Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lR HealthBeauty

KOSMETYKI Z LR HealthBeauty - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość lR HealthBeauty

Od dłuższego czasu zamaiwma kosmetyki i perfumy z tej firmy. Czy znacie te produkty - napiszcie co o nich myślicie. Mile widziane opinie bogate w opis działania, plusy, ale też konstruktywną krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr_lublinvp.pl
Jestem partnerem firmy LR Health&Beauty - jeśli masz jakieś pytania nie ma problemu postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć. Od razu szczerze odpowiem, że większości produktów jeszcze nie próbowałam - dlatego nie będę zachwalać tego czego nie znam. Zachwycona jestem perfumami EdP -są naprawdę dobre, długo utrzymuje się zapach na ciele - używam EdP Sarah Connor a ostatnio także Carmen Electra - są delikatne takie niespotykane - podobają mi się. Ogólnie perfumy damskie są różnorodne - wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu - duży wybór damskich dla każdego. Nie podobały mi się z damskich EdP Kayah i Anna Kurnikowa - były zdecydowanie za mocne wg mnie - w tym momencie firma już ich nie produkuje. Z perfumami męskimi jest większy problem - jedyne jakie mogę zaakceptować to Michael Schumacher II - kupiłam mężowi i nie narzekam ;) Polecić mogę takżę bazę pod cienie do powiek - cienie nie rozmazują się i trzymają na powiece aż do wieczorengo demakijażu - mogę używać nawet najtańszych cieni z dobrym skutkiem, i kolejny plus jest bardzo wydajna używam ją codziennie już prawie rok i fakt że nie dużo ale jeszcze mam !! :) Minusem jest trudność w wyjęciu z pudełeczka przy długich paznokciach jest to problem - ja najpierw aplikatorem wyciągam ją do brzegów pudełeczka a potem dopiero udaje mi się chwycić paznokciem :) Z rzeczy które już próbowałam jest też kredka do oczu - miękka (co jest dla mnie ważne) i nie rozmazuje się :) Nie podobają mi się niestety błyszczyki - nie ciekawy posmak na ustach :( I zdecydowanym numerem jeden jest Aloe Vera Life Essence - żel do picia aloesowy z miodem :) ummm miodzio :* piję od kiedy jestem w LR czyli ponad rok i mi i mojej rodzince pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m13k
od roku jestem partenerem LR i jestem bardzo zadowolona:) Polecam kremy Q10 i Power Lift , Zel do Picia Aloe Vera Life Essence , perfumu LR classics Marebella ,perfumy Sarah Connor Gold, szamponyi odżywki Udo Waldz i jest jeszcze wiele wiele innych produktów godnych polecenia... :) Jestem z Sieradza i jestem 3 partnerem w tym miescie i powiem szczeże ze trudno namówic kogos aby zainteresował sie tymi kosmetykami najcześciej mówią że za drogie albo kozysataja z kosmetyków AVON lub Oriflame ... ale naprawde zapewniam ze nie beda żałować ja nie żałuje!!!! :) Pozdrawiam i zachęcam do zapisania sie do LR :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdP Anastacia
EdP Anastacia RESSURECTION :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr
Zdecydowanie polecam nową serię choco gold - dwufazowy płyn do kąpieli, olejek do masażu, nabłyszczający krem dociała - o zapachu mlecznej czekolady - zawiera ekstrakt kakao i masło shea w zastawie taniej cały zestaw tylko 99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m13k
Polecam nabłyszczający krem do ciała - o zapachu mlecznej czekolady jest super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr
Firma LR ma bardzo ciekawy plan marketingowy - przekonuje się o tym co miesiąc robiąc biling wydatków i zarobków :) polecam wszystkim zainteresowanym... kontakt do mnie: bleblee@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m13k
Jeżlei ktos by chciał dołączyc do LR to piszcie ! ----> gg1562463 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr
