Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PAULINCIA 2006*****

Naprawde dobry podkład

Polecane posty

Gość PAULINCIA 2006*****

drogie dziewczyny od wielu lat poszukuje dobrego podkładu do twarzy, zależy mi na tym aby ładnie się rozprowadzał,nie ścierał, trzymał na buzi co najmniej 10h, tuszował mankamenty i nie kosztował fortuny.Czy to tak wiele????? Macie może swoich faworytów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindyyyyyyyy
chyba taki nie istnieje...a miałam wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wszystkich, które testowałam (a było sporo) najlepszy perfect wear z avonu. Jedyna wada to fatalna buteleczka i trzeba szybko nałożyc, bo łatwo zasycha. Ale efekt kryjący bardzo dobry i trzyma sie cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja mam swojego faworyta w postaci \"all day comfort\" avonu. trzyma sie naprawdę przez cały dzień, dobrze kryje, mimo, że mam skóre bardzo wrazliwa to mnie nie uczula. poza tym jest bardzo wydajny, mi 30ml wystarcza na ponad rok, mimoże stosuję go codziennie. wystarczy mała kapka aby równomiernie rozprowadzic go na twarzy. nie raz pisałam już, że wg mnie jest to jeden z lepszych podkładów. teraz w promocji kosztuje nawet ok 30zl. z innych lepszych to polecam vichy miałam tylko próbkę ale naprawdę podkład rewelacja, niestety buteleczka nie najwiekszych rozmaiarów to koszt ok 70zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
City Matt Lirene (Dermoprogram) - matująco - wygładzający. Dla mnie rewelacja. Też długo szukałam, a teraz nie wyobrażam sobie innego. Poza tym nie jest drogi w porównianiu do innych \"hitów\" za 2 stówy, które ścierają się po 2-3 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki perfeck wear all day comfort to pisze pod spodem, w każdym badź razie to ten co nie brudzi i trzyma się cały dzień. reszta opisu sie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINCIA 2006*****
dzięki dziewczyny za opinie,a może ktoś testował NO TRANSFER Pupa, co prawda nie jest tani (ok.90 zł) ale ponoc świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetestowalam wiekszosc do 60 zl i zaden nie jest idealny, idealu nie mam taki w miare jak dla mnie to lasting performance max factora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie nr 1
To Lirene City Matt! Rewelacyjny. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, matuje. Twarz wygląda bardzo ładnie. Nie tworzy efektu maski. Idealnie dopasowuje się do kolorytu skóry. Jestem z niego BAAAAAARDZO zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci zycze
a ja lubie Loreal tru match, dobrze sie rozprowdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od kilku miesiący używam colour adapt max factor i jak dla mnie jest najlepszy ze wszystkich które miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoneczka
Jeżeli oczekujesz maksymalnie naturalnego efektu,miłej w dotyku buzi,trwałości i świetnego rozprowadzania się na skórze to polecam Lumene "Hydra Drops" oraz Yves Saint Laurent "Perfect Touch". REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjl
dla dziewczyn ktore lubia naturalnie wygladajacy podklad bez efektu maski polecam super fit clinique.dodam ze uzywam tylko podkladu.trzyma sie na twarzy caly dzien,kolor nie plowieje, jest bardzo leciutki, przyjemnie sie naklada.idealny na zime i lato.jedyny minus to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINCIA 2006*****
A ile kosztuje ten cliniq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
Ja tez polecam City Matt Lirene. Jest super. Duzo podkladow juz mialam, ale od ponad roku uzywam Lirene i przy nim zostane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerda
ja tez mam lirene city matt 207 bezowy nie zamienie na zaden inny~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINCIA 2006*****
Czy Lirene city matt jest faktycznie taki dobry? A ile kosztuje,chyba cena nie jest wygórowana? A co sądzicie o Revlon Color Stay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod
ja uzywam rimmel recover moim zdaniem sietny rozswietlajacy twarz wyglada na mniej zmeczona a jesli chodzi o puder w kamieniu ktory tez swietnie kryje to naprawde polecam oriflame uzywalam go bez podkladu i buzia super wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerda
lirene city kosztuje ok. 18 zl, nawet jak sie u Ciebie nie sprawdzi to nie jest to kasa jak za revlon ja polecam zwlaszcza jak masz cos do ukrycia, blizny, krosty, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerda
sorry moze nie na temat, ale nie kupujcie pudru prasowanego Astor anti shine !!!! wczoraj sie nabralam na obietnice laluni w drogerii a ten puder to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matis. Rewelacja!!! POlecam. Jesli masz ciemniejsza karnacje to nr 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerda
no wlasnie ja jestem doslownie biala, chcialam puder ttransparentny, a ta baba dala mi wlasnie astora. co smieszniejsze, na nim jest napisane ze jest TRANSPARENTNY I DO KAZDEJ KARNACJI!!!! A JEST POMARANCZOWY wiem moj blad ze nie obejrzalam go dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno spodobałby CI się puder Infallible Loreal. Kiedyś te pudry były w droższej cenie teraz można je kupić już w cenie 45-50 a na allegro nawet około 35 zł. Puder zasmarowuje wszystkie niedoskonałości. Musisz sobie tylko dobrać odpowiedni kolor, bo różnica w odcieniach tworzy maskę na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerda
a nie zatka porów??? ja mam jednak skore wymagajaca, przebarienia, krostki... a sucha jak wior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta na maxa
Ja mam różne i żaden nie jest dobry. Mam cerę skłonną do trądziku i naprawdę nic nie pomaga. A ten Citty Matt Lirene to może i jest świetny ale pryszczy nie kryje świetnie. A i rada taka mała:) ja wpadłam na tym, że nie zwróciłam uwagi na odcienie, i kupując NATURALNY kupiłam pomarańczowy...grrr;/ Proszę polećcie jakiś dobry kryjący pryszcze. Jak 10 razy opinia się powtórzy lecę kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
jesli szukasz dobrego podkladu w rozsadnej cenie to polecam REVLON! jest fenomenalny. kosztuje ok 70 zl w perfumerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris.london
a wymienili Ci? ja ostatnio mialam podobnie, heh. Wybrałam się po mój podkład BeYu do Douglasa okolicznego, wyszperałam odcień który zawsze kupuję - tzn. tak myslałam, byłam tak zmęczona, ze coś pomyliłam ;( w domu okazało się, że wzięłam trzy tony ciemniejszy, nie mam pojęcia czemu. zorientowałam sie dopiero, jak nałożyłam na twarz i wyglądałam jak w masce... na szcęście mi to wynienili, mimo że był napoczęty... za to kiedyś w sklepie na osiedlu babka mnie pognała jak wróciłam z lakierem pięć minut po zakupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca w makijazu
Ja od jakis 2 tygodni zaczelam uzywac podkladu. Zaopatrzylam się w dwa;) Lirene City Matt Naturalny i Max Factor Soft Beige. Po kilkukrotnych testach stwierdzam ,że City Matt na codzien bo jest delikatny i buzka super wyglada, a max factor jednak na wieksze okazje, kiedy chce naprawde super wygladac i robie ostrzejszy makijaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×