Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteria_aga_aga_aga_

Najlepszy dezodorant

Polecane posty

Gość kafeteria_aga_aga_aga_

Ptrzebuje zaraz kupic jakis dezodorant, tylko ze nie wiem jaki jestnajlepszy. Zastanawialam sie nad dezodorantem adidasa takim rozowym bo chcialam zeby byl \'uzupelnieniem\' do wlasniej tej wody toaletowej, ale nie wiem czy jest on dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutkal
jeśli antyperspirant to dove albo Nivea...naprawdę działają i pachną po całym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria_aga_aga_aga_
NO TAK, TYLKO CHODZI O TO, ZEBY JESZCZE EN ZAPACH DEZODORANTU NIE MIESZAL SIE Z PERFUMAMI/WODA TOALETOWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutkal
ale to sa takie delikatne zapachy, które nie przyćmią zapachu perfum czy wody toaletowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutkal
ja obecnie używam dove w kulce...ma bardzo delikatny zapach i naprawdę zapobiega poceniu się tak że nawet po 12 godz pracy czuję się świeżo (wiem że brzmi to jak z reklamy ale tak naprawdę jest =) )..a z perfum to na co dzień używam I love love Moschino i wierz mi ze czuć tylko perfumki ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria_aga_aga_aga_
:) dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
ja lubie z "Herbiny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsiężniczka-Rosalinda
tylko rexona i najlepiej w sztyfcie chociaz spray tez jest skuteczny.kazda rexona z wyjatkiem tej ktora nie zostawia sladow- anti white marks czy jak tam- ta jedna jest nieskuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsukichan
Nivea Pearl w kulce- świetny, nie czuć zapachu potu. Używam często, szczególnie jak idę ćwiczyć i do pracy, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam antyperspirantu Vichy, tego z zieloną nakrętką. Nie wszystkie kobietki są z niego zadowolone, ale dla mnie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tegoxxx
Ja polecam adidasa, nivea i dove( niedawno próbowałam) beznadziejne. Rexona- nie najgorsza, Vichy - nie próbowałam. Ale adidas serio najlepszy w sprayu, w kulce, chroni, nie zostawia plam. Naprawde ploecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używam Lady Speed Stick 24/7 i jest super,pachnie co prawda dość mocno,ale dla mnie to zaleta,jak ktoś używa słodkich perfum to ten dezodorant świetnie je uzupełnia.Mi się super komponuje z Fantasy BS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubilerski
Nie wiem co oznacza słowo najlepszy ;-) Najtańszy? O najfajniejszym zapachu? Składzie? Ja mam ten - http://hbkosmetik.pl/index.php/seria-pielegnacyjna/emosie-body-2/dezodoranty-i-zapachy/dezodorant-naturalny-intensiv-1.html Przede wszystkim, Dezodorant kremowy Roll-on HB nie składa się z syfu, jest delikatny dla skóry i nie pozwala, aby pojawił się kiepski zapach. Nie kosztuje tyle co zwyczajna kulka, ale widać również różnice w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny INTENSIV zdecydowanie polecam, Hildegard Braukmann zrobił bardzo dezodorant, przede wszystkim taki, przy którym nie pojawia się kiepski zapach przez cały dzień. Najważniejsze jest po prostu stosowanie dobrych produktów - przy kosmetykach naturalnych problemów mieć nie będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32
Kosmeo jest sklepem internetowym oferującym produkty najwyższej jakości. Jeżeli szukacie prezentów dla bliskich w atrakcyjnych cenach zapraszamy bezpośrednio na naszą stronę https://e-kosmeo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina889
Hej :) powiem Wam szczerze, że od kilku lat używam dezodorant w kulce o zapachu migdały z kalifornii ;) Moja dobra koleżanka poleciła mi kiedyś dezodoranty Yves Rocher i od tej pory nie eksperymentuje z innymi firmami i markami. Uważam osobiście, że jest najlepszym dostępnym na rynku antyperspirantem. http://www.yves-rocher.pl/tag/f/30,przeznaczenie,165,dezodorant może znajdziecie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie lepiej zamiast dezodorantu kupić po prostu dobre perfumy? Bo moim zdaniem właśnie tak,plus ewentualnie do tego antyperspirant,to można znaleźć na MocUrody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feantt
Super Deo jest najlepszy z dotychczasowych jakie stosowałam. Kupuję w aptece, wystarcza mi na około 13 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudadagusia
Jeśli chodzi o dezodoranty to jak dla mnie bezsprzecznie najlepszy jest Adidas Soften. Odkąd zamówiłam go sobie z https://www.perfumeria.pl/Ona/Cialo używam caly czas i jestem bardzo zadowolona z efektów - zapewnia świeżość od rana do wieczora, ślicznie pachnie, nie podrażnia pach, a do tego jest tani (ok.7-8 zł). Same plusy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najlepszy to ja nie wiem, ale Dezodorant naturalny Intensiv HB na mnie działa. Raz, że bardzo przyjemny zapach, a dwa - ogólnie robi dużą różnicę. Największym jego plusem jest trwałość, bo faktycznie przez cały dzień niczego nie czuję, cera wygląda jak powinna, bez żadnych cudownych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann ma dezodorant o nazwie INTENSIV. Jest właśnie naturalny i powinien pomóc. Sama przez to przechodziłam, mialam duże problemy z potem, wielu kosmetyków używałam i nic to nie dało. W tym momencie jest już po problemie. Cały dzień świętego spokoju po jednym, porannym psiknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zatrzymać pocenie, a nie tylko zamaskować zapach, to lepiej użyć regulatora pocenia takiego jak Etiaxil, a nie dezodorantu. Można kupić w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant w sprayu od Hildegard Braukmann, naturalny. U mnie psikam się raz i jest o wiele lepiej, cała doba bez zapachu potu. I takie powinny być wszystkie antyperspiranty - powinny doprowadzać cerę do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze są Vichy i Adidas. Ten pierwszy jest teraz na dużej przecenie w Super Pharmie, chyba za 15 zł. Zobacz naszą aplikację, znajdziesz tam promocje ze wszystkich większych drogerii :) Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie dezodorantu naturalnego HB - u mnie działa. Nie wiem czy to kwestia naturalności, czy czegoś innego, ale nie mam żadnych problemów. Przeciwnie - pot się nie pojawia, nie ma tego fatalnego zapachu, a jednak u mnie uzyskanie tego wcale nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×