Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Pianka dodająca objętości włosom i unosząca je od nasady

Polecane posty

Znacie jakąś dobrą? Taką, dzięki której po zdjęciu z głowy czapki włosy nie \"przykleją\" się do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaa
moze nivea ja mam jest nawet dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniję do środka
Pianka nie pomoże, lepiej zainwestuj w suszarkę z dyfuzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doszłam do wniosku, że to chyba nie do końca zależy od pianki, tylko od sposobu suszenia i modelowania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor kolorowy
ja wcieram w mokre włosy trochę (ale nie za dużo) jakiejs takiej pasty do włosów joanny (to jakis nowy wynalazek , taka jakby guma) - to je usztywnia; jak po wyschnięciu rozczesze , to są fajne nastroszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor kolorowy
pianke to o dupę rozbić - chwilę unosi włosy ,a potem oklapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaa
wlosy maja byc uniesione a nie nastroszone :classic_cool: wez przestan z jakas guma pewnie wlosy potem wygladaja jak brudne, a co do suszarki to sie zgadza sama pianka nie pomoze wiadomo ze trzeba wlosy jeszcze ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
Kosmetyki matrixa sa bardzo dobre. Jest taki preparat ktory unosi wlosy u nasady i powiem wam ze to dziala. Uzywalam tego przez dosc dlugi czas. Jedynym minusem jest to, ze kosztuje to 50,00zl za 250 ml. Ale naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włosy mam długie, do połowy pleców, ale wycieniowane. Wiem, że sama pianka nie pomoże, po nałożeniu spuszczam głowę i suszę suszarką. Włosy są wtedy ładnie uniesione i trzymają się tak cały dzień, ale wystrczy że założę np kaptur, albo jest wilgotne powietrze i niestety klapa :( Ale ogólnie jak jest w miarę ładnie to się dobrze trzymają. Wcześniej modelowałam na dużej okrągłej szczotce, ale mi się znudziło, a suszenie ze spuszczoną głową też daje efekt, tyle tylko że muszę jeszcze później prostownicy użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota
moze zamiast uzyc pianki spryskaj po suszeniu wlosy lakierem u nasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Jak dla mnie najlepsza z pianek jest pianka z Oriflame. Nie pamiętam jak ona się dokladnie nazywa, ale taka w jasnozielonym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakieru też używam :) Może jeszcze jakieś propozycje? Używałam pianki firmy Schwarzkopf, fajnie unoszą włoski, ale jak założę kaptur, bo np pada sniego, to juz po uniesieniu :( A może u fryzjera można wykonać jakiś zabieg unoszący włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaba86
Nie używam pianek bo nie znoszę tego efektu usztywnionych włosów ale mam spray unoszący u nasady i jestem mega zadowolona bo rzeczywiście działa przez cały dzień i włosy wydają się bardziej puszyste przy głowie. To jest mgiełka Sessio, kosztuje ok.10zł a z efektu na pewno bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemada
Proszę tutaj - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=667 Przede wszystkim zastanówcie się nad tym, czy faktycznie dobrze stosujecie piankę, bo wcale nie jest tak, że bez względu na zasady/technikę działania, ten efekt będzie zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, jak używać pianki do włosów, macie opisane tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1273 I o dziwo, wcale to nie jest takie trudne, jak może się wam wydawać. Przy czym jednak odpowiednie używanie kosmetyków wymaga znajomości kilku podstawowych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×