Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula2221

Perfumy FM czy Robespierre? Które lepsze?

Polecane posty

Gość paula2221
nikt nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
te Robespierre? Nic nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robespierre
no to są właśnie te, miałam je i są naprawdę super, fm nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek01
Zdecydowanie z Robespierra są trwalsze i bardziej odzwierciedlają oryginał. Co prawda są mniej rozreklamowane i trudniej je zdobyć. Moim zdaniem pierwsza klasa. Co do FM - to moja dziewczyna zamówiła kilka próbek, żeby zobaczyć czy warto kupić. Godzinę po użyciu już nic nie było czuć. Na innym forum dziewczyny bardzo chwalą, ale... ja FM-kom daję minusa za trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne
To są podróbki. Jeżeli już perfumy to tylko oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie
FM sa bardzo nietrwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
niestety to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
jak mozna zamowić perfumy Robespierre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię perfumy
Dziewczyny perfumy mają trzy nuty zapachowe, które są wydobywane pod wpływem ciepła ciała i upływu czasu. Tylko oryginalne perfumy są tak skonstruowane. Niestety FM to ogromna lipa. Dałam się skusić i kupiłam na szczęście tylko próbki i po pierwsze zapach nie ten sam, a nawet nie podobny. Po drugie po 30 minutach zniknął, zamiast wydobyć kolejne nuty zapachowe. To fakt, że są tanie, ale za 30 ml to moim zdaniem i tak drogo jak na takie perfumy. Moim zdaniem już lepiej kupić deo np. Isabelli Rosselini niż te "perfumki". Co do Robespierre nie wiem, ale sprawdzę, bo lubię perfumy i jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa lala
mam fmki i ich uzywam 2 rok sa swietne piekne i trwale . robespier perfumy ma tylko 5 ml i stoja z tym na pasazach w kazdym iwekszym sklepie . ich wody perfumowane niestety nie sa dosc trwale miałam i sprawdzałam . ja mieszkam w duzym miescie i mozna tu porónać wszystko a caly ten topic wyglada mi na naganianie klietow do byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaliło ci się
w marketach nie stoi Robespierre tylko Refan. Robespierre ma butelki bodajże 50 ml, mają kształt szerszy u dołu i wąski na górze, na butelkach nadruki z nazwą zapachu (type of...). Pakowane są w czerwone kartoniki z nazwą i rysunkiem głowy, takim portrecikiem. Są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię perfumy
No ja nikogo nie naganiam napewno. Raczej nie polecam kupowania żadnych podrób. Ani FM ani Robespierre. Napisałam tylko, że spróbuje tak jak spróbowałam FM. A tak wogóle pisząc, że są trwałe to chyba nigdy nie miałaś oryginału. Jestem w szoku jak ludzie dają się naciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa lala
Błd kochana błąd ... 50ml to nie są perfumy !!!!!!!!!!!!!! to wody perfumowane a ty jak widac znawczyni oryginałów z mysich kiszek nie widzisz róznicy . znam refan znam nicole znam robesierre i wiem co pisze . Jak mówię ,ze w Auchanie stoja z tym to stoja . Żadna nowośc firma kilka dobrych lat juz jest i żadnej furrory nie zrobiła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa lala
a co sie tyczy oryginałow w moim posiadaniu to mam ich niestety reoche bo żadna z tych firm nie robi edenu cacharela ani poeme lancoma a ja lubie mocne trwałe i silne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię perfumy
Wiem czym różni się woda perfumowana od perfum :) Perfumy mówi się potocznie i w takim sensie to napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalilo
