Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kozunia1985

opinie o sklepie internetowym

Polecane posty

Gość gość
Uważajcie na ten sklep! Oszukali mnie na prawie 200zł, zapłaciłam za towar 3 miesiące temu. Nie odpowiadają na maile, telefon wyłączony albo brak takiego numeru, na facebooku usuwają usuwają negatywne opinie. Ostrzegam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dalam się chyba też nabic w butelkę zamówiła 3 komplety nie dostałem żadnego tel nie odpowiada e-mail też nic innego sprawą zajmie się policja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no owszem ja tez cz wa sie klania czekam 2 tyg... a teraz nie pisza juz ,tel tez nieczynny.. wiec ide na policje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dopiero zakorciło mnie poszukać opinii o tuchos.pl kupiłam u nich pościel i jestem mega zadowolona, zapłaciłam 358 zł za 6 kompletów, przelewem, paczke miałam po 2 dniach, dorzucili mi w gratisie prześcieradło bawełniane i za przesyłkę nie płaciłam, może się troszkę ogarnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehehe to masz szczescie;0 ja sie nie doczekalalam i wlaczylam o pienaidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana klientka
NIE POLECAM!!! Pomimo błyskawicznej wpłaty na konto z mojej strony po upływie miesiąca nadal nie mam pościeli, zero kontaktu z tą panią, zero zwrotu kasy, usuwają za to niepochlebne posty pod swoim adresem z facebooka. Porażka!!! Omijajcie szerokim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep to ściema i oszustwo!!! Tuchos na FB organizuje licytacje pościeli ,ludzie wygrywają a oni nie wysyłają towaru!!! Wygrałam 6 licytacji i niczego nie dostałam! Oszuści!!!LICYTACJE SĄ ZOBOWIĄZUJĄCE!!! Jak przez miesiąc się upominałam to w końcu mnie zablokowali. Skontaktowałam się z innymi osobami,które też się upominały o swoje i również zostały zablokowane jak zaczęły pisać negatywne komentarze. Pani Justyno nieładnie,oj nieładnie. Omijajcie Tuchos szerokim łukiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA396
jestem w podobnej sytuacji jak poprzedniczki. zapłaciłam za zamówiony towar z góry (jedyne 360 zł) i nic. mija już miesiąc i nie ma ani pościeli ani kontaktu ani pieniędzy blokuje osoby wypowiadające się negatywnie o firmie. ciekawa jestem czy policja coś z tą firmą zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zgłosiłam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta w Piotrkowie Trybunalskim. Niech się przyjrzy firmie działającej na jego terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam dwa razy z Tuchos, raz firanki a raz koc i towar otrzymałam tylko dluzej czekałam ma dostawę chyba ponad 2 tyg na paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem znajoma tej dziewczyny. i moze nie powinnam wypowiadać się w jej imieniu bo to jej prywatna sprawa ale wiem skąd te problemy ostatnio. po urodzeniu w marcu drugiego synka wykryto u niej guzka w macicy. na szczescie nie był złośliwy ale jednak chemia jaką musiała przyjąc troszkę ją podniszczyła psychicznie i fizycznie. w kocu mogła zostawic dwujkę małych dzieci bez mamy. teraz wraca do formy, znowu sie smieje i jest pełna energii. a ta praca to jedyne zajęcie poza opieką nad dziecmi jakie sprawia jej przyjemność. nie wieżę by kiedykolwiek kogoś okradła lub oszukała. NIE ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam 3 razy, za każdym razem płatnośc przelewem i raz faktycznie długo czekałam ale Pani pisała do mnie ze ma problem z jedna pościelą i czy moge poczekac jeszcze tydzień czy ma mi zwrocić kase, poczekałam. i wszystko było oki, pościel maja jakościowo swietną, a teraz mają tez firany i własnie wczoraj swoja dostałam i jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prosiłam o odpowiedź. Czekałam 1,5 miesiąca od czasu do czasu sie upominając. I co ???!!! Pani w podły sposób postąpiła bo zamiast odpisać to mnie zablokowała. Proszę nie pisać,że nigdy nikogo nie oszukała. Bo wygrałam 6 licytacji i niczego nie dostałam,mimo że wyraziłam chęć kupienia wszystkiego. Czuję się oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA396
