Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasny gwint

Poradźcie gdzie sprzedać?

Polecane posty

Gość jasny gwint

Znalazłam się w kryzysie finasowym i bardzo potrzebuję pieniędzy. Urządza mnie każda złotówka. Rozejrzałam się w domu i stwierdziłam, że mogę sprzedać złotą obrączkę, która leży bezużytecznie w szufladzie. Poszłam do złotnika. Za obrączkę wartą ponad 200 zł zaproponował mi 80 zł. Stwierdził, że może kupić jako złom, po 30 zł za gram. Załamałam się. Pilnie potrzebuję pieniędzy, ale za połowę mniej, to już przesada. Obrączka waży 2760g, zapłaciłam jeszcze za zważenie:( Powiedzcie, doradźcie gdzie mogę się udać, by sprzedać ją w miarę korzystnie i szybko. Mieszkam w małym miasteczku i jest tu jeden jubiler, do którego właśnie się udałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint
Wiem, że niewiele osób interesuje sie wyrobami złotymi (ja też nie), ale nikt nic nie poradzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze jakiś lombard? złotnik kupuje w cenie złomu, a sprzedać 1 obrączkę ciężko bo ludzie kupują 2 (i tez nieużywane żeby nie zapeszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw na allegro
nie martw sie - zawsze ktos sie znajdzie. ja sprzedałam złoty pierścionek, dla mnie paskudny, fakt tylko ze dość duży. a dostałam za niego cene ze hoho :) i jeszcze ktos pisze ze pierscionek cudny...hm sa wiec gusta i gusciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw na allegro
ewntualnie pochodz po lombardach i zobacz kto da wiecej - ustal sobie minium jakie chcesz za obraczke i spróbuj - mozesz sie potargować. zawsze możesz tez podzwonić i popytać - wage znasz wiec mniej wiecej lombard ci okresli ile jest w stanie dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint
dziękuję za odpowiedzi spróbuję wystawić na allegro, innego wyjścia nie widzę. wystaw na allegro, jaką przesyłką nadawałaś ten pierścionek (w przypadku sprzedaży), wartościową paczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint
wystaw na allegro, raz jeszcze dziękuję za podpowiedź Postanowilam wystawić na allegro za 150 zł, czyli liczę tylko 2 gramy po 80 zł. Myslę,że to będzie atrakcyjna cena? jak uważasz? Nie chciałabym zawyżać kosztów, aby szybko sprzedać, ale nie chcę też oddać za pól ceny. aha...nie mam doświadczenia z allegro, czasem tylko kupowałam...lepiej jest wystawić cenę kup teraz czy z licytacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw na allegro
hmm wiesz ja robiłam tak ze wystawiałam w licytacji od 1 zł np na 10 dni bo wtedy jest duzo chetnych...ewntualnie gdyby cena koncowa cie nie zadowolała to mozesz zakończyc aukcje przed czasem z odwołaniem ofert. mozesz tez wystawic od 1 zł ale z cena minimalna jaka chcesz. lepiej zorientuj sie na allegro jakie sa ceny obrączek o podobnej wadze i za ile idą - ja tak robie. jesli masz znajomego który ma konto na allegro to zawsze moze ci podbic cene :) eh to niby nie fair ale duzo osób tak robi. pozdrawiam i zycze aby dobrze sie sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dickhead
hej mam pytanie chciałbym sprzedać 2 złote obrączki tylko że obie pekły w pewnym miejscu czy dam je rade gdziesz sprzedać ??? u jubilera lub w kantorze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLNEKONOPIE
2760g??? niemożliwe. coś ci sie pomyliło chyba. To nawet w złocie najniższej próby byłaby fortuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupie Złoto
KUPIĘ ZŁOTO - tylko probe 585 - w Poznaniu mogę odebrać osobiście - kontakt: danieldraganski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kupię złoto próba 585 najlepiej około 10g (90zł/1g) w Poznaniu osobiście po wspólnej wizycie u jubilera celem sprawdzenia próby;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_221
Jeśli chodzi o sprzedaż złota, mogę Ci szczerze polecić salon w Warszawie na Wspólnej (www.e-skupzlota.com.pl). Wycenili mój łancuszek znacznie wyżej niż "zaufany" jubiler, do którego zazwyczaj zanosiłam coś do sprzedania, także byłam zadowolona z oferty. Może Ty tez spróbuj sie tam dowiedzieć ile zaplaca za Twoja obroczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w lombardzie i u nas za gram zlota proby 585 placimy 62zl takze za ta obraczke dostalabys ok 160zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam lombard i skup złota pod mostem poniatowskiego www.fox-gold.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mennica Bydgoska