mam opium YSL i Robespierre. Różnią się zapachem oczywiście, chociaż są podobne. Zapewniam że Robespierre są bardzo, bardzo trwałe i pachną mocno, wystarczy odrobina. Przynajmniej te co mam nie ustępują trwałością oryginałowi. Ja tam nie zachęcam do podróbek, tylko jak kogoś nie stać na oryginał a chce ładnie i interesująco pachnieć, to niech sobie kupi robesiperre za 30 zł i może być zadowolony. Wtedy nie pachnie się oryginałem tylko po prostu się pachnie i tyle. Nazewnictwa się nie czepiam, podróbki praktycznie nigdy nie są perfumami, każdy wie że to wody toaletowe lub perfumowane i słowo "perfumy" oznacza tu tylko skrót myślowy. Refan znam (kiepski), nicole nie znam i nawet nie słyszałam, robespierre wąchałam kilka i owszem, różnią się od oryginałów ale są podobne. Nic dziwnego że firma nie zrobiła furory, zapachów mają mało w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalilo
tu macie listę damskich zapachów 50 ml 1. Type Alchimie- Roches NOWOŚĆ! 2. Type I'Eau Par Kenzo- KENZO 3. Type Kenzo D'Ete- KENZO 4. Type Chanel NR 5- CHANEL 5. Type Dune- CHRISTIAN DIOR 6. Type Coco Mademoiselle- CHANEL 7. Type Dalissime- SALVADOR DALI 8. Type 5 Th Avenue- ELIZABETH ARDEN 9. Type Emporio- ARMANI 11. Type Miracle- LANCOME 12. Type Joop! Nuit D'ete- JOOP! 13. Type Fragile- JEAN PAUL GAULTIER 14. Type Pure Poison- Christian Dior NOWOŚĆ! 15. Type Intense- HUGO BOSS 16. TYPE Love In Paris- NINA RICCI NOWOŚĆ! 17. Type Hugo Woman- HUGO BOSS 18. Type Cool Water Women- DAVIDOF 19. Type Envy- GUCCI 21. Type Opium- YVESS SAINT LAURENT 22. Type Lacoste Pour Femme- LACOSTE 23. Type Inocent Angel- TIERRY MUGLER 24. Type Allure- CHANEL 25. Type Chanse Chanel 26. Type I'adore- CHRISTIAN DIOR 28. Type Laura- LAURA BIAGIOTTI 29. Type Deep Red- HUGO BOSS 30. Type Premier - NINA RICCI 31. Type Attraction- LANCOME 32. Type Rush- GUCCI- NOWOŚĆ! 34. Type Noa- CACHAREL 35. Type Ralph- RALPH LAUREN 36. Type Angel- THIERRY MUGLER 37. Type Boss Women- HUGO BOSS 39. Type SENSI GIORGIO ARMANI 40. Type LIGHT BLUE DOLCE & GABANNA wąchałam numery 5, 21 (ten mam) i jeszcze jakiś ma koleżanka, zapomniałam co. Nie śmierdzą, ładnie i długo pachną, są tanie i ogromnie wydajne. Zapachy są zbliżone, a nie jednakowe. Jak coś jest podobne do oryginału, nie znaczy że śmierdzi! Jak ktoś nie ma akurat forsy, nie znaczy że ma pachnieć dezodorantem, który po godzinie wywietrzał... nie jest glupio pachnieć Robespierrem, głupie jest udawanie że to oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja98723
Też kupuję te Robespierry i nie narzekam. Mam numer 40 i jest bardzo podobny do oryginału, ale wiadomo nie identyczny. Trwałość super. I tu racja, że obciach to mówić, że to oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupa lala
eden cacharela robi FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam, bardzo podobny, nawet kolezanka kiedys poznala czym pachnę, i jak powiedzialam ze to nie oryginal to sie zdziwila. Ostatnio jednak uzywam lacoste - tez fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś używałam FM-ek
ale jak za podróbkę czy jak kto woli-odpowiednik 30 zł za 30 ml to leciutka przesada :-0 za podróbkę z La Rive płacę 20 zł za 100 ml, a u gościa na allegro za 50 ml nalewanych "perfum" płacę 10 lub 12 zł nie widzę żeby FM-ki były w czymś lepsze od tych, które wymieniłam więc po co przepłacać?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmopsik
moim zdaniem najlepsze sa perfumy robespierre. ostatnio kupowałem od gościa ze strony http://www.allegro.pl/show_item.php?item=276073732 i naprawdę polecam.!!!!!!! mają trwały zapach i są tanie, a za oryginał wiecie sami ile się płaci. pozdr i naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×