Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aganiok.

Perfumy na mililitry

Polecane posty

Gość aganiok.

Witam, proszę o podpowiedź - z której rozlewni perfumy są ładne i w miarę trwałe? Można znaleźć w necie oferty takich firm jak Refan, Kleo, Mistral itp, ale nigdzie nie widzę recenzji na temat jakości tych perfum (wód perfumowanych). Może ktoś z Was używa takich perfum - bardzo proszę o opinie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam z refan
i byłam zadowolona Gdzie można zobaczyc,jakich marek odpowiednikami są dane perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam naprawdę super !
95. Christian Dior JAdore 96. Lancome Miracle 97. Nina Ricci Nina 98. Diesel Loverdose 99. Elie Saab Le Parfum 100. Escada Taj Sunset 16. Donna Karan New York Be Delicious 24. Chanel No.5 25. Chanel Chance Eau Tendre 27.Chloe Chloe 61.Chanel Bleu De Chanel 62.Jean Paul Gaultier Kokorico 63.Cartier Pasha 64.Cartier Declaration 40.Carolina Herrera 212 Men 44.Lacoste Red 49.Calvin Klein Eternity 51.Calvin Klein Euphoria Men 53.Gucci Envy For Men 54.Azzaro Chrome Legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwieerrdzam
tak. te odpowiedniki pachna idealnie jak oryginały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast proponuje wam oryginaly w 100%, 60 ml - 1 szt. 100zl, 2 sztuki lub wiecej po 80 zl. jakosc rewelacja, bardzo dlugo sie utrzymuja, zreszta kto kupowal kiedys oryginaly, wie ze sa nie do podrobienia. sa to takie perfumy ze masz glowna butelke z wkladem juz 20 ml i jak sie skonczy to tylko wklad wymieniasz super sprawa w opakowaniu jest 3x20 ml. super jak dla kobiet bo male i mozna w torebke wlozyc. meskie: chanel allure sport lacosta czerwona i zielona armani black code hugo boss ten szary armani aqua di gio paco raban one milion damskie jadore paco rabane lady milion dolce gabbana light blue versace różowy chanel coco mademoisel chanel chance armani code hugo boss nowy nuit christian dior jadore lacoste zolty calvin klain euphoria mam ich ograniczona ilosc, wiec zachecam do zamawiania, bo naprawde za ta cene warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alawknp
Ja też przetestowałam wiele perfum rozlewanych różnych firm, ale też tylko Refan mnie zadowolił, jest wiele zapachów do wyboru i perfumy (wody perfumowane) utrzymywały się naprawdę długo,jestem na prawdę bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne podróbki... jakbym miała sie oblewać takimi sikami to wolałabym nie używać niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też testowałam różne perfumy nalewane i Refan zdecydowanie wygrał jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne podróbki... jakbym miała sie oblewać takimi sikami to wolałabym nie używać niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka30
przetestowałam kilka firm, ale najtrwalsze zapachy jak dla mnie są w odlewkiperfum.pl. ja korzystam z promocji i szukam tego NAJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaarisa
ze stacjonarnych to raczej nie znam takich do polecenia, bo jak ładnie pachniały-to krótko się trzymały i odwrotnie, a z internetowych to faktycznie odlewkiperfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaG
laneperfumy.pl - zaopatruje się tam od roku i nie widzę żadnej różnicy od oryginałów, także z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaKa
Ja kupowałam w Ambra (laneperfumy) ale jak kupiłam na próbę drożne od http://mistral-poland.pl/ to jakość jest zdecydowanie lepsza i warta kilku zł więcej. Wszystkim polecam. Nawet zaopatruje się tam mój mąż :) są praktycznie takie same jak oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Lilka30 ! Masz absolutną rację ! odlewkiperfum.pl są super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leneczka1985
