Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość apateka

Kupuje dosc duzo roznych suplementow, ostatnio robilam zakupy w aptece słonik, a czy ktos korzysta z innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssadc
kiedys znalazlam tansza od slonika,ale nie wiem ktora to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś kupowałam w aptece
vena-vita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak dotąd nie miałam okazji robić zakupów w aptekach online, ale korzystam ze sklepu z akcesoriami dla alergików, w jednym miejscu "dopadam" wszystko czego potrzebuję, a potem tylko czekam na przesyłkę :) dla zainteresowanych - alergia.med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł bo normalnie
w aptekach zdzierają jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234345677890-
uważam że vena-vita to tania apteka, zawsze szybko,sprawnie i daja próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakaś jeszcze inna
mam pytanie bo u nas apteki są strasznie drogie b.dobrą i tanią w okolicy zlikwidowali ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam bardzo fajną aptekę internetową e-lek.pl - mają bardzo atrakcyjne ceny i mnóstwo produktów. Często oferują gratisowe produkty i w ogóle maja promocyjne ceny. Podoba mi się to,że mają fachową i sprawna obsługę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, e-lek to bardzo dobra apteka. Mają dużo kosmetyków, suplementów, leków i różnych upiększaczy. Tyle tam tego, że chociaż planuję zamówić na przykład dwie rzeczy, to zamawiam pięć;) Ale jest tam na tyle tanio, że zupełnie mój portfel tego nie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np na doz zamawiam
ja zamawiam na doz.pl - jest tańsza niż stacjonarne apteki, a odbiera się osobiście w wybranej przez siebie aptece, więc odpadają koszty przesylki, które w internetowych - mimo ze są tańszze leki to przesłka ok 12 zł ksoztuje:/ Oczywiście że nie wszystko jest taniej - ale to trzeba wcześniej sprawdzić, ja np pytam się w aptece obok mnie w jakiej coś jest cenie, ewentualnie zadzwonię do innej i mimo wszystko doz wygrywa....a czasami przesyłka jest juz nast dnia (w zależności od godzin złożenia zamowienia) Jak macie inne sprawdzone to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o tych majtkach
mam do was pytanie- czy któraś z was miała może te majtki i czy rzeczywiście są one takie dobre??? http://alergia.med.pl/product_info.php?products_id=650 Ja mam ciagle problemy, jakies bakterie, do tego mam ogólnie wrażliwą skórę na całym ciele a co dopiero tam:/ Ostatnio piore bieliznę w proszku biały jeleń ale i tak czasem czuję podrażnienie a czasem nie, już nie wiem co mam robić, może te majtki rozwiązały by problem?? Oczywiście na cuda nie liczę ale chodzi mi o to czy nie jest to po prostu zwykła ściema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niewiele mogę powiedzieć na temat tej bielizny. Ale jakoś dość sceptycznie jestem nastawiona na ten produkt.... Myślę, że sama najlepiej będziesz wiedzieć, czy są skuteczne, czy nie jeśli wypróbujesz na sobie, bo na pewno znajdą się zarówno pozytywne, jak i negatywne głosy na ten temat. A ty byłaś u lekarza ze swoim problemem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
A wracając do aptek, polecam www.apteka.magiczna.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z innej, z tej o której już parę osób tu wspomniało, mianowicie e-lek.pl Mają duży asortyment co dla mnie istotne, obsługa klienta też na wysokim poziomie no i przesyłki szybkie. Czyli wszystko to czego oczekuję od jakiegokolwiek sklepu internetowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarta z owocami
dużo kupuję w www.fabrykazdrowia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikra_nosna
a ja jeszcze wiecej kupuje w superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yunna
Ja aptek online nie trawię zbyt, tzn jakies kosmetyki tak, ale leki zdecydowanie w klasycznych stacjonarnych aptekach. Tym bardziej, że ceny w aptekach online wcale nie są rewelacyjne, jeśli bym je przyrównała np. do jakiejś taniej apteki jak Juventa w Manufakturze łódzkiej, gdzie leki mają super niskie ceny i wychodzą po prostu korzystniej ekonomiczne, a w końcu to jest najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja korzystam czesto z
doz.pl odbieram w aptece zamówione leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipsta
Najtańsza apteka jaką znam wcale nie jest internetowa, lecz stacjonarna ( taka z panią w okienku, z lekami na półce itp. ; ) ). Nazywa się Juventa i mieści się w łódzkiej manufakturze, więc jeśli jesteś z Łodzi lub okolic to śmiało możesz tam wpadać. Cenowo moim zdaniem mogą spokojnie konkurować z aptekami z sieci i mają tą przewagę, że nie trzeba czekać na odbiór zamówienia - po prostu idziesz i kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xceeq
a czy najtansza musi byc najlepsza? niesadze :) ja tez kupuje na superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy mozna im
zaufać, czy sa to te same leki? chce kupić sobie dość drogi lek na celulit, w necie jest o poówę tańszy???? wole dać więcej żeby tylko zdziałał, ale jesli moge to samo mieć duuuzo taniej yo czemu by nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam większych oporów, żeby robić zakupy w aptece internetowej w końcu w sieci jest na pewno taniej. Wiadomo nie kupuje się przecież leków na receptę, ale jakieś witaminy, czy jakieś inne środki. Ostatnio chciałam popracować nad tym, żeby mieć białe zęby i znalazłam pastę blanx med, która ponoć jest jedną z lepszych, no ale też dość droga, ale i tak było warto. Z ciekawości zajrzałam na stronkę tej apteki e-lek.pl i wyszło na to, że trochę przepłaciłam za moją pastę. Więc chyba warto jest robić zakupy w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulla
Ktoś wymienił tutaj aptekę Juventa w manufakturze. Zgodzę się, kupuję tam od jakiegoś czasu i ceny naprawdę mają atrakcyjne. Do tego stopnia, że wolę podjechać do nich ok. 5 km niż iść do apteki w sąsiednim budynku, gdzie jest zdecydowanie drożej. Co do aptek internetowych to się nie wypowiadam, bo nigdy nie korzystałam z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apteka online
Ja korzystam z tej: www.aptekagdanska.pl to moim zdaniem najbardziej przyjazna apteka online w kraju. Podoba mi się to, ze jak czegoś nie ma w ich ofercie to po napisaniu maila zaraz się pojawia i można kupować :) [url=http://aptekagdanska.pl/]apteka online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relana
słonik i apteo w apteo w zamówiniu powyżej 200 zł przesyłka gratis a w słoniku długo trzeba czekać niestety i przesyłka kosztuje kilka zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relana
bardzo duży asortyment ma Cefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
no tutaj istnieje pytanie czy najtańsza apteka oznacza najlepszą..ja zawsze kupuję na e-lek.pl bo wiem, że mogę tam liczyć na fachową pomoc [czasami bardziej profesjonalną niż w normalnych aptekach], a do tego zawsze znajdę tam leki których potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czasami muszę zamawiać w aptekach internetowych, bo mieszkam w małym miasteczku i nie wszystko mogę dostać w aptekach w mojej miejscowości. I wtedy zaglądam właśnie do internetu. Tak jak panic najczęściej kupuję w e-lek - pierwsza apteka na którą trafiłam i już tak zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkaska
ja zamawiam w superapteka.pl i jeszcze sie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×