Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elodii

Perfumy alternatywne

Polecane posty

Gość mysl natretna
a co to za perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy alternatywne,to takie, które swoim zapachem przypominaja oryginalne zapachy. Jedna z firm produkujaca takie perfumy jest FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to zenada.
nawet jak ie stac mnie na oryginaly to wole kupic cos taniego ale nie z "rozlewni". Nie oszukujmy sie - to przeciez podroby. Gdyby chociaz mialy swoje nazwy i zapachy, a nie tylko kopiowaly oryginaly...nie lubie oszustwa i kradniecia cudzych pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaką nazwę dla podróbek ładną wymyślili :) altrnatywne :):) alternatywną odmianą adisasa jest adidos z 4 paskami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodii, jesli poszukujesz \"perfum alternatywnych\" to polecam FM, używam, pachną równie ładnie jak oryginały i są -co ważne- bardzo trwałe. A przecież nikt ci do torebki nie zagląda i nie wie ze to nie oryginalny Gucci.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne zdanie jak karol_ina. Ja tez używam perfum z FM i wszyscy naprawdę gdy powiem, że to fm w danym zapachu sa zdziwieni, że naprawde przypominaja oryginały. A po drugie po co płacić za oryginał 150 lub 200 zł, gdy ten sam zapach mozna miec za 30 zł. Może tak długo sie nie utrzymuje jak ten oryginalny, ale cenowo według mnie każdego z nas na to stać, a przy okazji mozna fajnie pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zakupiłam sobie ostatnio alternatywne Kenzo Amour i jestem bardzo zadowolona :) na oryginał mnie w najbliższym czasie nie będzie stać a pachną bosko są trwałe, więc uważam to za wspaniałą ALTERNATYWĘ dla tych, których na oryginały nie stać lub wolą oszczędzone pieniądze wydać na coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie boje i juz
gdzie mozna dostac takie podrobki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli interesowałyby cie perfumy FM to mozna je zamówić przez dystrybutorów lub na allegro, w sklepie ich nie dostaniesz. Jesli byłabys zainteresowana jakims zapachem to mozesz pisać. Ja rozprowadzam te perfumy i naprawdę, gdyby to były jakies beznadzieje nawet bym sie w to nie bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy perfumy,o których mowa nie zawierają szkodliwych subsancji,które wchłania nasza skóra?Przecież ich trwalość jest lepsza od oryginału.Z zcego to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w małym sklepiku u mnie w mieście :) cośtam było 300 najpiękniejszych zapachów świata czy coś o ile się nie mylę na allegro też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy te są robione na tych samych olejkach co oryginały, dlatego tak bardzo przypominaja te oryginalne. Napewno nie szkodza naszej skórze, poniewaz sama ich używam, a jestem alergiczka i naprawde nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stratata
skoro sa robione z tego samego olejku to czemu kosztuja tak malo?? rozumiem zeby kosztowaly z 60 zl, ale 30?? przeciez to czasem 1/10 ceny oryginalow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w/w perfumy zawierają jakieś szkodliwe substancje,które decydują o trwałości.Do spożywki się takie dodaje,to do kosmetyków tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuu
mam ochotę na lacoste ale czy na pewno jest trała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuu perfumki sa naprawde super i długotrwałe, ja do tej poy kupowałam jako klientka a teraz jestem tez dystrybutorem, wiec jesli moge w czyms pomóc - zawsze pomoge Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzysz modemie
