Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla 7 miesięcznego chłopca

Polecane posty

Gość gość

Tak się złożyło, że mam 7-miesięcznego siostrzeńca i chciałbym mu kupić coś pod gwiazdkę. Biorę pod uwagę matę edukacyjną lub zabawkę do nauki raczkowania, bardziej to pierwsze. Co byście kupili na moim miejscu, a może coś jeszcze innego niż te dwie. Mam zamiar wydać ok 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba powoli juz zestaw duplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7miesiecy to faktycznie mata, zaczyna siadać?to będzie sobie miał. Moje dziecko nie siedziało a dostawalo prezenty typu samochodzik do oddychania się nóżkami gdzie jeszcze nawet nie siedziako więc super,że myślisz w ten sposób. Albo kup konkretny zestaw gryzakow, grających,brzeczacych będzie rękoma machać. Bo na coś interaktywnego to chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na duplo to jeszcze za mały jest. Duplo są od 1,5 roku. A może Szczeniaczek https://www.al.to/p/238335-zabawka-dla-malego-dziecka-fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek.html ? Jest to mięciutka maskotka wyposażona w "Poziomy nauki". Szczeniaczek odpowiada na dotyk dziecka różnymi tekstami i wesołymi piosenkami. Piesek posiada aż 7 punktów aktywacji: na łapkach, brzuszku, uszku i serduszku. Zabawka oferuje ponad 50 piosenek do wspólnego śpiewania, melodyjek i wypowiedzi odpowiednich dla wieku i umiejętności dziecka. Poza tym serduszko mryga w rytm muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie tylko leży lub siedzi w wózku, foteliku, sam nic nie próbuje. Ciekawy ten miś, cieżki będzie zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na http://www.kidstown.pl/, mają tam super rzeczy dla maluszków, zabawki, ubranka itp. :) Wybór duży, na pewno coś fajnego wyszukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka 302
Dla takich maluszków to piekne rzeczy sa w jagodowymkocie. Sporo sama u nich kupuję, a ostatni nawet koleżanka się do nich przeniosła, jak zobaczyła co od nich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×