Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marti31

Odzież rowerowa dla kobiety

Polecane posty

Gość Marti31

Planuję kupić na sezon wiosna/lato jakąś nową odzież rowerową, chciałam z decathlonu albo jakiejś innej sieciówki, ale koleżanka odwiodła mnie od tego pomysłu bo nie mają oni dobrych jakościowo ciuchów. Myślę o odzieży marki Author, póki co znalazłam koszulkę taką https://www.domenasportowa.pl/product-pol-121075-Koszulka-kolarska-damska-Author-Lady-Sport.html co myślicie, jest tu jakaś rowerowa maniaczka? :) proszę o jakieś propozycje i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Kurowska
Odzież Authora jest bardzo dobra, z domenasportowa.pl mam kilka ciuszków na rower, masz rację co do sieciówek typu decathlon, lidl, tam sprzedają przeważnie kiepskiej jakości ciuchy. Ta koszulka Authora jest bardzo dobra, popatrz też na inne marki w tym sklepie, np Kross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudigia
Sporo fajnej odzieży sportowej widzę w tym sklepie, polecicie coś dobrego dla niskiej (165cm) dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti31
W lidlu to pewnie kiepskie jakościowo? :/ te w domenasportowa.pl mi się podobają, a wiosna tusz tusz i chcę mieć jakieś ciuchy a rower dobrej jakości. Jeszcze poszperam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakiper
Ja odzieży sportowej bym nie polecała kupować w sklepach typu lidl głównie chodzi tutaj o jakość. Sama bardzo często kupuję odzież do biegania i wiem na swoim przykładzie że to musi być naprawdę dobrej jakości odzież jak i obuwie. Na domenie sportowej widzę, że dużo osób ją poleca masz obecnie fajne promocje także może coś znajdziesz. Sama ostatnio dorwałam taką bluzę z promocji https://www.domenasportowa.pl/product-pol-180555-Bluza-Damska-Elbrus-Lady-Selena.html Jakość świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majatob
na rower lepiej kupić w jakimś sklepie ze sprzętem i odzieżą rowerową, także już lepiej z tamtego sklepu domenasportowa.pl , ja przygotowuję się już do sezonu i szukam ciekawych sklepów z odzieżą, domenasportowa jest na szczycie listy tych najciekawszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolika23
@Majatob w pełni popieram, ja z tego sklepu o którym piszesz właśnie wczoraj zamawiałam ciuchy na rower na wiosnę/lato, w zeszłym roku kupiłam w supermarkecie to do dziś żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esrerciawsx
Sklep domena sportowa również jest moim ulubionym jeśli chodzi o sport. Zamawiałam już dawno tam rowerek stacjonarny. Odzież również często zamawiam fajną mają jeśli chodzi o materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikay
Ja szukam jakiejś odzieży taniej, ale nie chce taniego badziewia z lidla czy innej sieciówki, głównie zależy mi na bieliźnie termoaktywnej i jakiejś ciepłej bluzie do jazdy na rowerze. W domenasportowa dobrej jakości są te ciuchy? bo widzę, że dobrze tu się wiele osób wypowiadało o tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina78
Ja nie kupuję specjalnie odzieży rowerowej zawsze wygodny dres bluza i w drogę. Obecnie szukam bluzy na wiosnę może być i na rower nawet i widzę właśnie fajne które mi się podobają w sklepie Cocho https://cocho.pl/sklep/k/4/bluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Klaudia! Jakbym wiedziała, że na DomenaSportowa.pl są takie tanie ciuchy na rower to bym na Allegro nie przeplacala... no ale nic zawsze mozna sobie sprawic drugi komplet co? Zamowienie zrobione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_om
Ja wlasnie kupilam sobie Indiane (kupowalam na prezent komunijny chrzesniakowi i zobaczylam, ze wersje dla doroslych tez sa czadowe) i rozgladam sie za jakimis ciuszkami :) legginsy kupilam w decathlonie wlasnie ( ale nie pamietam jakiej marki dokladnie, a akurat nie pisze z domu), a koszulki i bluzy jeszcze szukam, ale pewnie kupie jakiess Nike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka34
Ja kupuję czasem w decathlonie albo lidlu, ale ta odzież szcerze mówiąc jest kiepskiej jakości, lepiej kupić w jakimś profesjonalnym sklepie sportowym coś markowego i lepszego. Z takich lepszych sklepów to mogę zasugerować domenasportowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczekerf
Helka dobrze powiedziane ja kiedyś kupiłam też odzież rowerową w takich sklepach jak lidl i jakość fatalna najlepiej kupować w typowo sportowych sklepach właśnie tak jak mówisz domena sportowa ma odzież bardzo dobrej jakości także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexaValas
Jeśli komuś zależy na ubraniach naprawdę dobrej jakości to polecam zajrzeć na http://am-cycling.com/ . Kupowałam ostatnio koszulkę - idealnie przylega do ciała, jest naprawdę wygodna, super skrojona. Według mnie też ładny wzór :) Już ją przetestowałam w tym sezonie, ale z racji pogody poczeka do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sobie zobaczyć na http://www.perfektsport.pl/, oni mają nie tylko sportowe obuwie, ale i odzież, więc może znajdziesz takie produkty, jakich poszukujesz :) A na pewno w dobrych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na esportshoppl. Odzież od nich ma naprawdę super jakość. Mam kilka koszulek i getry i bardzo sobie chwalę. Nie rozciągają się po praniu i super "oddychają" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×