Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blekitnooka

które PROFESJONALNE kosmetyki do pielęgnacji włosów najlepsze?

Polecane posty

Chcialabym kupic szampon, odzywke i maske do wlosow z jednej linii. Zastanawiam sie nad wella sp, schwarzkopf bc lub kerastase. Mam troche zniszczone wlosy, ktore chcialabym odzywic i wygladzic :) Ktorej firmy polecacie? Ja slyszalam, ze schwarzkopf ma najlepsze odzywcze i nawilzajace maseczki ale mi zalezy na tym, zeby cala seria byla bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAROUK
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
JA kupuje welle - wersja szamponu żółta nawilzająca. Slyszalam ze kerastese jest niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
ja mam odżywkę z KERASTASE jestem z niej zadowolona kupiłam w hurtowni za 40 zł bardzo wydajna i rzeczywiście widac efekty, mam suche zniszcone włosy, a po tej odżywce moje włoski są fajne, miękkie w dotyku i nie mam takiego siana na głowie. teraz będę jeszcze chciała kupić sobie szampon tej samej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos uzywal
l'oreal professional albo schwarzkopf bonacure???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam serię System Profesional firmy Wella ... a w szczególności maskę Power Mask - jest zbawieniem dla zniszczonych włosów :) Mam jeszcze szampon z serii Absolut Repair firmy L\'Oreal ale nie jestem zadowolona :( ... włosy po nim są takie sztywne, szorstkie i strasznie się elektryzują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
a matrix? lub profesjonalna londa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na matrix volumisse
bardzo dziewczyny narzekają przynajmniej na wizażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
Polecam kosmetyki firmy Kadus, z serii Repair Energy. Są one przeznaczone do włosów zniszczonych, w skład zestawu wchodzi: szampon,maska,tonik do włosów i balsam na kóńcówki. Są także kosmetyki przeznaczone do włosów z innymi problemami. Gorąco polecam,naprawdę potrafią doprowadzić do ładu zniszczone i osłabione włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Ja uzywam schwarzkopf bonacure i jestem bardzo zadowolona. Mam blond wlosy i czasem uzywam szamponu z tej samej serii tylko ze fioletowego, taka plukanka. Nadaje swietny kolor. Mam szampon, odzywke i maske i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takiej marce jak kadus nigdy nie slyszalam ale za to o schwrzkopf bc nasluchalam sie samych dobrych rzeczy :) dzieki za opinie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja o marce KADUS
słyszałam i też polecam serię do zniszczonych włosów, ja co prawda miałam tylko szampon i odżywkę, ale uważam, że jest rewelacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzilam przed chwila strone firmy kadus i ogladnelam produkty wchodzace w sklad serii do wlosow zniszczonych i rzeczywiscie wyglada to ciekawie :) zastanawiam sie czy ten preparat na koncowki dziala? Ale na wizazu nie ma zbyt pochlebnych opinii o tych kosmetykach wiec chyba jednak zostane przy schwarzkopf bc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klitajmnestra
Polecam linię L'Oreala Absolut Repair. Rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreal teraz sa zestawy po
13 zl z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zółty z loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farouk
i jeszcze raz farouk - jedwab w płynie to jest coś :) polecam:) a i pazurki i skóra dłoni poprawiła się :) pozdr. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
mam schwarckopf serum na koncowki -drugie opakowanie i beda nastepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loreal repair profesjonalna-zolta maska, uzywam jej teraz. jest dobra, ale mam wlosy z natury ani krecone, ani proste i szope mam po tej odzywce nadal, chcoiaz jest sliska i nie zniszczona, ale szopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
tak, to ten sam :) tyle że teraz jest w innym opakowaniu -jasnym. ja w cuda nie za bardzo wierze ale koncówki mam po tym preparacie w zdecydowanie lepszej kondycji. ostatnio dostałam odżywke lancome (85 zika w douglas'ie :( ) i dam Wam znać jak się sprawdza -za jakiś czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
oczywiście mówię o serum schwarckopf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zauwazylam, ze cala seria, ktora kiedys byla fioletowa teraz ma opakowania w jasniejszych barwach :) ja na razie zamowilam sobie na probe jedwab farouk zwykly i buteleczke CHI-do pracy z prostownica ceramiczna ;) zobaczymy jak sie sprawdzi! Czekam na opinie o lancome Idi!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Kerastase seria Vita - CIMENT. Miałam zrujnowane włosy przez farbowanie , teraz wygladaja bardzo zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dla mnie najlepsza seria to firmy John Frieda.Kazdy moze wybrac cos dla siebie .Ja uzywam serii Brilliant Brunette ( szampon, odzywke i maseczke nadajaca blysk wlosom) .Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiak_
mika1234-------> napisz gdzie można kupić ten szampon, bo szukam go i nie mogę znaleźć:( dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To wlasnie problem. Ja kupuje w Holandii bo tu mieszkam ale moze w duzym miescie w Polsce no i w dobrej drogerii moze bedzie ta seria. Naprawde warto.Jest super i do wlosow naturalnych i farbowanych. Sa serie do kolorow wlosow : brunetki , blondynki i czerwono wlose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×