Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestfajnie

najlepsze lokówki

Polecane posty

Gość jestfajnie

a więc chodzi o to, że mam już kręcone włosy, ale chciałabym żeby bardziej się kręciły i miały ładniejszy, naturalny skręt. Nie wiem, czy w tym wypadku w ogóle opłaca się kupować lokówkę, ale jeżeli tak, czy moglibyście mi poradzić jakiej firmy i jak działające? Jaką średnicę wybrać jeżeli zależy mi na: http://i90.photobucket.com/albums/k242/Aska130/7396157.jpg takich lokach? Jestem kompletnie zielona! Błagam, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie katuj włosów lokówką, szkoda ich... na rynku jest tyle kosmetyków podkreślających skręt włosów, nie są drogie, spróbuj, może któryś bedzie Ci odpowiadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli lokówka, to polecam jedynie te, których końcówka jest ceramiczna, turmalinowa itp. Są trochę droższe od tych metalowych, ale znacznie mniej szkodliwe dla włosów i generalnie dają lesze efekty. Dobre, turmalinowe lokówki ma Vidal Sassoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, jeżeli już Ci się kręcą włosy, to zastanów się nad jakims preparatem do włosów. Szczególnie, jak już kupisz lokówkę, żeby chronić włosy. Polecam Ci taką bosha PHC 2500 znakładkami ceramicznymi i chłodną końcówką. Jest naprawdę dobra i nie niszczy końcówek. Znalazłam ją na magicznaplaneta.pl - spoko cena, więc się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Remingtona (www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=77&prod=43539). Jak na taki sprzęt to nie była droga, zakręca rewelacyjnie. No i szybciutko się nagrzewa. Nie wiedziałam co to za firma, ale fryzjerka stwierdziła, że jedna z lepszych. Więc ostatnio zamówiłam sobie też nową prostownicę. Teraz mam komplecik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Nie niszcz sobie włosów, krecone i tak maja tendencje do puszenia. Grube wałki. tak z 5 cm srednicy powinny dac rade. Albo podziel mokre włosy na 2 kucyki po bokach, zroluj w slimaczki za uszami, podepnij wsowkami i idz spac, rano powinnas miec fajne loczki(skret bedzie zalezał od gestosci włosów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie loki przecież możesz osiągnąć nakręcając włosy na duże wałki kupione np na bazarze albo niesmiertelne hydroloki :) Lokówka to zabójca zdrowych włosów, ale jeśli uparłaś się na to, zeby jakoś bawić się 'wzorami' włosów na swojej głowie to polecam karbownicę, bo naprawde ciakawe fryzury można za jej pomocą wyczarować. W hiperokazja.pl możesz na próbę kupić philipsa za 50 zł. Na sylwestra, a wcześniej na andrzejki będzie jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie kupić tanią lokówkę tak, żeby jak cię najdzie nastrój, albo będziesz wybierać się na imprezę to sobie podkręcisz te włosy jeszcze bardziej. Ja mam podobnie z włosami, że jak wysuszę naturalnie to się faluję i potem mogę je właśnie 'podrasować' lokówką. Dlatego postanowiłam kupić coś dobrego (Remington) ale za nieduże pieniądze: http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd /kategoria/?id=77& ;prod=43539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jak od czasu do czasu (np. jak się wybierasz na imprezę, to jak najbardziej możesz użyć lokówki) nie jest to zdrowe do włosów, ale też przecież nie musisz jej często używać. Wystarczy kupić jakiś tańszy model. Na electro.pl widziałam tanią lokówkę rowenty, chyba 30 złotych kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witam, jesli poszukuje Pani lokówki do okazjonalnego użycia to polecałabym Pani model Philips SalonCurl Essential HP4658. Jej zakup nie nadwyrenży Pani budżetu a jednocześnie będzie chronić Pani wlosy, dzięki ceramicznym elementom. Jeśli ma Pani kręcone włosy to powinna Pani korzystać z lokówki o cienkiej średnicy 20mm , ponieważ ta z grubą (38mm) spowoduje