Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia S.

które z zapachów fm są najtrwalsze?

Polecane posty

Witam wszystkich, wiem że są już topiki o perfumach fm, ale ja mam troszke inne pytanie - jeżeli ktoś uzywał tych perfum niech napisze które zapachy sa wg niego najtrwalsze a na których się zawiół, dotyczy to zarówno zapachów damskich jak i męskich:) Oczywiście jezeli ktos miałby ochote napisac które zapachy z fm lubi tez bede wdzieczna, dzieki bardzo, pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a też jestem ciekawa które
zapachy z FM są najbardziej trwałe:-)Więc dolączam sie do pytań autorki:-) Pozdrawiam i dziękuję z góry za odp.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkakopika
rush nr 5 - koleżanka uzywa systematycznie i rzeczywiście zapach jest trwały hugo boss nr 25 - też dlugo wyczuwam u innej koleżanki a z moich - dolce gabana, średnio trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, a co poleciłybyscie z męskich, bo chcialabym sprezentowac chlopkaowi, a przyznam szczerze ze w meskich se wogole nie orientuje:) Tez slyszalam ze 5 jest super trwala, ja wachalam oryginal i niestety zapach mi ie odpowiada, wole rush 2 Piszcie jeszcze, prosze:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikakopika
no mi też rush 1 nie leży wolę 2 ale ten jest zupelnie nietrwały z męskich bardzo trwałe jest 52, farenhait i lacosta - choć mi zupelnie się nie podoba jak mi się przypomnie to jeszcze napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikakopika
o mój mąz też mial allure ! ale tego klasycznego --- baaardzo trwaly, choć znudził mi się szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trwały jest Amor Amor, ale ten zapach jest strasznie mdlący i słodki. Długo utrzymuje się też Very Irresistible Givenchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
ja mam amor amor i jest wogole nie trwaly!! moja mama ma obsesion i tez tragiczniej nie trwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×