Bestseler stycznia : 2 pasty do zębów MicroSilver w cenie 1 - 26 zł/2 szt bleblee@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście są świetne! Najpierw byłam klientką, po czym stałm się konsultantką. Osobiście również bardzo cenię bazę do powiek, kredka, czy cień położone na bazie znacznie dłużej się trzymają i wyglądają lepiej, niż np. na powiece bez makijażu, lub przypudrowanej powiece. Ostatnio przed 1,5 tyg. zaczęłam stosować zestaw do pielęgnacji twarzy Nano gold i już widać efekty - są one tak zauważalne, że koleżanki z pracy spostrzegły znaczną poprawę wyglądu cery i pytają, co robiłam (myślały, że jakieś drogie, inwazyjne zabiegi kosmetologiczne, połączone z terapią typu botox, itp.) A pasta do zębów Microsilver na długo pozostawia w buzi orzeźwiający posmak i doskonle czyści oraz pielęgnuje problematyczne dziąsła. I koncentrat aloesowy - supernawilżający środek z b.wysoką zawartością aloesu. Wody toaletowe są tak różnorodne, że każdy znalazłby swój ulubiony zapach... Mam ich kilka i w zależności od okazji i nastroju zmieniam. Ogólnie jestem b.zadowolona z szerokiej oferty firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxaxax
Elerko, a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr lublin
Naprawdę polecam kosmetyki, teraz bardzo ciekawe zestawy aloe vera w promocyjnych cenach !!!!! Jeśli ktoś ma pytania: lr_lublin@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezony watek
odswiezam watek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma istnieje od niedawna na rynku dlatego jest tak mało partnerów. Ja zaczęłam współpracę z LR pół roku temu i jestem jedyna na cały Szczecin. Więc nic dziwnego że trudno kupić kosmetyki tej firmy. Polecam z czystym sumieniem cała serię RACINE.Żele i balsamy do ciała oraz kremy z Q 10. Mają bardzo ładny i delikatny zapach. Olejek do masażu jest bąbowy. swietny jest tez krem POWER LIFT. Doskonale liftinguje twarz i wygładza zmarszki !! Z serii ALOE VERA godna uwagi jest maseczka nawilżająca w piance, peeling, mleczko do oczyszczania i tonik. Krem z propolisem też jest ok.Jest to seria typowo pielęgnacyjna i nawilżajaca a nie przeciwzmarszkowa. EMERGENCY SPRAY wyprubowałam na opryszczkę, oparzenia, otarcia,ukaszenia komarów, pryszcze.Bardzo przyśpiesza wszelkiego rodzaju zmiany skórne. Aloes do picia oraz naturalne witaminy VITA ACTIV podaję mojemu 4 letniemu dziecku które jest alergikiem. Jestem zadowolona z rezultatów. Mojej koleżance pomaga bardzo na łuszczycę aloes FREEDOM. Kurację konsultowała ze swoim lekarzem. Nie polecam kosmetyków do włosów UDO WALZ. Bardzo małe opakowanie, drogie i dające marny efekt.Nacięłam się też na cienie do powiek, lakier do paznokci i róż do policzków.Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od niedawna konsultantką LR. Przekonały mnie do tego produkty aloesowe. Wierzcie mi, aloes jest dobry na wszystko. Stosując go doustnie oczyszczamy organizm z toksyn zalegających w nim. Nasze jelita od wewnatrz sa obklejone kilogramami substancji, która zawarta jest w Fast Foodach, konserwantach zawartych nawet w tak niby zdrowych produktach jak mleko. Konserwanty sa wszędzie w skutek nieprawidłowego odżywiania sie całe kilogramy zlepów przyklejaja się do naszych jelit i utrudniaja w ten sposób prawidłową prace jelit. Dzieki produktom doustnym Aloe Vera Life Essence oczyszczamy nasze jelita z wszelkich złogów. wracaja do zycia nasze kosmki jelitowe, które oczyszczone teraz dopiero mogą prawidłowo funkcjonować. Dopiero teraz kiedy nasze jelita sa odpowiednio oczyszczone mozna zabierać sie za wszelkie diety odchudzające. Teraz mozna mówic o tym, ze nasz organizm wreszcie zaczyna chudnąć. Oczyszczając sie doustnie nie tylko czujemy sie lzejsi, ale i zdrowsi. wraz ze zlepami zalegajacymi w naszych jelitach wydalamy wszelkie szkodliwe dla nas substancje. Nasz organizm oczyszcza się. Zmniejsza sie w związku z tym wiele dolegliwości jak np. trądzik, opryszczka pojawia się znacznie rzadziej, z czasem gina przebarwienia a nawet trudno gojące sie zmiany skórne. Aloes to także środek młodości. Powoduje złuszczanie się starego, zbędnego naskórka w sposób łagodny odmładzając w ten sposób nasza skórę. Stosowany dodatkowo w żelach na skóre jak np z proploisem przywraca młody wygląd, zmniejsza celulitis, łagodzi swędzenia spowodowane ukąszeniami owadów, ułatwia gojenie się