Najlepsze to te z zapachowiec.pl szczerze polecam wszystkim bo utrzymują się super, są w przystępnej cenie chociaż pachną jak oryginały za pół wypłaty :) Nie znam lepszych a jako zapachomaniaczka wypróbowałam parę innych rozlewni, ale niestety nie pachną tak długo i ładnie jak te z zapachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy na mililitry to rewelacja! Często kupuję różne zapachy ze strony www.goia.pl i jestem bardzo zadowolony. Zapach jest długotrwały, intensywny i wzbudza zachwyt u znajomych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze mogę Wam polecić perfumy ze strony galeriazapachow.pl. Sam często tam zamawiam I jestem bardzo zadowolony. Mają naprawdę dobrą jakość w niskiej cenie A do tego ogromny wybór zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zgadzam się z przedmówcą. Od dłuższego czasu zamawiam perfumy przez stronę galeriazapachow.pl . Nigdy nie miałam problemów z dostawą i ceny są świetne!!! Zamawiam już tam od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wczoraj przyszły perfumy z zapachowca i jestem w szoku, że te wszystkie pochwały są słuszne. Zamówiłam numer 1 tak zwaną złotą Lacoste i porównując z oryginalnym zapachem no po prostu ten sam! Cały dzień nimi pachniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisze mini recenzję o paczce z zapachowiec.pl Zamówiłam Lacoste pour femme i Chance dla koleżanki w poniedziałek rano. Przyszły wczoraj pocztą polską czyli czas idealny. Posiadam oryginał Lacosty i będzie takim odnośnikiem. Zapach identyczny na skórze nie da się rozpoznać która jest która. Wczoraj popsikałam się ok 14 i do 23 bez problemu się utrzymywała a dzisiaj od 9 dalej ją czuć. Więc naprawdę fajna trwałość i jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do opinii powyżej na temat strony www. zapachowiec.pl Również jestem zadowolona z usług tej internetowej rozlewni. Używam Lancome La Vie est Belle - nie dostrzegam różnicy między rozlewanymi a oryginałami a ponadto trwałość jest na duży plus. Często zamawiam i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowalam kilka rozlewni az w końcu trafiłam na godną polecenia :) zapachowiec.pl mega trwałe zapachy i taki szeroki wybor ze aż ciężko zdecydować się na jeden :) a przede wszystkim nie trzeba zostawiać połowy majątku bo ceny mają naprawdę korzystne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się opiniami i perfumeria www.zapachowiec.pl jak dla mnie na wielki plus. Zapach się sprawdza, jest trwały, wyrazisty. Zamówiłam Chanel 5 i jestem zadowolona. Od teraz będę częściej zamawiać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuszony opisami na forum strony zapachowiec.pl, kupiłem u nich perfumy aby sprawdzić jakość. Wysyłka bardzo szybka. Trwałość i intensywność perfum wydaje mi się na wysokim poziomie. Niestety, to co najważniejsze, czyli zapach, w niewielkim stopniu jest podobny do Lacoste Jaune (Yellow) a taki właśnie zamówiłem. Porównywałem go oryginałem z dwóch źródeł. Oryginały niestety inaczej pachniały. Sądzę zatem ze te wszystkie opinie typu „to ten sam zapach”, „nie da się rozpoznać która jest która” to praca działu szemranego marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscDaria
ja zamawiam ze strony zapachowiec.pl i nie czuję różnicy między orginalem. Perfumy u nich sa rewelacyjne i długo się utrzymują a szczególnie mój ukochany zapach Euphoria Calvina Kleina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to perfumeria www.zapachowiec.pl sprawdziła się.Zamówiłam Armani-Si. Zapach faktycznie jest mocno zbliżony do oryginału i intensywny, utrzymuje się bardzo długo jak na odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234321
Ja polecam perfumerię www.goia.pl mają także stronę na facebook - facebook.com/perfumeriaGOIA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam perfumy Masumi by Coty (wiem, zabytek) i Indian Summer by Priscilla Presley (z ciekawości) na zapachowiec.pl . Masumi super, IS nie dla mnie. Perfumy trwałe, pachną od rana do wieczora. W sytuacji, kiedy na rynku są tylko Masumi deo lub Masumi eau de toilette za niebotyczna kasę, takie rozwiązanie jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×