Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

dziewczyny, mam zamiar zmienic fryzurke po wakacjach, tzn. obciac fajnie wloski plus jakis balejaz. doradzcie mi prosze dobrego fryzjera we Wrocławiu.. a dobrze wiemy, ze o takiego nie latwo:/ ja juz mam dosc \"poszukiwan\" i marnych efektow na mojej glowie, moze wy znacie jakiegos godnego polecenia? z gory baaaaardzio dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insane
Polecam Carlo Biani na Biskupiej ( dwa kroki od rynku/galerii dominikańskiej ), profesionalna koloryzacja, cięcie i stylizacja. Ja się jak dotąd nie zawiodłam :) Miła obsługa, dobrej jakości kosmetyki, darmowe profesionalne rady. Ceny nie są za duże jak na salon na dobrym poziomie ( cięcie - 35 pln, stylizacja - 50, koloryzacja ok. 90 zł) To pierwszy salon, z którego po wizycie wychodze z podniesioną głową:) z reguły fryzura odbiegała od tej, która sobie wymarzyłam :) Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlo Biani
Ja rowniez polecam z czystym sumieniem Carlo Biani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm hm... ktos tu wspomnial o Le Grand. Przestrzegam bardzo mocno. Oprocz dobrych i drogich kosmetykow (ktore kazdemu chca wcisnac) nie maja nic do zaoferowania! Bylam tam tylko raz i nigdy wiecej nie pojde! 130 zl wyrzucone w bloto. Koles zrobil mi balejaż ktorego niebylo widac :-O serio. Wrocilam do domu i zero roznicy. Co do sciecia wlosow...mam poldlugie wlosy i prosilam o pocieniowanie wlosow od polowy ich dlugosci, ostatnio tak mi sie podoba. Gosciu powiedzial ze on tego nie zrobi bo \"jak to bedzie wygladac\" i ze moje wlosy sie nie nadają ! Zabawne ale inni fryzjerzy nie mileli z tym problemow... Nie wazne bylo ze ja tak chcę i z eto jest dosc modny typ ścięcia... Podejrzewam ze on tego po prostu nie potrafil zrobic... :-O A wiec podcial mi tylko konce, czyli nic nie zrobil. Plus do tego niewidoczny balejaż. W sumie 130zł. Nikt nie zauwazyl ze bylam u fryzjera :-O A polecam salon fryzjerski przy ul Szewskiej, skrzyzowanie z Nozownicza. Ale tylko Halinka. Jest swietna, podobno ma na koncie udzial i nagrody w konkursach fryzjerskich, wisza tam jej dyplomy. Wloski scina pieknie i z fantazją, i cieniowac potrafi :-D Ma okolo 30 lat i ogolnie b. sympatyczna kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a INES na Legnickiej
na przeciwko TGG ktoś zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7775
Ja polecę wam Carlo Biani w Rynku, a szczególnie Agatę. Z pewnością się nie zawiedziecie, a ceny rozsądne, oczywiście jak na tą klasę salonów. Rynek nad Pizza hut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDOriflame
Infinity krzyska proscie ;-) to jest nozownicza 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi1
czy ktoś coś wie na temat salonu NENA ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
A gdzie taki od kręconych włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.
a co myslicie o gabrielu lub dariusie? tez chcialabym sie wybrac zmienic cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co??? nie ma dobrych i sympatycznych fryzjerow we Wroclawiu?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze dzis
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomyris
Jean Louis David

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysodo
na nowym dworze polecam, u p. beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
Czy polecić Carlo z Rynku? Pewnie, ze tak, bo ceny w miarę spoko ( ale zależy u którego fryzjera, bo niektórzy wymyślają nie wiadomo co, ale ogłolnie spoko, polecam Piotrka i taką nową fryzjerkę Izę - bardzo miła i kumata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Dwór U Beatki
Na ul .Budziszyńskiej przystanek za krzyżówką.Mały przytulny salon , z przesympatyczną panią Beatką .Profesjonalne strzyżenie ,dobry dobór fryzury i koloru , bezproblemowe dostosowanie się do propozycji klientów oraz kosmetyki firmy Kadus.Chodzę tam już rok i mam pełne zaufanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Dwór U Beatki
i dodam jeszcze że niedrogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaa.
