Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Witam, chciałem zaprezentować wam stronę z oryginalnymi i niebanalnymi przedmiotami, które są wykonywane na zamówienie. www.art-steel.pl Oprócz przedmiotów widocznych na stronie, każdy może zamówić sobie coś, według swoich upodobań. Nie kupicie tego w sklepie ;) Zapraszam do komentowania i wyrażania opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamy szybowcem
metalowy odlew cycków masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamCięSłoneczkoMoje
Dal nie oryginalnym prezentem na pomysł może być ekskluzywna świeca zapachowa lub zapachowe dyfuzory. Nie tylko pięknie pachną ale i super wyglądają. Więcej tu http://zapachluxusu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że świec zapachowych jest na rynku multum... a na prawdę oryginalna rzecz, to taka, której jest mało albo jest jedna na świecie - np. metalowy wieszak wykonany na podstawie zdjęcia - zapewniam, że coś takiego jest bardzo, ale to bardzo oryginalne... www.art-steel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka.marhmallow
fajnym pomysłem na oryginalny prezent jest np. kupon na wizytę w SPA czy masaż dla kobiety albo paintball czy kurs spadochronowy dla mężczyzny. Dla drugiej połówki moze to byc np. romantyczny wyjazd na weekend (na czym skorzystamy i my:)). Często takie oferty pojawiają sie na serwisach zakupów grupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura66
Widziałam na Gruperze właśnie specjalne oferty oznaczone serduszkiem, które idealnie będą pasować jako prezent na walentynki czy dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o przedmiotach na stronie www.art-steel.pl? Czy kupilibyscie cos takiego do siebie do mieszkania czy komus na prezent? Jak ksztaltuja sie ceny tych przedmiotow wg was? Czy wam sie w ogole podobaja? Zachecam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seiiiicento
Bardzo ładne te rzeczy, ale jak sam widzisz po aukcjach w Polsce bieda wiec popyt jest na te tańsze wieszaki. Ja bym chciała taki z twarzą ... ale niestety nie stać mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do seiiiicento - w takim razie gdyby był np. za 180-200zł - moze to by cos zmienilo? Niestety, niektóre rzeczy wymagaja troche pracy - szczególnie te, ktore nie sa robione masowo, a co za tym idzie nie moga niestety byc tanie bo nie oplacaloby sie ich robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbona to wie
Myślę, że na www.mergeto.pl znajdziesz mnóstwo oryginalnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromu na razie nie planujemy wprowadzić, ale kto wie co będzie w przyszłości... Ogolnie chcemy wprowadzic jeszcze parę nowych produktów, a potem parę nowych kolorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz mieć na prawdę oryginalną rzecz w swoim mieszkaniu? A moze szukasz unikatowego prezentu? Chcialbys stworzyc cos wedlug swojego pomyslu? Zapraszamy - www.art-steel.pl Oferujemy m.in. jedyne w Polsce wieszaki ze stali, wykonane na podstawie zdjęcia. Dołącz na naszego Facebooka - bedziesz na bieząco z wszystkimi promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia jet.
To zależy jaki macie budżet. Prezent taki jak ten - http://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-wroclaw/ chyba każdy chciałby dostać. Chyba, że macie lęk wysokości ;-) Ja na szczęście go nie mam. Szukajcie pomysłów naprawdę wyszukanych. Wcale nie tak trudno o takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do podpięcia się na Facebooka - tam dowiecie się pierwsi o wszystkich promocjach, a za niedługo na pewno takie się pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda DaX 54
Oryginalne pomysły na prezent z okazji Walentynek i nie tylko,z najdziecie na stronie http://www.sklepjubilerski.com/ mają bardzo szeroki wybór,a sama biżuteria naprawdę piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprila
Bardzo dobrym prezentem byłaby karta, która pozwoli później pomagać innym. W Inteligo od niedawna jest karta Visa payWave „Dobro procentuje. Aktywując ją klient wybiera jedną z czterech inicjatyw charytatywnych, na które przeznaczona zostanie cześć bankowych dochodów naliczonych od wykonanych nią transakcji bezgotówkowych. Poza tym jest to normalna karta służąca również do transakcji zbliżeniowych i internetowych. Można nią też bezpłatnie wypłacać gotówkę z sieci bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK. Używasz karty pomóż potrzebującym - to jest świetny prezent! aprila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545
A co powiecie na to ? www.ada-bielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie kupiłam na allegro wieszak na klucze :). podoba mi się i mam nadzieję, że załapałam się na zniżkę o której była mowa wcześniej ;D. Napisałam zresztą na maila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumisia
do 4545: jak dla mnie rewelacja. kilka razy juz robilam u nich zakupy. dosc tanio jak na jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czirss
ja chyba zdecyduję się na coś z http://fotobistro.pl :) albo fotoksiążkę albo fotokubek. w sumie i tak jestem spóźniona z prezentem na Walentynki - ale to mi się akurat zdarza co roku więc to nie problem :) dlatego na spokojnie mogę wybrać zdjęcia do fotoksiążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×