prostowanie włosów, czyli efekt odwrotny od zamierzonego. Czy ma Pani jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na wszystkie odpowiem. ------------------ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witam, produkty do stylizacji włosów wymienionych firm (Remington i Philips) są zbliżone technologicznie jak i cenowo. Konkretny wybór urządzenia zależy w dużej mierze od przywiązania do marki. Polecam także porównywanie cen w różnych sklepach, dlatego, że występuje rozbieżności cenowe nawet do 40zł na produkcie. ---------------------- Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezaaa
Mam pytanie do Pana od Philipsa. Ja mam cienkie włosy, długość za ramiona i chciałabym uzyskać efekt grubych fal w takim stylu ...zamieszczam link do zdjęcia;)(http://www.vogue.fr/mode/news-mode/articles/natasha-martin-margiela-longchamp-et-toute-l-actu-mode/5686) Jaką lokówką mogę uzyskać ten efekt? Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a na stronę kalamis.pl zaglądałyście? Mają szeroką ofertę produktów związanych ze stylizacją i pielęgnacją włosów, można się pogubić w tym wszystkim, ale i skonsultować z obsługą - są wyjątkowo pomocni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że od lokówki jednak lepsze są lokówko - suszarki. Przede wszystkim dlatego, że oszczędzimy czas - tylko na suszenie, a jednak efekt podobno. Poza tym nie niszczymy tak włosów susząc a później jeszcze dodatkowo lokując włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję także lokówkę firmy Remington model CI19. Nie jest ona zbyt droga, ponieważ możemy kupić ją za jedyne pięćdziesiąt złotych w sklepach sieci Tesco (powłoka ceramiczna, szybkie nagrzewanie w 60 s., włącznik on/off, dioda sygnalizacyjna gotowość do użycia) http://www.promoceny.pl/detail/Tesco-lokowka-remington-ci19-51413/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o lokówki to nie wydawałabym jakiegoś majątku na nie - bo włosy można podkręcić też prostownicą i to na nią zdecydowanie wolę przeznaczyć większą kwotę. natomiast wracając do lokówek - zupełnie wystarczającym modelem jest Philips choćby taki: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=76&prod=93482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Wiem z doświadczenia, ze lepiej jest zainwestować w dobrą, sprawdzoną lokówkę. Niestety te z supermarketów bardzo szybko się psują. Ostatnio zajrzałam do hurtowni fryzjerskiej veba.pl gdzie nie tylko jest duży wybór lokówek, ale również można się na ich temat wiele dowiedzieć i dobrać najlepszą do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie sprawdzonym miejscem na kupno jakichkolwiek rzeczy do włosów (od sprzętu poprzez kosmetyki) są profesjonalne sklepy fryzjerskie. Często w zwykłych sklepach fryzjerskich są tylko kosmetyki i tego typu rzeczy (bez sprzętu) ale mamy na szczęście też sklepy internetowe :) na stilago.pl jest ciekawy model lokówki - Lokówka spiralno - stożkowa za 172 zł, jest teraz w promocji. Niespotykany model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie sprawdzonym miejscem na kupno jakichkolwiek rzeczy do włosów (od sprzętu poprzez kosmetyki) są profesjonalne sklepy fryzjerskie. Często w zwykłych sklepach fryzjerskich są tylko kosmetyki i tego typu rzeczy (bez sprzętu) ale mamy na szczęście też sklepy internetowe :) na kalamis.pl jest ciekawy model lokówki - Lokówka spiralno - stożkowa za 172 zł, jest teraz w promocji. Niespotykany model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Lokówki Rowenty faktycznie są bardzo dobre i na pewno z ich efektu będziesz bardzo zadowolona. Jeżeli chodzi o konkretny model, to ten ma sporo przydatnych funkcji: http://www.avans.pl/rowenta-lokowka-rowenta-cf-3312f0,id-30115 no i nie jest drogi, także też nie wydasz za wiele na ten cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×