Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERFUMY 1990

PERFUMY 20ml

Polecane posty

Gość PERFUMY 1990

WITAM, MAM NA SPRZEDAŻ PERFUMY TAKICH MAREK JAK ; LACOSTE DG VERSACE ESCADE DAVIDOFF CHANEL PACO RABANNE HUGO BOSS GUCCI ARMANII EUPHORIA BRUNO BANANI I WIELE WIELE INNYCH. CENA DO 10 SZTUK TO 15 ZŁ/SZT. PONAD 10 SZTUK TO 7 ZŁ/SZT. WYSYŁAM ZA POBRANIEM , WYBRANYM PRZEZ PAŃSTWA KURIEREM , CENA PACZKI POBRANIOWEJ TO OKOŁO 27 ZŁ , MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI POCZTĄ. ZDJĘCIA WYSYŁAM NA POCZTĘ , MÓJ ADRES TO perfumy1990@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe t.
a te zdjęcia to pachną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFUMY 1990
hehehe , tak tylko musisz wydrukować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Les Amours imaginaires21
oryginały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony menel
podrobki , nigdzie nie kupi sie orginalow za tak smieszna cene a nawet probek 20 ml probki 2ml kupuje sie za jakies 5-6 zl poza tym mialem kiedys taki erfum pachnial przez godzine tak wiec dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy1990
Są to podróbki lepszej jakości , mam tanio bo biorę z rozlewni i nie trzymają godziny , tylko cały dzień , jak nie wierzycie to kupcie szt. zapewnie że potem będziecie ode mnie brać cały czas , sprzedaje tego mase , każdy jest zadowolony i bierze kolejny i kolejny raz . Nie są to podróbki które były rok temu jeszcze to było badziewie to potwierdzę ale teraz są nowe, cóż trochę więcej kosztują lecz i tak więcej sprzedaję , ZAPEWNIAM ZAPACH NA CAŁY DZIEŃ i zapach jest taki sam . Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EAU DE LACOSTE
Witajcie , perfumy podrabiane nie są takie złe , lecz polecam oryginalne które nie trzymają 12h jak podróbki tylko aż do wyprania. Mam do zaoferowania kosmetyki od P&G PRESTIGE BEAUTE (LONDON ECTA 4DD,UK) podobnych marek jak w poście , zapraszam do sklepu w Krakowie Elacoste S.C lub na pocztę sebastianmast@tlen.pl Cena za takie 20 ml mam 34zł/szt. Wysyłam też pocztą jak ktoś bardzo chce. Lecz wolę odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus za uczciwość ale ciężko sprzedać podróbki bo wszędzie ogłoszenia będą kasowane. Wiesz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy1990
anija21 - dokładnie to na tym polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedniki.
Witam, Ja posiadam odpowiedniki 100ml , 50 zł szt. sebastianmast@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość special20ml@wp.pl
Oferujemy perfumy 20 ml, niewątpliwie najlepszej jakości ze wszystkich dostępnych na rynku!!! 210 modeli perfum, z czego 76 to najnowsza czeska seria perfumetek 20 ml SPECIAL EDITION w kolorowych i stojących flakonikach, z tłoczeniami na opakowaniach, a przede wszystkim z zapachem 100% oryginalnym! Pozostałe 134 polskie modele to również super jakość zapachu w standardowych butelkach. Minimalne zamówienie to 60 szt. - cena 9 zł, powyżej 100 szt. – 8,5 zł, powyżej 300 – 8 zł. Większe ilości cena do negocjacji. W ofercie posiadamy także perfumy 75, 90 i 100 ml w cenie 35 zł / szt. Mamy także kosmetyki kolorowe takich firm jak Chanel, Dior, YSL, Helena Rubinstein i inne – sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych hurtowych cenach! Wysyłamy kurierem za pobraniem! O więcej informacji i listy proszę pisać na e-mail: special20ml@wp.pl lub tel.: 730 345 183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość111
Jeśli zamówie perfumy, to dotane te ktore konkretnie chce? bo różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jaka jest cena wyslania poczta polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik4343
Ja perfumy kupuję tylko na goia.pl ceny zaczynają się od 18.90 za flakon 17ml. Niczym się nie różnią od oryginałów, a trzymają się wyjątkowo długo, duży wybór męskich zapachów, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nalewane perfumy nie odstają od oryginałów. Ja zamawiam z galeriazapachow.pl i uważam, że trzymają się długo, pachną tak samo jak te z oryginalnych sklepów.. Aktualnie zamówiłam sobie Diora - Hypnotic Poison

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość45654
Zajrzyjcie też na stronę zapachowiec.pl mają tam fajne zapachy, odpowiedniki oryginalnych, w dobrej cenie i długo się trzymają, polecam Azzaro Chrome męskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z zapachowiec.pl używam damskie Armani - Si i jestem zadowolona z trwałości. Za tak niska cena naprawdę godne uwagi. Zazwyczaj zamawia 36 ml. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat używam Versace - Bright Crystal i zwykle zamawiałam z jednego miejsca, tym razem za namową koleżanki postanowiłam z ciekawości zamówić na goia.pl. Perfumy są bardzo dobrej jakości a cena świetna. Mam nowe miejsce w którym będę mogła zaopatrywać siebie i najbliższych w perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po perfumy zawsze sięgam na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Cena bajecznie niska za tak trwałe i piękne perfumy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W perfumy zaopatruję się na galeriazapachow.pl bo są genialne. Trwałe perfumy w dobrej cenie, duży wybór zapachów i dostawa do domu - no czego chcieć więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam zawsze na goia.pl i jestem zawsze zadowolona. Mają świetne perfumy. Nie uwierzyłabym, że za taką cenę mogę mieć taką jakość. Cena bajeczna a jakość rewelacyjna. Nie zrezygnuję nigdy z tej rozlewni perfum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak perfumy to tylko z goia.pl bo są rewelacyjne. Trwałe, nie odbiegające od oryginału a do tego w świetnej cenie. Kupuję tam zarówno damskie jak i męskie perfumy i jestem zadowolona. Mają duży wybór zapachów, więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat kupuję mój ulubiony D&G - Light Blue na goia.pl bo nie odbiega od oryginału a jest w dużo niższej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warte uwagi są perfumy z galeriazapachow.pl. Długo się utrzymują, mają duży wybór i świetne ceny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam kupowałam oryginał Versace - Bright Crystal aż do momentu kiedy koleżanka pokazała mi ten sam zapach i powiedziała, że kupuje w znacznie niższej cenie. I tak od około roku kupuję z tej samej rozlewni do ona na goia.pl. Mają duży wybór zapachów, a perfumy są trwałe co jest dla mnie ogromnym plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie bała kupić perfumy takie noname firma :) wolę jednak kupować przez zaufane strony internetowe, gdzie jest firma, adres, dane itp :) polecam goia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę sprawdzone, takie o których można coś przeczytać, zdecydowanie polecam galeriazapachow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×