Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ___K_A_R_O_L_I_N_A__

Perfumy, woda toaletowa

Polecane posty

Gość ___K_A_R_O_L_I_N_A__

Szukam perfum lub wody toaletowej o zapachu świeżości, czystości... Heh... :P Trudno mi to określić, ale chodzi mi o zapach, który pachnie dopiero co wypranymi ubraniami. Taki mydlany jakby. Hmmm... Może ktoś taki zna i mi poleci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy to moje hobby
Sprawdź wodę Ralpha Laurena "Romance" - zapach świeżego prania. Czystością, dobrym mydełkiem pachnie dla mnie C-Thru Sparkling Saphire. No i trzeci zapach -Lacoste pour femme - czystość, świeżość, mydełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
tu znajdziesz dużo świeżych zapachów, polecam www.aromatic.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonu szukam
Jest firma Demeter, która proponuje zapachy.. niebanalne np. powietrze po burzy itp. Pewnie wśród ich propozycji znajdziesz coś dla siebie. Nie wiem gdzie je kupić w Polsce poza allegro oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfhgh
ghfghdgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Lacoste - Pour Femme (złotą), na pewno Ci się spodoba :D, zamów sobie na zapachowiec.pl, dużo taniej, a są mega trwałe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Lacoste - Pour Femme (złotą), na pewno Ci się spodoba :D, zamów sobie na zapachowiec.pl, dużo taniej, a są mega trwałe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zwrócić uwagę na Davidoff - Cool Water, kupuję na zapachowiec.pl i mają duży wybór m.in. ten właśnie. Długo si,ę utrzymują i są w świetnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Chanel - Chance, może Ci się spodoba :) Albo wejdź sobie na zapachowiec.pl, można tam poczytać o składzie perfum i wtedy wybrać coś odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Lacoste - Pour Femme i tylko na goia.pl, są baaaardzo trwałe, a za flakonik nie ma co przepłacać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovidoff-Cool Water oraz Kenzo-Flowers By Kenzo to zapachy, na które myślę warto zwrócić uwagę. Kupuję perfumy na galeriazapachow.pl i polecam bo warto sobie je przetestować i przekonać się do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy tylko na stronie zapachowiec.pl kupuje jestem zadowolona z każdego zapachu na przykład teraz zachwycił mnie zapach Christian Dior- J'adore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markerowa22
Ja tam mam sprawdzone perfumy z tej rozlewni https://perfumyinspirowane.pl Mają odpowiedniki perfum znanych na całym swiecie jak np. Coco Chanel . Jestem po prostu oczarowana! Są delikatne i utrzymują sie długo , a do tego nie są wcale drogie . No ale to nie są podróbki, tylko perfumy z prawdziwego zdarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas woda toaletowa HB super się sprawdziła. Używamy jej naprawdę długo, robi bardzo dużą różnicę, a przede wszystkim chodzi o to, że zapach się trzyma. Powiedzmy, że to taki uwodzicielski zapach. Dokładnie chodzi o EAU DE TOILETTE. Dał nam mega różnicę, dużo lepszą sytuację i wszystko poszło w dobrym kierunku. Trzeba pilnować podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×