki.pl - mają wiele kosmetyków znanych marek, takich jak max factor, revlon, loreal, ale jak z ich jakością? czy rzeczywiście takie sklepy maja oryginalne rzeczy i ze względu na niski koszt utrzymania działalności są one tak tanie? jakie są wasze wrażenia i doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOKOS
Jeżeli chodzi o kosmetyki kupowane przez internet to nie należy kupować kosmetyków kolorowych,ponieważ kolor kosmetyku prezentowany na zdjęciu nijak sie ma do rzeczywistości.Ja kupuję przez internet kremy do twarzy,maseczki,płyny miceralne.Mam jeden sklep,któremu jestem wierna,są to kosmetyki polskie i naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się tutaj, że odcienie mogą się różnić pokazane w internecie, ja lubię kupowac na święta kosmetyki z katalogów od znajomych np. Avon. Zawsze coś taniej da a ja przynajmniej mam pewne, że kolor i jakoś ok, bo jak coś nie tak jest to zawsze ona mi powie, nie kupuj tego bo np. kredka jest twrada a nie miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że jak masz jakiś kosmetyk wypróbowany, a w drogerii internetowej jest tańszy, to warto brać. Ja, poza farmoną (ale tam są kremy czy produkty do higieny) mam wypróbowany jeszcze domzdrowia.pl - w każdym z nich znajdziesz fajne zestawy świąteczne, może coś wybierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc szczerze nie zauważyłam by kosmetyki jakoś drożały przed świętami. wręcz przeciwnie - jest masa zestawów kosmetycznych, które wychodzą taniej niż te same kosmetyki osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombos
Bardzo ciekawy ten sklep, który podałaś Karolska1986. Z ciekawości zajrzałam i rzeczywiście kosmetyki są o wiele tańsze. Wiele słyszałam o allegro - że życzy sobie ogromnych prowizji za wystawianie przedmiotów. Ja sama kiedyś musiałam odpalić im 30zł za głupią rzecz. Dlatego chyba w samych sklepach jest taniej. Jestem ciakawa czy ktoś z was kupował w tym sklepie i jak wygląda jakość kosmetyków. Są pakowane w oryginalne pudełeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry internetowy sklep
z kosmetykami: www.feelunique.com. Bazuje na Jersey, czyli nie musimy obawiac sie ze przesylki przychodza z Chin, itp. Ceny konkurencyjne, a przesylka miedzynarodowa bezplatna. Warto zajrzec, sa tutaj kosmetyki od tych z sredniej polki cenowej po te b. ekskluzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolska1986
KOMBOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolska1986
Kombos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolska1986
Kombos - sa pakowane w oryginalne pudełka, z datą produkcji i przydatności. nie uzyskałam tu żadnych informacji na temat tego sklepu ale poczytałam na innych stronach pozytywne opinie na ich temat i postanowiłam zamówić kilka rzeczy. Na święta już nie zdążyłam, ale niedługo przyjaciółka ma urodziny, więc zrobiłam tam zakupy i już mam dla niej prezent. Naprawdę mają dobre ceny. Wyczaiłam podklad max factor za 26 zł cienie mineralne l'oreal za 10 zł (Loreal Color Minerals). Szok. Ceny w drogeriach mnie powalają,jak na to patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam ale odradzam
nie polecam feel unique- znajoma kupiła tam podróbkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam ale odradzam
to prowadzą Polacy więc wiadomo... rzeczy po terminach a ceny jak w normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
feel unique - to nie Polacy tylko Francuzi albo Brytyjczycy jak juz cos :D I jak w kazdym normalnym brytyjskim sklepie jesli to byla podrobka to reklamujesz i dostajesz zwrot kasy. A po drugie to zbyt ceniaca sie firma zeby sprzedawac podrobki. Moznaby cos takiego zglosic na policje i firma leci. Polacy co najwyzej na Ebay sprzedaja jak na razie. Wiec nie do konca wierze w ten post bo wciaz tam kupuje, czytam tutejsza prase i fora kobiece ;) i nic o tym nie slyszalam. Zreszta ostatnio czytalam jakie nagrody zdobywaja na tutejszym rynku kosmetycznym i prasowym. Warto zerknac: http://www.feelunique.com/content/aboutus A co to byla za podrobka, bo jestem ciekawa :) Nie mam interesu bronic tej firmy,ale ok.tysiaca funtow juz tam przepuscilam przez te kilka lat i byla bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Hehe, pogrzebalam troche w googlach i mam: Feelunique is owned by its founders, chief executive Aaron Chatterley and chief operating officer Richard Schiessl. Typowo polskie nazwiska zalozycieli i wlascicieli firmy, nieprawdaz? ;) Jak sie nie wie o czym sie mowi to lepiej sie nie wypowiadac. Coz, Polacy az tacy operatywni niestety nie sa aby taki biznes na swiatowa skale prowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
