Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.halinna

odtwarzacz muzyki

Polecane posty

dziewczyny! w co lepiej zainwestować? mp3 czy mp4. wydaje mi się, że czas odtwarzaczy mp3 już minął i coraz więcej ludzi posiada już mp4, ale właściwie jaka jest w tym różnica? Tylko tyle, że w mp4 ma się większy ekranik i można oglądać filmiki, ale ten ekranik jest tak malutki, że chyba trzeba byłoby jeszcze lupę mieć przy sobie. może jednak mnie ktoś przekona do zakupu mp4, wyjawiając cechy o których ja jeszcze nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp4 to dobry gadżet dla kogoś, kto sporo podróżuje. na pewno sprawdza się w pociągu. ja jednak wyjeżdżam gdzieś tylko od wielkiego dzwonu, więc nie wyobrażam sobie używania mp4 na codzień (w zatłoczonym autobusie na przykład). niemniej jednak ceny tych sprzętów spadają na łeb na szyję, choćby na magicznaplaneta, a to kusi by sobie taką empeczwórkę kupić, właśnie na takie "specjalne" okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Niby mp4 to nowy cud techniki, ale mi jakos odtwarzanie filmików nie jest w odtwarzaczu potrzebne. Wazniejsza jest dla mnie muzyka i nie da się ukryć, że wygląd takiego gadżetu. Mam świra na punkcie oryginalnych zabawek, dlatego podoba mi się ta myszka miki: http://www.3kropki.pl/p/5/3/iriver_mplayer_1gb_pink.php Urocza, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
jasne, że czas mp3 się skończył. Po co kupować odtwarzacz dla samej muzy, skoro na tym urządzeniu można jeszcze obejrzeć film albo teledysk. mp4 są teraz dosyć taniej: http://tnij.org/pentagram_electro taki pentagram z 4gb dyskiem na electro.pl zaledwie 260zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ten różowy odtwarzacz mp3 z 3kropki.pl co poleca jeden_moment jest super :D idealny gadzęt na prezent, nawet na prezent dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp3 odchodzą do lamusa, mp4 są lepsze, bo oprócz muzyki, można pooglądać film, serial, teledysk itp.. Fajna sprawa np. na wykłady albo do autobusu (w drodze na wykłady :D) Z tego co mi wiadomo, na electro jest tego typu gadżetów największy wybór no i tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wykładach to trzeba się skupiać a nie ogladać filmiki na odtwarzaczu :P to raz, a dwa... a dwa... do autobusu czy pociągu to faktycznie fajna zabawka... Co prawda ja zwykle biorę ze sobą laptopa, ale bateria wystarcza na 2,5 godziny tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
No widzisz, a laptop to dopiero rozprasza ;) Niby można na nim notować, ale skoro bateria starcza Ci tylko na 2,5 godziny, to ledwo starczy na jeden dłuższy wykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
moim zdaniem lepiej zainwestować w mp4, ma faktycznie więcej funkcji i jest genialny na nudę..czy to na wykładach czy w pociągu, dla mnie to urządzenie jest już teraz tak potrzebne do życia jak telefon komórkowy, a jeżeli chcesz mieć dobry sprzęt gdzie jest bardzo dobra jakość dźwięku i obrazu to polecam pentagram: http://www.torres.pl/produkt-pentagram-icer-8-gb-32772.html ma 8gb pojemności, także będziesz mogła sobie nagrać na prawdę dużo muzyki, filmów czy odcinków seriali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieno, jesli już miałabym polecać mp4 to tylko crative: http://www.3kropki.pl/p/0/3/creative_zen_v_4gb.php To firma specjalizująca się w takim multimedialnym sprzecie. Oczywiście najlepiej zainwestować w iPoda, ale to o wiele wyższe koszty. A wracając do zagospodarowywania sobie czasu na wykładach to... wszelkim nudzacym sie polecam grę w kropki :D Archaiczna wręcz praktyka, prawie tak stara jak GO, ale najlepsze jets to, że działa i wykłady szybciej płyną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie poszukać czegoś fajnego na magicznaplaneta.pl - oni mają naprawdę bardzo duży wybór produktów. Więc sądzę, że coś znajdziesz. Ja sobie tam kupiłam fajny odtwarzacz z panasonic i jestem bardzo zadowolona. W tym roku kupuję dla chłopaka Zen'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×