Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Markowa odzież dla dzieci w super cenach.

Polecane posty

Gość gość

Zapraszam na stronę www.mlmportal.pl gdzie jest kilkaset produktów dla dzieci. Wiele markowych, każdy znajdzie coś dla swoich pociech. Ubrania są nowe, część bez metki papierowej. Koszulki można kupić od kilku zł, body od 6 zł, spodnie dresowe od 9 zł - warto zajrzeć. Na stronie jest przekierowanie na allegro - czyli bezpieczne zakupy. W razie pytań proszę pisać tutaj lub najlepiej przez formularz na stronie www Istnieje możliwość otrzymywania ZA DARMO ubrań - szczegóły na stronie są też podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam sklep i powiem Wam, że na prawdę są ciekawe ceny. Zamówiłam dla mojego synka spodnie dresowe disney za niecałe 15 zł i adidasa za 29 zł. Czekam teraz na przesyłkę, poinformuję jak dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj też przypadkowo weszłam na tą stronę i dla swojego 5-latka kupiłam strój klubu Newcastle za 19 zł !!! - super cena za 100% bawełny , tu link https://allegro.pl/stroj-pilkarski-newcastle-5-6-lat-110-116-cm-i7223776771.html?snapshot=MjAxOC0wOC0xMFQxNDowOTozNVo7c2VsbGVyOzYxYTBlMDZlZTUxNzE0NjYxNzg2NGI2MjAxZjUwYmYxOTdhZGJiNWExZmUxNTA3NDNjMzI1NjY0NDk3YzI3NGE%3D czekam na wysyłkę i też się podzielę informacją, a stronę dodałam sobie do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę sprawdzone i znane od lat sklepy jak np. Carry Kids. Wiem co kupuję i jak się będzie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj przesyłka do mnie doszła. Spodnie disneya i adidasa są super. W tej cenie co kupiłam to jestem MEGA zadowolona !!! Jakość super, widać że nowe, adidasa miały metkę oryginalną, disneya bez metki papierowej, ale widać , że nowe, nieużywane. Zaoszczędziłam z 50% jak nie lepiej. Dodaję stronę do ulubionych i będę stałą klientką. Wiadomo, jak napisała przedmówczyni, można w sprawdzonych sklepach, ale ten sprawdziłam , 100% zadowolonych klientów, bo link ze strony kieruje na allegro i tam mają wszystko wystawione. Ode mnie też dostaną pozytywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą listonosz dostarczył mi przesyłkę. Syn bardzo zadowolony jest z kompletu. Jakość bardzo dobra, przyjemna bawełna w dotyku. Super markowy produkt w niskiej cenie. Też polecam i na pewno będę tu wracać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam, jak pojawił się temat i okazało się, że też sporadycznie, ale są ubrania dla dorosłych. Mi osobiście udało się kupić dla siebie dres taki https://allegro.pl/dres-damski-hello-kitty-roz-l-42-i7306187700.html , mam już go u siebie i powiem Wam - jest ŚLICZNY !!!!!!!!!!!1 Zdjęcia u tego wystawcy nie pokazują głębi koloru, powinien zmienić aparat lub tło, ale najważniejsze, że super dres mi się trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Popieram przedmówcę fajnie ciuszki w super cenach znajdziesz na: https://domodi.pl/dziecko Chociaż oczywiście zawsze możesz korzystać ze stron producentów bezpośrednio lub też znaleźć coś fajnego na np. www.ceneo.pl a nawet www.allegro.pl Sam kupowałem kupowałem akurat na ceneo bratankowi był zadowolony z jeansów, bo to jak się wyraził "takie dorosłe spodnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×