Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta80

pomocy pekające naczynka na łydkach

Polecane posty

Gość marta80

Czesc.Mam duzy problem. Pojawiły się na moich łydkach czerwone pajaczki. Ale słysałam że sa swietne masci ktore potrfaia je zlikwidowac i zapobiec dalszemu ich powstawaniu. Czy ktos z Was moze cos skutecznego polecic?? A moze jakies tabletki?? Co myslicie o kremie AURIDERM jest drogi ale z tgo co pisza bardzo skuteczny. Czy ktos go uzywał?? Czekam na Wasze odpowiedzi. Dziekuje.Pozdrawiam.marta A to strona o te masci: http://www.bio-med.pl/auriderm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam
Cześć, ja używałam i mam do sprzedania gel Auriderm XO z wit. K - rewelacyjny do stosowania po zabiegach chirurgii plastycznej, abiegach estetycznych, laserowych, w szczególności doskonały jako preparat likwidujący zmiany pourazowe np siniaki. Zawiera oksydowaną postać wit. K, wzbogacony dodatkowo w wit.C i E. Również do stosowania profilaktycznie jako terapia wzmacniająca ścianki naczyń krwionośnych cery naczynkowej. Gel zakupiłam za ponad 80 zł., wykorzystany w 1/3 po operacji plastycznej. Świetnie się spisał. Pozostałe 2/3 odsprzedam za połowę ceny. Szkoda żeby leżał w apteczce i sie marnował. Termin ważności:03/2008. Mój nr GG 2112849.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussa
Niby nie ma nic dobrego na już popękane naczynka jak tylko pójście do lekarza naczyniowca. Skieruje na zastrzyki, są bolesne, ale warto. Chodzi się na te zabiegi co 2 tyg. w czasie gdy na dworze jest poniżej 16 stopni. Zabiegi te mogą trwać nawet do dwóch lat. Nie wolno się opalać, stosować gorących kąpieli. NAczynka dalej pękają i zabiegi trzeba powtarzać co jakiś czas. Laserem też można je usunąć, ale też wracają. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×