Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wieczniepijana

Mall.pl buty, opinie

Polecane posty

W internetowym sklepie mall.pl wypatrzyłam fajne buty, jednak ich cena (prawie -50% ) nieco mnie zaniepokoiła, bo nie mogę się doszukać informacji, czy wszystkie produkty z tego sklepu są oryginalne. Stąd moje pytanie-czy w tym sklepie sprzedają podróbki, czy oryginalny towar? Ktoś tam kupował buty i coś na ten temat wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie wiem bo nigdy w tym sklepie nic nie kupowałam, ale jak chcesz fajne butki w dobrej cenie to możesz sobie na https://multu.pl/kobiety-home pooglądać, ja już tam nie raz zamawiałam a zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierz braun
Mall.PL to oszuści Allegro zablokowało ich konto za oszustwa - notorycznie nie wysyłanie towaru, przetrzymywanie środków finansowych klientów - wpiszcie w siec mall.pl oszuści a zobaczycie. Żadnych zakupów w mall.pl!!! Kiedyś to był dobry sklep ale dorwali sią do niego polaczkowie i mamy efekty. Opinie są dostępne wszędzie w sieci - nie sugerujcie się ceneo - tam opinie negatywne za opłata są moderowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u nich nic nie kupowałam i całe szczęście. Ale mogę powiedzieć, że jest w internecie dużo sklepów które są prawdziwe i cenią sobie klientów. Np https://multu.pl/kobiety-home. Mają pozytywne opinie, nie tylko ode mnie ale i dużo moich koleżanek u nich zamawia i też jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupowałam butów, ale uważałabym z tym sklepem. Zamówiłam zabawkę z dostawą expressową, ponieważ zależało mi, żeby doszła na Mikołajki. Otrzymałam potwierdzenie iż produkt otrzymam 06.12.2017. W dniu 04.12 otrzymałam mailem info, że przesyłka została wysłana, co było KŁAMSTWEM, ponieważ tego dnia została jedynie wprowadzona do systemu, a faktycznie wysłana została 06.12.2017!!!!!!!! Co cały zajściu napisałam maila do mall.pl - nie otrzymałam nawet zwykłego słowa przepraszam, zero odpowiedzi. NIE POLECAM!!! Wystarczy zresztą poczytać inne opinie by wiedzieć, że nalezy trzymać się z dala od tego pseudo sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKrzysiek
Kategorycznie odradzam zakupy w tym sklepie!!! Nie wysyłają towaru. Nie reagują na telefony maile. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Nie dajcie sie nabrac. Sprawdzilem, nie mozna zamiescic opini na ceneo, gdzyz zostala zablokowana taka mozliwosc. Wszytskie pozytywne opinie sa kupowane! Skandal, ten sklep powinien juz dawno zostac zamkniety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Zakupiłam na portalu obuwie Adidas buty Galaxy 4 M Grey Five/Core Black/Ftwr które po niespełna 4 miesiącach sporadycznego użytkowania wykazało wadę w postaci pęknięcia materiału. Sklep na podstawie przesłanego zdjęcia odrzucił reklamację i uznał za niezasadną. Nie wiem na co więc udzielana jest gwarancja, buty jak nowe poza miejscami w których puściła siatka. Nie polecam! Więcej nic tam nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×