Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepsze środki utrzymywania czystości

Polecane posty

Gość gość

piszcie co używacie, do mycia okien, paneli, kafelek, okien, baterii itp co polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa sprzataczka
Ja sprzatam w stanach juz od kilku lat... do podlog drewnianych , zwyczajnych ( nie woskowanych itp) dobry jest murphy, nadaje piekny zapach. Jednak najlbardziej popularny sposob to nic innego jak troszeczke plynu do naczyn z octem. Mozna to robic na przemian ( raz murphy raz plyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa sprzataczka
Moj sposob na okna to goraca woda, szmatka i plyn do naczyn. Najpierw zmywam kurz, a potem jeszcze raz przecieram mokra szmatka ( zmieniaj wode czesto i plucz szmatke) i wycieram druga do sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat! czekam na opinie o cilit bang, czy jest warty swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panele: pronto okna: ajax, dodatkowo myje ściereczką do mycia okien kafelki podłogowe: nowy ajax tornado, rewelacja! umywalki, krany, bateria i kafelki w łazience: cif, cler fugi: meglio (rewelacyjny do mycia silnych zabrudzeń) toaleta: meglio, cif, domestos niebieski. kulki z bref z chlorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa sprzataczka
Kamien dookola baterii, czy na szybach prysznicowych usunie tez ocet. Przelejcie sobie go do buteleczki po jakims innym srodku i spryskajcie nim tam gdzie jest kamien ( uwaga na marmury, granity - ocet moze je wybielic lub zrobia sie matowe)... jesli kamien jest dookola baterii, a blat jakis granitowy ( najlepiej zrobic probe) to biore stara szczoteczke i przenosze za jej pomoca ocet. Octem tez spryskuj***aterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cillit bang aktywna piana, cena ok 20zł, dużo... ale podobno jak się trzyma ok 10 minut do spłukania, dodatkowo przetrzeć gąbką i poprawić drugi raz to jest ok, musze wypróbować. W tej chwili szukam czegoś na kamień, pleść i grzyb bo mi z wilgoci w łazience wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko płynu do podłogi lawendowego frosch, żelu wciąż lawendowego frosch, clearcommerce do szyb oraz sprejem w5 z Lidka do mycia łazienki, idealny do używania kamienia z kabiny, wanny, umywalki i sedesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie o cillit bang? chodzi mi o te tansze, kamien i rdza, higiena i czystosc czy jak tam ten drugi sie nazywa, takie kolo dyszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy do czego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miseczka, woda, ściereczka, + ludwik. Najlepsze do wszystkiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatta2122
Ja próbowałam dużo tych nowoczesnych i tych starych sposób i środków czystości i nic. Ale koleżanka poleciła mi kiedyś jakieś pół roku temu - chyba środki czystości ze sklepu esilver i powiem wam że to jest to. Teraz naprawdę nie muszę już sprzątać tak często, bo naprawdę te środki działają. Chodzi mi o to że jak domyłam wszystko tymi produktami to brud nie osadza się tak szybko i wszystko wygląda super. Naprawdę polecam. Dla zainteresowanych podaję linka do tego sklepu, mają bardzo duży wybór, szybko realizują zamówienia - warto polecić http://esilver.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o ramy okien (białe), ktore sa bardzo zabrudzone uzywam zmywacza do paznokci. efekt rewelacyjny. jesli chodzi o szyby uzywam wyłacznie goracej wody z octem. wycieram to zwykla szmatka, nastepnie poprawiam specjalna szmatka do okien. na koniec poleruje takze szmatka do szyb ale o innej fakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fair Play Plus
Ważnym aspektem sprzątania i utrzymania czystości są środki, nie jestem przeciwnikiem chemii gospodarczej bo ona jest jak najbardziej potrzebna i nigdy jej nie wyeliminujemy. Lecz wartym uwagi jest używanie chemii profesjonalnej , która jest bardziej wydajna, nie pieni się jak inne zwykłe środki oraz posiada czynniki , które lepiej chronią czyszczone powierzchnie. Cena za takie produkty także nie jest wygórowana jak to się każdemu wydaje. Wystarczy spróbować a już nigdy jej nie zamienicie na inne konsumenckie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, takie środki czasem mają swoja cenę, ale wole zainwestować w coś skutecznego, niz byle jakie płyny i chemię,która nic nie doczyści, a tylko daje zapach. Ostatnio kupiłam w www.toyka.pl płyn do toalet Aqua Kem Blue i jest mega skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszymi środkami czystości są te, które myją szybko i skutecznie. Warto zapytać osoób pracujących w firmach sprzatających, dlaczego korzystają z profesjonalnych środków czystości. Dzięki nim poświecają mniej czasu na sprzątanie, a więc oszczędzają. Warto więc stosować dobrą chemię profesjonalną: https://www.grupapsc.pl/srodki-czystosci-dla-firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja środki czystości do łazienki zamawiam z akcesoriadolazienki.pl. Mają bardzo dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do środków czystości które nie są drogie, a naprawdę skuteczne to polecam stronę Euro-Zakupy.pl do tego bardzo miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wejść np. na www.domowy.expert i poczytać sobie o profesjonalnej chemii. Bardzo dobrze sprawdza się także w domu. Sama używam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli środki czystości chcesz zamówić przez Internet to ostatnio kupowałam na stronie http://hurtoownia.pl i jak policzyłam różnicę z cenami w supermarketach to jednak dużo bardziej opłaca się przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję chemię gospodarczą Villa, znajoma, która sprząta zawodowo w biurach poleciła mi tą firmę. U niej w pracy zaopatrują się w produkty do sprzątania tylko z Villi. Ja sama używam środków do mycia okien, kabiny prysznicowej i kuchenki i jestem bardzo zadowolona. Fajnie się sprawdzają przy sprzątaniu i wystarczają na długo. polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę dodać też firmę www.duncan-papier.pl specjalizującą się w produkcji papieru przemysłowego i ręczników papierowych. Maja bardzo dobry stosunek ceny do jakości i miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo trzeba będzie się zabrać za przedświąteczne porządki i przeglądam właśnie tego typu tematy. tak jak pisała jakaś pani wcześniej ja też używam środków z firmy VIlla. Mają bardzo dobre środki do mycia paneli podłogowych, szyb, kabin prysznicowych i wiele innych. Stosuję je od dawna i zawsze jestem zadowolona, więc mogę wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażaWW
Ja do firmy i domu w środki czystości zaopatruję się u nich http://ekologia-bhp.pl/ Stosunek jakości do ceny jest zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakośc***apiery ręcznikowe znajdziesz też w ofercie firmy www.duncan-papier.pl. Robię u nich zamówienia do swojego lokalu już od ponad roku i jak dotąd jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takie produkty jak papier, ręczniki i worki wyposażamy się w sklepie internetowym www.hurtoownia.pl gdzie wysyłka zawsze przychodzi w terminie. Solidna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q*rva na kazdy temat sie wpieprza z durnymi reklamami... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×