one są z rozlewni perfum np Refan Gardeny Metro to to samo co FM? Bo Bi-S to zupełnie inna firma, nie rozlewnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
agneska Szukam odpowiednika hugo boss femme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michar
Mozna znalezc perfumy trwale, ladne, od rzetelnego producenta. Jest to dobra alternatywa dla drogich perfumy. Duzy wybor w sklepie internetowym http://www.aromas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzeze
Ja używam zapachów z avonu ostatnio wiele ciekawych okazji jest na www.badanga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam nową markę perfum Livioon. Mają świetne odpowiedniki perfum w bardzo atrakcyjnych cenach: 1 Armani Code Femme 34,90 zł 2 Armani Acqua di Gioa 34,90 zł 3 Armani Si 55,00 zł 4 Bvlgari Jasmin Noir 77,90 zł 5 Burberry The Beat 34,90 zł 6 Burrbery Brit 3 4,90 zł 7 Cacharel Amor Amor 3 4,90 zł 8 Calvin Klein Euphoria 3 4,90 zł 9 Calvin Klein One 5 5,00 zł 10 Calvin Klein Sheer Beauty 3 4,90 zł 11 Calvin Klein Downtown 34,90 zł 12 Chanel Nr.5 34,90 zł 13 Chanel Coco Madmoselle 34,90 zł 14 Chanel Chance 55,00 zł 15 Chanel Allure 4 9,90 zł 16 Chanel Coco Noir 77,90 zł 17 Chloe Chloe 55,00 zł 18 Diesel Loverdose Tattoo 34,90 zł 19 Dior J'adore 34,90 zł 20 Dior Hypnotic Poison 49,90 zł 21 Dior Addict 34,90 zł 22 Dior Miss Dior Cherie 34,90 zł 23 Dior Addict Eau Fraiche 49,90 zł 24 DKNY Be Delicious 55,00 zł 25 Dolce & Gabbana Light Blue 77,90 zł 26 Dolce & Gabbana Desire the One 34,90 zł 27 Dolce & Gabbana Pour Femme 55,00 zł 28 Elie Saab Le Parfum 89,90 zł 29 Estée Lauder Pleasures 34,90 zł 30 Givenchy Very Irresistible 77,90 zł 31 Givenchy Ange ou Demon 8 9,90 zł 32 Gucci Guilty Women 3 4,90 zł 33 Chanel Chance Eau Tendre 3 4,90 zł 34 Gucci Premlere 7 7,90 zł 35 Guerlain Shalimar 8 9,90 zł 36 Hugo Boss Orange Woman 34,90 zł 37 Hugo Boss Nuit Pour Femme 34,90 zł 38 Hugo Boss Deep Red 55,00 zł 39 Hugo Boss Jour Pour Femme 49,90 zł 40 Hugo Boss Boss Women 3 4,90 zł 41 Issey Miyake L'Eau d'Issey 77,90 zł 42 Jimmy Choo Jimmy Choo 34,90 zł 43 Kenzo Flower by Kenzo 49,90 zł 44 Lacoste Pour Femme 34,90 zł 45 Lancome Miracle 34,90 zł 46 Lancome La vie est belle 55,00 zł 47 Lancome Tresor Midnight Rose 34,90 zł 48 Lancome Hypnose 34,90 zł 49 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for her 77,90 zł 50 Nina Ricci Nina 77,90 zł 51 Nina Ricci Ricci Ricci 34,90 zł 52 Paco Rabbane Lady Million 77,90 zł 53 Paco Rabbane Black XS 34,90 zł 54 Prada Candy 49,90 zł 55 Roberto Cavalli Cavall Just Women 49,90 zł 56 Salvatore FerragamoSignorina 49,90 zł 57 Tommy Hilfiger Peach Blossom 3 4,90zł 58 Thierry Mugler Angel 34,90 zł 59 Thierry Mugler Alien 55,00 zł 60 Valentino Valentina 34,90 zł 61 Versace Bright Cristal 34,90 zł 62 Lacoste Eau de Lacoste 77,90 zł 63 Versace Versense 49,90 zł 64 Viktor & Rolf Flowerbomb 5 5,00 zł 65 Yves Saint Laurent Manifesto 34,90 zł 66 Yves Saint Laurent Parisienne 49,90 zł 67 Armani Acqua di Gio 34,90 zł 68 Armani Armani Code Homme 59,80 zł 69 Ralph Laurent Polo Blue 34,90 zł 70 Chanel Platinium Egoist 59,80 zł 71 Calvin Klein Free Man 34,90 zł 72 Carolina Herrera 212 for Men 34,90 zł 73 Chanel Blue de Chanel 59,80 zł 74 Chanel Allure Homme Sport 34,90 zł 75 Chanel Allure Homme 59,80 zł 76 Davidoff Cool Water for Men 75,70 zł 77 Mont Blanc Legend 59,80 zł 78 Diesel Fuel for Life for Him 34,90 zł 79 Diesel Only the Brave 59,80 zł 80 Dior Fahrenheit 34,90 zł 81 Dior Eau Sauvage 75,70 zł 82 Dolce & Gabbana The One for Men 59,80 zł 83 Dior Home Sport 34,90 zł 84 Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme 34,90 zł 85 Gucci Guilty pour Homme 59,80 zł 86 Hermes Terre d Hermes 75,70 zł 87 Hugo Boss Hugo Men 59,80 zł 88 Hugo Boss Boss Bottled 75,70 zł 89 Hugo Boss Hugo Red 34,90 zł 90 Hugo Boss Boss Bottled Night 34,90 zł 91 Jean Paul Gaultier Le Mâle 34,90 zł 92 Lacoste Pour Home 59,80 zł 93 Paco Rabanne 1 Million 59,80 zł 94 Paco Rabanne Invictus 34,90 zł 95 Prada Luna Rossa 34,90 zł 96 Yves Saint Laurent L Homme YSL 59,80 zł 97 Versace Eros 59,80 zł 98 Hugo Boss Hugo Energise 34,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobitki, a może i panów! Na rynek polski weszla nowa firma internetowa, zajmująca się sprzedarzą perfum (czyli powyzej 16% zaperfumowania, a nie mniej jak w drogeriach) oraz środki czystości do domu. Wkrótce również inne rzeczy. Wszystko w najwyzszej jakosci i w niskich cenach. Dołączając do firmy zyskuje sie 30% znizki na WSZYSTKIE produkty, nie ma żandych umow, nic się nie traci. Można kupować rzeczy dla siebie, rodziny, znajomych, do domu ( bo przeciez kazdy musi czasami posprzątać). Można zaoszczędzić, a i zarobić spore pieniądze polecając dalej firmę i produkty . Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt i myślę, że przez skype czy ewentualne spotkania dałoby się wszystko jasno wytłumaczyć. Coś w podobie FM, ale znacznie lepsze i bardziej zyskowne! Ja sama przeszlam z FM, do tej wlasnie firmy. Także drogie panie i panowie, proszę śmialo pisać i pytać o wszelkie informacje, dogadamy się i będziemy działać w tym świecie bez pracy!! Piszcie tu: aniaz78@wp.pl Pozdrawiam gorąco ! Buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziq
Ja polecam Perfumerię NENESS :) www.neness.pl Zapachy są bardzo intensywne i długotrwałe. Tylko 12zł za 22ml ! <3 Ponad 170 zapachów ! Wszystkie szczegóły na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fm to syf. Gosciu, ktory mial warsztat samochodowy zaczal robic perfumy I ludzi w balona, bo 99% czyms pachniec chce, a na perfumach kompletnie sie nie zna, wiec lykaja jak pelikany, ze FM korzysta z tych samych skladnikow, co Guerlain. Pelikany nie wiedza, ze podstawowy skladnik perfum Guerlain, to guerlinada, ktorej sklad jest chroniony I nikt poza gora go nie zna. A juz na pewno nie mechanik z Polski. Boa sie tacy perfum przez net kupowac, bo pewnie podroby, ale podrob w zywe oczy wciskanych przez FM nie widza. Porownania z oryginalami tez nie maja, bo oryginal to moze w sephorze widzieli, a pewnie I to nie, bo do drogich sklepow nie chodza, ale I tak pieprza, ze podroba pachnie jak orginal. Pozniej cale stado smierdzieli w fm coco mademoiselle pomyka po miescie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam perfumerie internetową Goia www.goia.pl. Naprawdę warto zakupić tam perfumy z kilku powodów. Są przede wszystkim bardzo trwałe, zapach jest identyczny jak oryginał tylko przelewany w niemarkowe flakoniki a do tego ceny są niskie a czasem można napotkać atrakcyjne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy alternatywne czyli tzw odpowiedniki są teraz coraz bardziej popularne bo masz ten sam zapach za zdecydowanie niższą kwotę a nikt nie lubi przepłacać. Moja koleżanka psika się Chanel 5 i kiedyś w czasie rozmowy przyznała się, że ma oryginał, ale to na takie super wyjścia bo szkoda jej dosłownie wylewać paru stów na siebie. Na co dzień używa perfum z www.zapachowiec.pl i jeśli ona sama nie czuje różnicy między nimi to znaczy, że nikt nie wyczuje :D i utrzymują się tak długo jak te drogie. Ja sama też używam od nich perfum, ale kupuję stacjonarnie i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×