Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wnerwiona na maxa

nivea deo pure - dupa nie pure!

Polecane posty

Gość wnerwiona na maxa

ludki kochane nie kupujcie tego gówna, przez ten chłam straciłam nowa bluzeczke, bo ten badziew mi ją ODBARWIŁ w paru miejscach gdzie niechcący dotknęłam pach przy zakładaniu. !!!! nie kupuj jesli nie cchesz stracić ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiii
myśl zanim założysz coś, trzeba czekać kiedy dezodorant wyschnie a nie zakładać na jeszcze mokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że firma Nivea się tym produktem nie popisała. Czekałam długo dość aby założyć bluzkę i co?Dupa..też mi zostawił jasne plamy pod pachami na niebieskiej bluzeczce i niczym się nie da tego sprać...Jestem wkurw..na na maksiora bo bluzka była nowa a teraz na szmaty tylko się nadaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórcza
zgadzam się NIVEA ma złej jakości deodoranty, ja mam NIVEA deodorant fresh, długo trzeba czekać aż wyschnie, i jak się skóra spoci to w połączeniuz zapachem deodorantu jest jeszcze gorzej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie!!!! 3 bluzki sobie załatwilam tym badziejstwem!! Ale ja podatna na reklame jestem:P wiec kupilam ale nigdy juz tego nie zrobie! A tak apropos to ktory deo nie pozostawia sladow a jest dobry? bo ja na taki jeszcze nie trafilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrr a ja myślałam
ze to wina mojej pralki i mi ciuchów nie dopiera ! nivea zmieniłam na Fa w sztyfcie - narazie ok jakich używacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apelsine
dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
ja uzywam deo w kulkach z avonu i naprawde szybko schnie a nawet na mokro zakladam bluzki i nic, jak sie spoce nic nie czuc tylko mily zapach, nie jestem konsultantka avonu, mam te deo od mojej psiapsiólki ktora mi przyslala je poczta naprawde polecam b goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uwielbiam
deo z serii AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia121
witam:D zna ktoś strony albo najlepiej odrazu linki na kturych mozna sobie zamówić darmowe probki ??? czeka i licze na szybką pdp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia121
znaczy odp:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
ja uzywam lady speed stick w zelu. jest naprawde dobry. nie napisze ze nie poce sie wcale bo takich nie ma ale jezeli juz to minimalnie wierzcie mi. wchlania sie dosc szybko jak na zel i co wzne nie czuc tego zapachu caly czas wiec nie zakloca zapachu perfum. brudzi troszeczke ale nie widzialam takiego co nie zostawia plam. w kazdym razie to najlepszy jaki mialam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
nivea deo pure - dupa nie pure! ==>za każdym razem jak widzę ten tutuł, to rycze ze śmiechu:D:D:D ja używam vichy z zieloną nakrętką i nie jestem zadowolona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _StudentkA_
Vichy sa super, Herbina też mnie nie zawiodła, teraz mam Adidas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbina nigdy nie zawodzi
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbina nie brudzi? A może tylko minimalnie? Nigdy nie miałam i jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia______________________
wg mnie herbina jest super !!! tez mam ten badziewny nivea, pieniądze wyrzucone w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure
a ja go używam i nie mam problemu ani z poceniem się, ani z żadnymi plamami na ubraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbina nie brudzi
i do tego nie powoduje pocenia się.Polecam o zapachu rosa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od kilku lat nie zdradzam Lady Speed Stick w sztyfcie o zapoachu orchideowym :) jak dla mnie nie ma lepszego, brudzi troszkę, ale raczej sie spera, a z poceniem to różnie bywa, ale nawet po pracy moge spokojnie podnieść ręke do góry w autobusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×