Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Hej! Chciałam was poinformować o firmie która dynamicznie się rozwija. Perfumy są przywożone z francuzkiego DROMu gdzie robią perfumy dla m.in. Hugo Boss, Chanel....... Nigdy nie miałam kasy na oryginalne perfumy a podróby czasem nie pachniały jak oryginały. Odkąd poznałam FM GROUP moje poprzednie perfumy wyrzuciłam do kosza! Jestem zachwycona,i nawet mogę zamówić perfumy z feromonami!!! (mojego chłopaka przyciągnełam na nie:D) Po jakimś czasie stwierdziłam że wejdę do tej firmy! i jestem bardzo zadowolona! nie dość że zamawiam kosmetyki prawie 48% taniej to jeszcze mam swoją grupę dystrybutorów która przyczynia się do mojego zarobku. Sprawdźcie same http://www.perfumy.fm a to moja stronka: http://www.perfumyfm.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak? Moim zapachem są mexx woman-mexx jest poprostu bomba!!!! chociaż ostatnio mam chrapke na naomi campbell-cat deluxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest z tommy girl ale touch of pink kiedys swego czasu mi się podobał i naprawde nie czuję różnicy. jednak i tak myślę ze 30zl to przystępna cena i perfumy są warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno to nazwac perfumami... mimo wszystko znajdziesz tu sporo zwolenniczek tych \"perfum\", istnieje o nich caly wielki topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_xd-xd
Moja mama też jest w tej firmie ale powiedziała żę ja niemogę być bo niemam jeszcze 18 lat tylko dopiero 11 rocznikowo 12.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarabiam ponad 90zł miesięcznie (bo mam co miesiąc zamówienia). Nic nie szkodzi ze nie masz 18tu lat. Poproś mame ze pomożesz jej zbierać zamówienia. A zysk z tego co zbierzesz zabierasz dla siebie. Ja zawsze tak pomagam tym osobom które nie mogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne bo moje klientki zarabiają bardzo dużo a \"psikają się\" co lepsze zamawiają nawet perfumy jako prezenty dla znajomych. Co kto woli............. twoje zdanie i szanuje je, ale i tak jestem przekonana do tych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdyu zemu
a jest tam Angel Muglera? Bo nie wiem jak szukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są podobne- owszem, do pomylenia- nigdy w zyciu ;)) Ostatnio z ciekawości kupiłam odpowiednik Amor Amor- no i cóż... zapach ładny, ale do prawdziwego Amor Amor mu daleko. Tak więc- fajna alternatywa, jak komuś szkoda kasy na oryginał, ale nie wmawiajcie nikomu, że nie ma róznicy, bo jest i to spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałaś z FM GROUP? Perfumy są przywożone z francuzkiego DROMu gdzie robią perfumy dla znanych marek także jeśli nie próbowałyście perfum z FM GROUP to nie oceniajcie... można też zajrzeć na strone DROMu gdzie pokazane jest jak się robi perfumy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalne wody perfumowane trzymają się nawet 2 dni. Jak długo trzymają się te odpowiedniki z FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna barbera
FM trzymaja sie dlugo, niestety, bo moja babcia nie dosc, ze sama ciagle sie nimi psiak i intensywnie capi, to jeszcze kiedys mnie psiknela, kompletnie zabijajac zapach moich oryginalnych perfum :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka958
a mają perfumy Paris,Britney,Christiny itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka958
Jak to się w ogóle szuka?Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fielmann
ile kosztuje wpisowe do FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachus
kupiłam dolce gabbana z FM. nie ma co porównywac z oryginałem.zapach podobny tylko ze bardzo szybko wietrzeje a i do tego dostałam gratis zel pod prysznictylko ze bardzo wodnisty, no ale czego sie spodziewac to był tylko gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się zdaje...
że KTOŚ robi sobie tutaj po prostu reklame.... Moja znajoma "handluje" tymi perfumami i niestety z oryginalnymi zapachami maja niewiele wspólnego. FM robione są jakby z resztek składników a raczej odpowiedników , które nietety nie pachna jak oryginały tylko je przypominają.A tych podrób na rynku jest cała wielka masa..... Nie ma to jak prawdziwy oryginał....Wole wydac więcej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiukaj:D goopia nie daj się prosić, popsiukaj się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam od siostry
3 buteleczki zapachów FM nr 74, 84, 109 Proszę powiedzcie, czego to są "odpowiedniki" 74 wygląda mi na Manię G Armaniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam od siostry
:) gapa jestem. Już sobie zobaczyłam w linku. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te
perfumy z tej firmy, mozna kupic jakos inaczej niz przez droge internetowa??? nie jestem konsultantka- i nie chcialabym byc... i nie znam zadnej konsultantki z warszawy... a moze na cos bym sie skusila.. a i jeszcze jedno poszukuje jakis zapachow slodziutkich oraz owocowych, co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem z Warszawy i chętnie doradzę Ci coś. Napisz mi z jakiej dzielnicy jesteś najlepiej e-mailem bądź inną drogą tlen bądź gg: 7680796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te
narazie pytam tylko orientacyjnie:) ale chyba zdecyduje sie na zakup czegos, a czy posiadasz jakies testery badz probki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×