Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidze policji

Nie znoszę lumpeksów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość nienawidze policji

O. I już. I nie rozumiem jak zamiast na zakupy można iść grzebać w cudzych szmatach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
ja tez tego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze policji
No, dobra.... Jeszcze rozumiem, jak ktos naprawdę nie ma pieniędzy. Ale dla mnie to jest obrzydliwe. A takie modnisie, co kupuja trzy bluzki na tydzień, bo zamiast kupić cos normalnego wolą mieć całe tony szmat, są śmieszne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
prawda prawda, ja tez rozumiem jak ktos nie ma kasy na ubrania to wtedy nic nie mam do tego. Ale znam sama jedna dziewczyne, ktora kupila do domu firanki za 10 tys. zlotych, a siebie dzieci i meza ubiera w lumpeksach to jest dla mnie paranoja jakas.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililo
No jak mam wydać na glupia bluzke 50 zl to wole isc do lumpeksu i za ta sama cene kupic 7 ciuchów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
a ja wole miec jedna za 50 zlotych, ale porzadna i wiem, ze nikt jej nie nosil..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililo
To chyba nie wiesz, ze czesto w lumpeksach sa rzeczy nienoszone, z ,metka, dobrej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
nie wiem pierwszy raz o tym slysze, nigdy tam nie bylam i nie chce chodzic, mam nadzieje, ze nie bede musiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililo
To teraz wiesz. Rzecz gustu. Ja wole kupić sobie więcej ciuchów dobrych jakościowo niż 1 bluzke w np Terranovej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
ale mozna kupic i dobrej jakosci bluzki w sklepie, nawet na przecenie znajdziesz fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
ja wole jedna bluzke kupic raz na miesiac niz 10, bo to bez sensu wychodza z mody i ja nie wiem, czy w tych lumpeksach mozna cos modnego wyszukac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
no to chodzcie dalej do tych lumpeksow i jeszcze mi powiedzcie ze tam bielizne, buty i spodnie kupujecie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililo
No skoro jesteś tak zaślepiona modą, to możesz kupować w sklepach i chodzić ubrana jak pół miasta, ale w lumpeksie znajdziesz rzeczy niepowtarzalne, bo czesto sa sprowadzane z np W. Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kupisz bluzkę w sklepie
to taką samą może nosić 50 innych dziewczyn, w lumpeksie możesz znaleźć rzeczy niepowtarzalne. To idealne miejsce dla tych którzy nie podążają bezmyślnie za modą tylko mają własny wyrobiony już gust. Może najpierw wybierz się do jakiegoś porządnego lumpeksu a później wydawaj opinie, bo mówisz o rzeczach których nawet nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
oczywiscie nie mozna nic skrytykowac, bo odrazu sie obrazacie robcie sobie jak chcecie to wasza sprawa, dlaczego bluzki, ktore kupie w sklepie to musi odrazu nosic pol miasta??bardzo ciekawa wasza teoria tak samo moge wam powiedziec, ze ktos moze zobaczyc swoja bluzke na was i co wtedy???jak wykrzyczy na glos o moja bluzke nosisz........Ja kupuje bluzki w sklepie takie, ktorych polowa miasta nie nosi tez sobie wynajduje "ciekawe" bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kupisz bluzkę w sklepie
i pewnie wydajesz na nie połowę poborów twoich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjhdgsgkj
taaa noszone ciuchy :O a w sklepach to niby nikt nie mirzyl lachów przed Tobą ? :O i Bóg jeden wie czy nie jakaś osoba z kliszajem czy innym świńswtem :O a różnica taka że po lumpeksie od razu pierzesz ciuch a kupiony w sklepie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
a skad ty taka jestes pewna, ze to ubrania ze skandynawi??ciekawe to wszystko co piszecie naprawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
co ty opowiadasz?? po pierwsze nie wydaje polowy wyplaty moich rodzicow odrazu powiem, ze mieszkam sama i pracuje na wszystko co mam nikt mi nie pomaga i nie musi tez, po drugie piore ubrania kupione w sklepie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw i mariusz fuuj
nikt nie zobaczy swojej bluzki na nas, jesli rzeczy sprowadzane sa zza granic. puknij sie w glowe. bo prawdopodobienstwo, ze spotkasz wlasciciela ubrania z anglii czy skadkolwiek jest minimalne. poza tym najfajniejsze rzeczy, ktore mam sa wlasnie z lumpeksow i notabene znajomi zachwycaja sie wlasnie nimi, a nie nowymi ciuchami, ktore zreszta tez kupuje. jesli nie masz pojecia o jakims miejscu to najlepiej sie nie wypowiadaj. swoja droga - bielizna i buty to rzeczywiscie przesada. ale bluzki, spodnie itp - nie uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz lubić lumpexów
ale nie myśl sobie ,że jesteś lepsza od tych, którzy tam się ubierają! masz kasę, twoja sprawa a może starzy ci dają. Ale innych może nie stać na markowe ciucy. Jesteś bardziej żałosna od tych, którzy grzebią w szmatach! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjhdgsgkj
taaa...jakos Ci nie wierze ale jesli to prawda to jestes wyjatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
jasne oczywiscie, bo y tacy madrzy jestescie wszyscy...sluchaj jak kogos nie stac to nie kupuje markowych ubran, ale to wlasnie te osoby sa zalosne, ktore leca do lumpeksu i kupuja markowe ciuchy zeby kazdy widzial, ze ich stac. Pamietaj osoby, ktore nie maja kasy probuja na zewnatrz pokazac, ze je maja i to jest prawda. Mnie aurat stac na ubrania ze sklepow i powiedzialam, ze nie mam nic przeciwko jezeli ktos nie ma pieniedzy i tam idzie, ale tez napisalam, ze znam dziewczyne, ktora kupila firanki za 10 tys, a ubiera cala rodzine w lumpeksie. powiedz mi czy wolalabys wydac 10 tys na firanki czy wydac 5 tys na firanki, a reszte na ubrania??i jezeli mialabys 5 tys na ubrania to poszlabys do lumpeksu??i nie mow, ze tak bo nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyćnie musisz
niektórzy ubierająsietam,żeby nie pokazać,że mają markowe ciuchy, tylko,że ich nie stać na żadne! kumasz? A to,że trafi sięjakiś markowy, to dobrze. Gorzej być zadufanym w sobie babsztylem, który na innych patrzy z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kupisz bluzkę w sklepie
jeśli chodzi o styl ubierania: lepiej nie znaczy drożej, a tak na marginesie dodam że wiele polskich i zagranicznych gwiazd ubiera się w lumpeksach. i co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjhdgsgkj
co to jest 5 tys na ciuchy ze sklepow markowych :classic_cool: phi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
no to mi powiedz, ktore gwiazdy sie tam ubieraja??jestem bardzo ciekawa naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
i tez nie powiedzialam, ze lepiej to znaczy drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw i mariusz fuuj
no to sobie wyobraz ze mnie stac na nowe ubrania. to po pierwsze. a mimo wszystko kupuje w lumpeksach wlasnie dlatego, ze ciuchy tam sa fajne i niepowtarzalne. jesli ktos, kogo nie stac kupuj e w lumpeksach, to nie dla marek, uwierz mi. po prostu to jest oczywiste, ze ciuchy markowe sa czesto lepsze i ladniejsze, to co, ma specjalnie kupic bez marki, zebys sobie nie pomyslala, ze on specjalnie to robi? a w ogole to chetnie porownalabym Twoje ciuchy do ciuchow z lumpeksu. bo jesli ktos jest totalnym bezgusciem to zadna kasa nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×