Eureka, dzisiaj po 31 dniach otrzymałam maila informującego, że kobieta prosi mnie o numer konta aby oddać mi pieniądze. Ponoć, DPD nie dostarczył paczki i to ich wina- nie wierzę. To był jedyny mail, który od niej dostałam. Nie chodzi o terminowość dostarczania paczek, lecz o jakikolwiek kontakt!!! Na ich stronie już od 2 tyg widnieje wpis, że kobieta miała problemy techniczne z przesyłkami i paczki wyśle jutro... Które jutro??? Każdy z nas jest człowiekiem, wystarczyłoby odpisać w mailach, że w najbliższym czasie paczki zostaną wysłane a wszystko to przez problemy rodzinne. Ja również zostałam zablokowana na FB. Na moje komentarze nikt nie odpowiadał, lecz je kasował. Czy tak robi zrozpaczona chora kobieta, która ma problem???? Chyba nie!!! ZOBACZYMY JAK PRĘDKO OTRZYMAM ZWROT GOTÓWKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA396
Niestety nie otrzymałam zwrotu gotówki ani pościeli. Trudno, sprawa trafi na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostawiłam już tam z 800zł i jestem mega zadowolona, zawsze place przelewem bo dzieci odbierają paczki. Pani miła i zawsze fajnie się z nią pisze, zawsze paczki wysłane w terminie, złozyłam raz reklamacje na pościel i od odesłania w ciągu tygodnia miałam u siebie drugą. ja napewno nie raz jeszcze tam zajrze, ale zamawiam zawsze na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem zadowolonych klientów bo przecież wszystkich nie może oszukiwać. Coś musi sprzedać. Ale jej praktyki blokowania osób,które się upominają o swoje są rzeczy i pieniądze są żenujące !!! Ta kobieta jest żałosna. Tak się nie zachowuje wiarygodna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TUCHOŚ !!!!!!!!!!!!! Kiedy przestaniecie się bawić w naciąganie klientów ?????!!!!!!!!!!!! Po co licytacje jeśli towaru nie wysyłacie, tylko wystawiacie wylicytowane rzeczy ponownie ???!!! Wygrałam licytacje,towaru nie dostałam a teraz ponownie widzę ,że to samo jest wystawione na licytację !!!! Bezczelność !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kolejny
Ja zamówiłam dwa komplety pościeli-miały być bawełniane.A okazały się chłamem z bazaru.Straciłam 165 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co miało być bawełną okazało się tandetnym mikrowłóknem. Tak jak poprzednicy,nie polecam Tuchos !!! Nie piszą prawdy o składzie materiału i jak widać powyżej,z opinii innych oszukują także w innych kwestiach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA396
Proszę proszę, po 2 miesiącach od wpłaty za zakupy doczekałam się wreszcie zwrotu gotówki. NIEWIARYGODNE!! Mimo tego sklepu nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani właścicielka TUCHOS jest oburzona osobami,które licytują a potem rezygnują z zakupu. Twierdzi Pani,że licytacja jest dla osób,które traktują licytację poważnie. A co z Pani powagą ???!!! Nie wysyła Pani wylicytowanych rzeczy tylko blokuje Pani osoby na FB !!! Tak wygląda Pani powaga ???!!! Pogratulować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony gość
Droga Pani (Tuchos ),proszę się nie poniżać i nie zwalać winy na wszystko dookoła za niewysłane przesyłki do klientów i niewywiązywanie się ze sprzedaży. O problemach, jakie Pani ma rzekomo z Pocztą Polską już czytaliśmy jakiś czas temu. Proszę wymyślić inna bajeczkę. Piszę tutaj gdyż dawno zostałam zablokowana na FB. No ale tak pani robi z osobami,które upominają się o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na licytacji "wygrałam" dwa koce...paczka doszła po 2dniach..płatność przy odbiorze :-) Jestem bardo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawiedziony na Tuchos
Na TUCHOS szkoda nerwów. Porażka, żeby się ciągle upominać o swoje !!! Lepiej kupować na Mariall lub Twójdomna5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afreodyta
witam u mnie ten sam problem..ta firma to sciema...upominac sie o swoje...slyszalam ze bedzie pozew zbiorowy..kto sie na to pisze..prosze o wiadomosci na priv afreodyta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdenerwowany
Właśnie zostałam zablokowana na fb, a zapytałam tylko czemu się tyle czeka na przesyłkę?firma porażka trzeba ludzi przestrzegać ! Jak walczyć z takimi oszustwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×