Polecamy Mennice Bydgoska na ul. Rupniewskiego w Bydgoszczy Zwlaszcza w przypadku sprzedazy srebra oferujemy najwyzsze ceny w Polsce nawet 2 zl za gram w przypadku srebrnej bizuterii oraz do 80 zl przy zlotej bizuterii 585 Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy na nasza strone mennicabydgoska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia11184
Do handlu złotem polecam serwis iZłoto.pl - sprzedałam tam złotą monetę i dostałam o ponad 100zł więcej niż w skupie mi proponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunkard
Lombard Lombard Lombard Warszawa Lombard na Złotej w Warszawie to lombard, który ceni sobie klienta i ma na względzie jego dobro. Pracownicy są mili, wyceniają przedmioty uczciwie nie tylko na miejscu, lecz również telefonicznie, mailowo oraz poprzez SMS. Lombard ten jest czynny 7 dni w tygodniu i jest zlokalizowany w centrum miasta vis a vis Złotych Tarasów i Dworca Centralnego, więc nie sposób nie trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalu23
Hej :-) oprócz jubilerów to dobrym pomysłem jest również lombard Dla mieszkających w Warszawie - polecam lombard na ulicy Złotej co do wyceny - robią telefonicznie lub mailowo, jak Tobie wygodnie, więc problem z wyceną z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysyjakkolano
Masz pewnie w okolicy jakieś punkty skupu złota ale najpierw sprawdź sobie na http://skup.zlota.pl/ masz tam kalkulator, który od razu Ci poda cenę jaką byś dostała. Porównasz to sobie z ceną w lokalnych punktach i zobaczysz co Ci lepiej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem... moze jakis skup? np sur wtor http://sur-wtor.eu/ Najlepiej wczesniej zadzwonic i sie dowiedziec, co i jak, jaka cena itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszTree
Ja chodzę tylko do zaufanego lombardu, bo łatwiej zarobić pieniądze, no i nie musisz zaciągać pożyczek, które spłaca się później latami. Osobiście polecam Lombard na Bemowie, bo to sprawdzona firma. Możesz poczytać więcej na http://lombardnabemowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiciaLublin
Sprzedać można w Mennicy Skarbowej, mają stronę skup.zlota.pl. Spoko cena, spotkałam się z tym że jubilerzy czy lombardy płacą o wiele mniej niż oni. Jak biżuteria jest ładna to czasem nawet dadzą więcej niż cena złomu. Mają też możliwość wystawienia w komis. Gorąco polecam bo wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć a i kawę też robią dobrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia909
Najlepiej korzystać z serwisów ogłoszeniowych jak Clixs.pl tutaj zupełnie za darmo możesz wystawić ogłoszenie i cieszyć się dostępem do dużo większej ilości potencjalnych klientów, wiec na pewno tez łatwiej o lepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystajcie na maxa z możliwości jakie daje internet. Jeśli macie wystawione aukcje na allegro, to załóżcie też konto na Allegro, zintegrujcie je, a wtedy wasze allegrowe aukcje za darmo pojawią się też z automatu na Ogis. Może łatwiej będzie sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie zależy ci na czasie i chcesz dopłacić to na pewno na aukcji internetowej. Trzeba wyróżnić ogłoszenie żeby nie pokryły je inne, ale czasem to nic nie daje. Sama miałam do sprzedania średniego wyglądu sprzęt AGD. Był w dobrym stanie, działał na 100%, ale nikt nie chciał go kupić. Sprzedałam w Lombard Expres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albakos878
W http://www.artar.com.pl/ mają dobre stawki za złote rzeczy. Można z nimi też negocjować ceny. Nie wiem czy da się im wysłać coś, ale siedzibę mają w Warszawie. Najlepiej to zadzwonić i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lombard Expres - w Warszawie mają kilka punktów, szybko można u nich załatwić sprawy związane ze skupem biżuterii, zegarków, złota, dzieł sztuki itp. Dyskretni, podpisują umowę, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×