Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puaney

KTO CHCE BYĆ KONSULTANTKĄ ORIFLAME???

Polecane posty

Gość winetus
Witam,świetne kosmetyki,ale..... jeśli chcesz zarobić kilka grosików musisz tylko sprzedawać. jeśli chcesz dorobić się pożądnej kasy musisz przestawić swe życie o 180 stopni,praca do późna,wydzwanianie,jazda tu i tam,szkolenia.Wspaniała praca dla samotnych i aktywnych.Wiem co piszę 10 lat w Oriflame:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjjjytj
Nie to nie dla mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza mala
a możecie mi powiedzieć dziewczyny jak mogę zamawiać tzn mam na myśli czy moge isc do punktu/filii i zrobić zakupy znaczy od razu kupować zamowienie czy muszę zamówić na stronie i iść tam odebrac? płaci się od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinka
Hej! Chciałabym się zapisać do oriflame, bo kosmetyki są super niektore. mam pytanie czy skoro mam 2 kupony ze świata kobiety to czy mogę zamówić 2 zestawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiastr
Witam wszystkich ! Jeżeli chcesz zostać konsultantką lub konsultantem oriflame zgłoś się na numer gg 10649113 lub napisz na adres e-mail strach_30@poczta.onet.pl Chcesz wiedzieć więcej na ten temat napisz !!! PS.Odpowiem chętnie na wszystkie pytania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
http://www.oriflame.pl/flashUtil/FlashNoResize.jhtml?catId=1100001&appUsedName=OriflameRed&appId=11200002&wWidth=800&wHeight=988 W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynki hello
mam do sprzedania rozne nowe torebeczki z oriflame, polecam gdyz swietnie sie nosza :-), prosze o kontakt jakby cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica 82
- niezadowolona z siebie? - chcesz schudnac? - pozbyc sie tluszczu? - zlikwidowac cellulit? --> http://www.thermacuts.ocom.pl nie zwlekaj! w polaczeniu z cwiczeniami beda efekty :) poczuj sie atrakcyjna, piekna i pewniejsza siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka_sosnowiec
a ja zapraszam po prostu osoby, które chcą kupić kosmetyki Oriflame. okolice sosnowca, zagłębie gg-9323425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam klientki i przyszłe konsultantki...Kosmetyki są fajne i nie drogie. Zainteresowanych proszę pisać na gg 1022009 http://www.oriflame.pl/flashUtil/FlashNoResi ze.jhtml?catId=1100001&appUsedName=OriflameRed&appId=1120000 2&wWidth=800&wHeight=988 Zapraszam!!! Zobacz ile i jak możesz zyskać i co dostać... Jestem z Łodzi ale propozycja jest dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł i super kuferek!!!! W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
ZAPRASZAM od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł oraz prezenty: +40zł +50zł i super kuferek!!!! Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do świata Oriflame! Zostań konsultantką już dziś i zbierz nagrody: 40zł+50zł+super kuferek! moje gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, ja tez :) Mam 18 lat, i jestem konsultantką Oriflame z okolic Łodzi. Chcesz dołączyć do mojej grupy? Napisz na maila, bądź odezwij się na nr gg 4637263. :) czeka cię super program powitalny :) szukam ludzi aktywnych, z energią, chcących zarobić i wspinać się w swojej własnej karierze :) pomogę Ci to wszystko osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł w prezencie: 40zł,50zł i super kuferek!!!! Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludzmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.pl< /a> GG 1022009 Tel 501572516 http://www.oriflame.pl/consultantServices/bu siness/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapan i&_requestid=1340586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł w prezencie: 40zł,50zł i super kuferek!!!! Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludzmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.pl< /a>< /a>< /a> GG 1022009 Tel 501572516 http://www.oriflame.pl/consultantServices/business/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=1340586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
ponawiam wpis gdyż w poprzednim wkradła się błąd.... Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł w prezencie: 40zł,50zł i super kuferek!!!! Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludzmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz GG 1022009 Tel 501572516 http://www.oriflame.pl/consultantServices/business/php/PHPCheckAndView.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=1340586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Kiedy wstąpisz do Klubu Oriflame otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Poznasz mnóstwo ciekawych osób, którzy mają tą samą pasję. Będziesz mogła kupować wszystkie produkty z Katalogu, po cenie niższej o 23%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach. Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy. Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę. Jednym z najbardziej pożądanych aspektów bycia w Oriflame jest to, iż sama stajesz się dla siebie szefową. Pracujesz tyle ile chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Twoje zarobki zależą od twojego zaangażowania i ilości czasu, jaki chcesz poświęcisz na Oriflame. Nikt nie podejmuje za Ciebie decyzji o twoim planie dnia. Ten elastyczny charakter pracy sprawia, że wśród naszych Konsultantów można spotkać studentki, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi. Wśród ponad stutysięcznej grupy Konsultantów są także mężczyźni, którzy z powodzeniem rozwijają swoją karierę w Oriflame. Możesz też zbudować swój własny biznes, zapraszając innych aby wstąpili do Klubu Oriflame. Twoje zyski pochodzą także z obrotów całej Twojej grupy. Możliwości są nieograniczone! W Klubie Oriflame nie tylko zarabiasz pieniądze, lecz także rozwijasz się zawodowo i osobiście. Chcemy abyś dzięki intensywnym szkoleniom i seminariom, które oferujemy, mogła rozwijać swoją karierę i odnosiła coraz większe sukcesy. Pomogą Ci w tym narzędzia wspierające sprzedaż (np. katalogi, karta kolorów, próbki kosmetyków), które przygotowujemy po to, aby praca Konsultantów stała się łatwiejsza i bardziej efektywna. W Klubie Oriflame, pogłębisz swoją wiedzę z zakresu kosmetyki i biznesu. Oferujemy wielostopniowe szkolenia marketingowe, na których poznasz techniki sprzedaży, sponsorowania, tworzenia biznesplanów, zarządzania grupą, komunikowania się oraz szkolenia kosmetyczne pogłębiające wiedzę z zakresu kosmetyków, ich stosowania, makijażu i pielęgnacji. Po premierze każdego Katalogu, na specjalnym szkoleniu kosmetycznym możecie poznać nowości katalogowe i dowiedzieć się więcej o ich właściwościach. Oriflame organizuje również corocznie konferencje w egzotycznych miejscach, na które są zapraszani Konsultanci, którzy odnieśli największy sukces w danym roku. Dla nowych Konsultantów, którzy dopiero przyłączyli się do Oriflame mamy przygotowane specjalne programy, dzięki którym start w Klubie Oriflame jest jeszcze łatwiejszy. Łódź i cała Polska gg1022009 xara4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdus84snk
Zapraszam dziewczyny z całej Polski, które chcą zostać konsultantką Oriflame, ale nie wiedzą od czego zacząć. Chętnie we wszystkim pomogę i odpowiem na każde pytanie. Napiszcie do mnie gg: 2215353 lub mail: magdalena.gazdowicz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
www,aloevera.suportio.pl naturalnie i biznesowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa Jutrzenka 008
chcesz schudnac?! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl dziala bo opracowano 2 wersje inna dla kobiet i inna dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×