W 2011 roku mieli obrot 16 milionow funtow, w 2012 o 50% wiekszy. Czy na pewno mowimy o firmie prowadzonej przez Polakow i sprzedajacej rzeczy "po dacie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
Kosmetyki w internecie, bo drogeria w internecie. Dla mnie super rozwiązanie, szczególnie gdy nie mam okazji zajechać do drogerii po pracy. Inny ważny detal, niższa cena. Osobiście od jakiegoś czasu zrezygnowałam z zakupów via allegro i skupiłam się na prawdziwych e-drogeriach. Polecam zakupy w holder.net.pl. Bardzo duży wybór kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka88
też korzystam z powyższej strony a oprócz tego kupuje też kosmetyki bezpośrednio ze stron firm. tak jest w przypadku flosleku - zawsze dostępne te kosmetyki,których potrzebuję. i mają fajne promocje. właśnie robię zamówienie na serię dr. Stopy;D - swoja drogą całą serię polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki z interrnetu
to ZAWSZE RYZYKO PODRÓBY SKLEPY INTERNETOWE TEŻ SPRZEDAJĄ NA ALL,a wystarczy zerknąć na komentarze ile osób skarży się na podróby lub przeterminowane rzeczy albo z "z ameryki" czyli gorszej jakości ,z tego co widać tu ta sama osoba pod różnym pseudo robi reklamę swojej firmie -hahah kryptoreklama dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenieczka
Jakupuję sobie często w sklepie kosmetykizameryki.pl i tam mają duży wybór i sprawdzony towar. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1984
Kupuję i jestem zadowolona. Nigdy nie trafiły się mi używane, przeterminowane kosmetyki. Polecam zakupy u kosmetyki_ck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dość często kupuję kosmetyki w drogeriach internetowych, bo część z nich jest niedostępna w Polsce. Do tej pory nie miałam żadnych złych przygód, a kupuję już długo, więc myślę, że nie ma się czego bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam wielokrotnie z kosmetykizameryki i jakosciowo wszystko sie zgadza jesli kupujesz lakier do paznokci to wpisz wczesniej odcien do wyszukiwarki i zobacz jakie maja recenzje (a czesto przy recenzjach pokazuja zdjeica, wiec zobaczysz wlasciwy odcien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria44
jeżeli szukacie tanich kosmetyków do pilęgnacji lub kolorowych to na allegro poszukajcie spzredawcy kosmetyki_ck.Kupuje u tego pana od lat i ma super ceny a towar oryginalny.Ostatnio odkryłam u Niego tabletki kolagenowe pure collagen z noble medica -warto je łykać żeby nawilżyć skórę,spłycić zmarszczki i wzmocnić paznokcie oraz włosy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka83
U mnie wszystko zależy od tego o jakich kosmetykach mowa ;) Część kupuję w małych drogeriach, a część zamawiam w Supplite - zwłaszcza te, które kończą się najszybciej. Bardzo fajny sklep. Znalazłam w nim świetny szampon do kręconych włosów, obsługa jest przemiła, ceny całkiem fajne, a comiesięczna dostawa kosmetyków bardzo wygodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentina9
Od niedawna używam naturalnych kosmetyków - poniekąd zostałam do tego zmuszona przez alergię. W internecie jest mnóstwo sklepów gdzie można kupić takie kosmetyki np http://urodaemodia.pl tam kupuje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalia
a ja sobie często kupuję na eurobon.pl, tam są mega okazje i np. odzywki czy balsamy można kupić ze sporym rabatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dość często kupuję w drogeriach internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla2
Kosmetyki kupuję najczęściej na allegro (głównie te do makijażu u kilku sprawdzonych już allegrowiczów) i podobnie jak Julka w supplite - tu mam po prostu zamówione szampony, balsamy, mydła itp. i szkła kontaktowe. Tylko jak zastanawiam się nad zakupem jakiejś nowości sprawdzam w stacjonarnych sklepach co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście bardziej się opłaca kupować w sieci bo jest taniej. Ja zawsze kosmetyki kupuje w sklepie www.goldenlook.pl bo mam do nich zaufanie i już ich nie raz sprawdzilam:) tam pracują ludzie a nie roboty jak w większości sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje dla siebie kosmetyki ze złotem koloidalnym/ duża przebitka / ,dobre jest też serum że srebrem do cery naczynkowej,chętnie kupuję też kosmetyki z serii SPA np. sole do kąpieli,peelingi solne czy żele pod prysznic / 250ml za 14,10/.w ofercie jest tez cała kosmetyka kolorowa i pielęgnacyjna damska,męska i dziecięca, a jeżeli chodzi o perfumy to oferta jest imponujaca. Trzeba tylko bezpośrednio zalogować się do sklepu internetowego . Jakby co ,zachęcam do kontaktu z n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×