ran i zmniejsza blizny pooperacyjne. Stosowany na włosy w prawdzie początkowo powoduje uczucie ciężkich włosów, ale juz po 2 tygodnia stosowania stwierdzimy, ze mamy tych włosów jakby więcej. Naturalnie wzmacniaja sie i zapobiegają wypadaniu. Aloes to złoty środek dobry na wszystko. Dla osób, które maja zaburzenia związane za stawami z tkanka łączna jest doskonały środek przywracający odbudowę tkanki łącznej, a co za tym idzie prawidłową funkcję naszych stawów.Dla kobiet w okresie przekwitania proponuje rewelacyjny środek Woman phyto-activ, który zmienia gospodarkę hormonalna wpływając na poprawę samopoczucia i na nasze kości. Nie trzeba stosować hormonalnej terapii zastepczej, która w przyszlośi może wywoływać nieproszone zmiany w naszych piersiach..wszystkie te środki sa dodatkowo wzbogacone w odpowiednie do tego celu witaminy., środek Omega3 w naturalny sposób przywraca poziom cholesterolu w naszym organiźmie, pomagam nam zdrowo sie odzywiac.Środki Aloe mają największa z dotychczas spotykanych przeze mnie zawartość aloesu ok. 90 procent, a inne dostępne na rynku zaledwie 45% góra chyba 50%. Nie warto więc kupować tanich podróbek i oszukiwanie samego siebie czy coś działa czy tez nie. Jeżeli chcemy więc miec odpowiednie efekty i być naprawdę zdrowi, kupujmy z głową, kupujmy DOBRE produkty, a takie zapewniam was oferuje nam firma LR, która jest w Polsce nowa. Jezli macie jakies pytania służe pomocą mój adres betti77@op.pl a oto adres strony www.LRworld.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo11
godne polecenia,są naprawde rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Zainteresowanych asortymentem,współpracą z LR oraz wszystkie informacje GG 1262674 mariusz0010@poczta.onet.pl tel.604-424-671 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Najnowsze hity w LR całe linie zapachowe,3 nominacje do nagrody Grammy!Ponad 10 mln sprzedanych płyt!Record of the Year 2007! "Leona Lewis" dostępne tylko w LR,sprawdź http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=7879 GG 1262674 e-mail mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
U mnie nie kupisz,nie naciągam,ale za to polecam kupowanie bezpośrednio u producenta,super zniżki,miła obsługa i zawsze zadowolony klient,polecam niemiecką firme LR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka1gb.pl
Witaj. Nie wiem kto tu za głupoty pisze że Firma działa od niedawna. W Niemczech działają już ponad 20 lat, natomiast w Polsce zaczynali pod koniec lat 90-tych, na początku troszkę im nie wyszło, ale teraz Firma działa prężnie. Ja też jestem Partnerem LR ( a nie konsultantem) z okolic Katowic. Przy większych zamówieniach możliwe upusty. Mój mail to luka@1gb.pl Pozdrawiam Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawo_j1
Od 10 lat walczyłem z alergią i początkami astmy . Lekarze powiedzieli , że muszę nauczyć się ztym żyć!!!! Po 9 miesiącach picia systematycznego picia Aloesu z miodem teraz z pokrzywą zobaczyłem pierwsdze pozytywne obiawy zdrowienia. Pozbyłem się całkowicie wszystkich objawów choroby włącznie z astmą!!! Jeżeli chcecie szczegółów dajcie znać TO NAPRAWDĘ ZADZIAŁAŁO. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
SPRAY ,,pierwszej pomocy’’ (500ml) - 83% żelu Aloe Vera oraz naturalne esencje ziołowe, wystarczy spryskać nie wcierać. Wszechstronnie skuteczny do natychmiastowej pielęgnacji ciała. Działa zbawiennie orzeźwiająco i kojąco, nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Skutkuje błyskawicznie na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Specjalnie zalecany: - do pielęgnacji cery i włosów, - do pielęgnacji partii naskórka wrażliwych na dotyk, zadrapania, przecięcia oraz przy cerze trądzikowej, - przy otarciach na ciele, odparzeniach wszelkiego rodzaju, - do podrażnionej, spalonej przez słońce zaczerwienionej skóry, - do wszelkich rodzajów lżejszych oparzeń, - do odleżyn, - do odświeżenia zmęczonych nóg, - na rany pooperacyjne, po zabiegach ginekologicznych, - na ukąszenia, - zapalenie ucha, migdałów, jamy ustnej, gardła, przy katarze, - na pękające naczynka, - okłady na zmęczone oczy, na pękające naczynka przy ciśnieniu oka, - egzema, łuszczyca, - grzybica, - odpowiedni do leczenia oskrzeli i zapalenia płuc- powtarzana aplikacja na klatkę piersiowa, - skutkuje w przypadku półpaśca. Aloe Vera Spray ,,pierwszej pomocy’’ wspiera działanie innych produktów Aloe Vera. Gorąco polecam ten produkt,każdy powinien go mieć w domowej apteczce,GG 1262674 mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LR Tychy