Mniej wiecej ile moge zaplacic u Carla za strzyzenie plus kolor? W Dariusie robilam sciaganie koloru ,kolor plus sciecie i dalam 400zl. chcialabym miec porownanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapzap
a ja polecam le grand. w szczególności grzegorza. ścina mnie od ponad roku i nie mogę powiedzieć żebym była niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniiiiiia
W la grandzie maja dobre tylko kosmetyki :) bylam tam u dwoch fryzjerow i obaj nieudani, ceny maja wysokie i jeszcze wciskaja caly czas rozne zabiegi na wlosy, kerastase chyba, a kazdy jeden kosztuje banke. Wiec ja nie polecam. Jak cos to Unique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malou
Jestem stylistką ,pracuje w domu ,oczywiscie na profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich.Bliższe info na maila.Pozdrawiam poszukiwaczki fryzjerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnic
a ja polecam salonik niedawno otwarty przy ul.Lotniczej 24.Nazywa się "Mefisto" i muszę powiedziec że naprawdę ceny spoko jak na taki salon i bardzo kumaci styliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
ja serdecznie polecam salon klair jesli dobrze napisalam znajduje sie on w centrum bielany troszke od wroclawia ale zawsze jest autobus i oczywiscie tylko panią ole jest niesamowita fakt bardzo młoda ale jaką jest fryzjerka i co potrafi zrobic z włosami odrazu widac nawet po jej pieknych włosach naprawde pracuują na markowych kosmetykach farbach a i ceny nie sąwygurowane w porownaniu do rynku ale jesli sie tam wybierzecie tylko i wyłącznie do pani oli bo reszta hmmm nie przyklada sie z tego co ja zaobserwowałam raz pojdziecie i napewno bedziecie wracac pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuśka
A jakie są cenu w Broadway 'u czy ktoś wie?? I co myśliście o JLD na Więziennej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Szalone Nozyczki na Pl. piłsudskiego i Salon Katarzyny Cetnarskiej na pl. Kromera, szczególnie ten drugi salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. co do carlo biani w rynku.. otoz bylam niedawno i moje wrazenia sa mieszane. zajmowala sie mna Iza na poczatku chcialam tylko strzyzenie ale po siedzeniu na fotelu zaczelam zastanawiac sie nad wyprostowaniem na trwale- glam to sie chyba nazywa? (mam mocno krecone wlosy). no i Iza pytana przeze mnie 1000 razy, czy ten zabieg na bank wyprostuje mi wlosy mowila, ze jasne- inne sobie robia i jest super.. no to sie zdecydowalam. no to mi zrobila- efekt- nawet u niej na fotelu, czyli tuz po zabiegu moje wlosy nie byly proste :o na moje sugestie, ze cos tu nie wyszlo, Iza powiedziala, ze pani to taaaaki silny skret wlosow ma i w ogole. Moje pretensje- tylko o to, ze widziala moje wlosy przed zabiegiem i powinna byla szczerze powiedziec, ze na takich wlosach to to srednio wyjdzie. wiec to by bylo na minus. chociaz, zaproponowano mi kolejny zabieg w ramach tego pierwszego-po 6 tygodniach... zastanowie sie. ale jest i plus- SWIETNE ciecie. i w sumie ceny strzyzenia maja na umiarkowanym poziomie. w zasadzie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotam
zdecydowanie salon na nożowniczej i Krzysiek-pierwszy fryzjer który zrobił mi taka zajebistą grzywkę że się wszyscy za mną na ulicy z podziwem ogladali.I jeszcze mi świetną prostownice załatwił po cenach hurowych, ogólnie bardzo sympatyczny chłopak!!! Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×