Odpowiedz na ten temat

Najlepszy dezodorant

 • gość 2017.08.22 [13:03]
  Wystarczy dezodorant naturalny HB i powinno być w porządku. U mnie duża poprawa przyszła szybko, w sensie - psikam się raz, rano i mam święty spokój. Kiepski zapach się nie pojawia, a naprawdę mieliśmy z tym tematem już niezłe jazdy. Nigdy więcej.
 • gość 2017.08.30 [13:04]
  U mnie również dezodorant naturalny HB i jest ok. Oczywiście - koniecznie trzeba systematycznie korzystać z tych kosmetyków. O ile tylko odpowiednio do tego podejdziecie, to na pewno efekty będą spoko. U mnie od razu, pierwszego dnia, po psiknięciu nie było żadnych problemów, tj. nie pojawiał się zapach potu...
 • gość 2017.09.01 [13:02]
  Używajcie po prostu wody toaletowej HB, konkretnie tego połączenia kwiatów i zapachów, mianowicie - EAU DE TOILETTE. U mnie liczy się przede wszystkim trwałość, zapach musi być dosyć oryginalny i w tym przypadku rzeczywiście to mam.
 • gość 2017.09.13 [12:58]
  Używajcie po prostu dezodorantu naturalnego HB - działa jak powinien, problemów nie stwarza, cera wygląda zdrowo i naturalnie, ale oczywiście przetestowałam kilka różnych, zanim znalazłam ten odpowiedni. Z mojej perspektywy - wszystko wygląda super.
 • gość 2017.11.06 [13:02]
  Dezodorant naturalny HB - mega różnicę robi i akurat przy nim miałam zdecydowanie łatwiej. Cera dużo zdrowsza, w lepszej kondycji. O ile tylko jakoś w należyty sposób podziałacie, to efekty będą super. To nie ma negatywnego wpływu na cerę, a przecież - działa na nią naprawdę super.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...