Witam, Ja jestem od niedawna partnerem firmy LR. Nie wypróbowałam jeszcze wielu produktów z tej firmy, ale mogę z czystym sumieniem polecić serię aloesową. Mam trochę tych produktów i są świetne. Na uwagę zasługuje tutaj Aloes do picia, kremy na dzień i na noc jak i antyperspirant. Mojej mamie poleciłam pastę do zębów z serii Microsilver, ponieważ miała duże problemy z dziąsłami i już po kilku dniach używania pasty, dziąsła przestały krwawić i naprawdę jest zadowolona, nie kupi już żadnej innej pasty. Więc gorąco polecam!!! Poza tym firma ma świetny plan marketingowy i można sporo zarobić i na pewno nikt nie będzie żałował decyzji o współpracy z LR: Chcesz zostać partnerem LR i dowiedzieć się więcej, zapraszam: obik16@wp.pl Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debora7
Nie jestem jeszcze konsultantką LR ale mam zamiar nią być ponieważ wypróbowałam kilka produktów i naprawdę są rewelacyjne. Polecam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
https://www.lrworld.com/flashbooks/pl/flash.html?id=10158#/1/ Polecam świetny asoetyment,kosmetyki do pielęgnacji ciała,zapachy od znanych gwiazd mody,muzyki,kina i sportu,suplementy diety(Aloe Vera,witaminy,minerały,shake zastępujący posiłek,herbaty)coś dla dzieci oraz zwierząt,obszerny asortyment wysokiej certyfikowanej jakości!!!Ekspresowe dostawy do domu i upusty -30% od cen katalogowych,info GG 1262674 mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawo_j1
Szanowny Panie lekarzu. Bardzo mi Pana szkoda. Jestem ciekaw jakby Pan rozmawiał o aloesie będąc chorym i nasi koledzy lekarze umieliby tylko radzic aby z tą przypadłością nauczyc się życ. Sam jestem lekarzem i na sobie sprawdziłem diałanie aloesu. Owszem nie działa on szybko ale jeżeli damy mu czas to potrafi zdziałac cuda. Mam wiele przykładów , że pomaga i ludzie zdrowieją (sam się wyleczyłem ze wszystkich obiawów alergii) prowadzę 17 osób z RZS-em z dobrymi efektami . Jesli kolega jeszcze nie popróbował to radzę bo to działa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahhha
witam.Jakie koszty trzeba poniesc wstepujac do LR??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Karta stałego klienta to koszt 59 zł,w tym jest Starbox z mini sprayami z wszystkich dostępnych perfum jedynie pierwsze zamówienie powinno być na minimum 100 punktów i automatycznie dostaje się upust 30%(każdy produkt w katalogu ma cenę i punkty).Później to już można zamawiać sobie nawet jedną sztukę, spory zarobek polecam takie rozwiązanie, bo jest dużo plusów.1) Tańsze kosmetyki aż o 30% w dół od cen katalogowych i dodatkowo od 3 do 21 % bonus od zakupów miesięcznych, więc można kupować nawet do 51% taniej 2) paczka już na następny dzień przez kuriera lub pocztę 3) można jeszcze dodatkowo dorobić sprzedając znajomym np, sprzedając 1 perfum ma się 42 zł(+bonus miesięczny), jaka inna firma da ci tak wiele korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahhha
dziekuje bardzo za odpowiedz.kuszące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloeslr
Witam serdecznie, poszukuje ambitnych ludzi, ktorzy chcą pracowac na wlasny rachunek. Zajmujemy sie sprzedazą kosmetykow i suplementow diety na bazie czystego aloesu. Przejrzyste zasady: na początku zarabiasz 30% od sprzedanych produktów-bonus może wzrosnąć!! Więcej informacji na maila aloeslr@gmail.com osobiscie przygladalam sie paru firma dzialajacych na zasadzie MLM, ale w tej zachecil mnie plan marketingowy i szansa na zdobycie Mercedesa. zapraszam-chetnie odpowiem na wszytskie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×