Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotenieńku

Marynarka męska J

Polecane posty

Gość Kotenieńku

To mam problem.Chcę zamówić marynarkę japan style, na alegro jest to beżowa marynarka i kosztuje 123 zł. czy ktoś ma inne zdjęcia tej marynarki? I mam jeszcze jedno pytanie w jaki sposób bezpiecznie wysłać pieniądze za granicę, ale przez pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diruja
tak, w różnych stylizacjach teraz widać męskie marynarki! ale moim zdaniem warto kupić parę takich uniwersalnych, dobrze skrojonych i bawić sie modą. mój mąż znalazł takie na noor.pl i bardzo sobie chwali!świetnie sie noszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na stronie tego sklepu www.adrianocalitri.pl. Ja tam kupuję wszystkie ubrania te na co dzień i te eleganckie do pracy. Na stronie tego sklepu znajdziemy odzież męską - koszule, spodnie, marynarki, krawaty, muchy, kurtki płaszcze a nawet obuwie I wszystko w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne ubrania dla mężczyzn można kupić z tego sklepu z modą męską http://www.victor-moda.pl/. Mój tata się tam ubiera, mój maż i mój brat - jednym słowem klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam tą firmę www.adrianocalitri.pl i tam można kupić na prawdę bardzo ładne ubrania dla eleganckiego mężczyzny. Mój mąż się tam ubiera i zawsze jest elegancko ubrany a co najważniejsze znajdziemy tam ubrania za fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×