Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ŻycieToPasja

Myślisz o przyszłości ? Masz rodzinę ?

Polecane posty

Gość ŻycieToPasja

Cześć Wam. Nie będzie to post reklamowy wg szablonu i ogólnie przyjętych kryteriów by zmanipulować i złapać w sieć potencjalnego kupującego. Będzie to post raczej "swojski" jak swój do swego, zrozumiały i pisany zwykłym językiem. Bez ą ę i bez żadnych sztuczek. Moi drodzy, pracuję w jednej z firm ubezpieczeniowych. Nie będę kłamał zacząłem niedawno i dopiero raczkuję w tym zawodzie. Do tej pory zajmowałem się sportem i przyznam, że to jest moje życie. Dołączyłem do ciekawej firmy, oferującej naprawdę konkurencyjne ubezpieczenia na rynku. Oferujemy tzw. uszczerbki, niezdolność do pracy, śmierć, możliwość odkładania na emeryturę etc. Mamy szpital od 1 dnia co jest chyba wyjątkiem w branży oraz mamy hospitalizacje i analizę. Nie tylko w przypadku uszkodzenia, ale też w przypadku badań dostajesz kasę. Wypłaty odszkodowań są naprawdę duże. Nie chce nic wymyślać, kombinować. Sam posiadam te ubezpieczenie i połowa mojej rodziny. Ja co prawda jeszcze nic nie dostałem, ale to dobrze bo to znaczy, że jestem zdrowy. Kochani jak juz powiedziałem dopiero zacząłem przygodę w branży i być może, a nawet na pewno post jest niezgrabny, ale nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Naprawdę myślę, że warto choćby porozmawiać. Niedawno moja sąsiadka za 3 dni pobytu w szpitalu dostała 900 zł. Była zaskoczona i ja przyznam też więc to chyba żadna ściema ;) Więc mój drogi, więc moja kochana jeśli chcielibyście porozmawiać i poznać szczegóły to śmiało piszcie! Za rozmowę jeszcze nikt nie płaci i nie nakłada kar Pozdrowionka :) Ps Wiem jak to wygląda i wiem, że będą hejty ale będę szczęśliwy jeśli będę mógł pomóc chociaż jednej osobie, która pragnie szczęścia własnej i swej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×