Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lamakusia

Prezent dla chłopaka?

Polecane posty

Gość Lamakusia

Co można kupić chłopakowi na urodziny???????? 19??????? prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffiarka
ja jak nie wiem co kupić to inwestuję w dobrą ksiązkę :) kiedyś wybierałam się z tej okazji na rekonesans do empiku, ale teraz z braku czasu używam empikowej wyszukiwarki i zawsze znajdę coś trafionego, zresztą - przez net taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu
kup mu np ładna koszule:) tearz krata jest modna:) bedzie zadowolony jesli lubi w takich chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziusia 23
Portwel ,cieple rekawiczki,jakas wode toaetowa -np puma, koszulke ,zalezy co lubi i ile masz kasy,kubek z mikolajem na ciepla herbarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co można kupić chłopakowi na gwiazdke?? Znamy się miesiąc , jesteśmy razem 3 tyogodnie i nie znam go tak dobrze by coś wymyslec :( buuuuuuuuu wiem,ze on uwielbia gadżety ,pali papierosy ,dużo pije .. help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pliss podsuncie mi coś bo juz nie mam w ogóle pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze......
jak pali papierosy i lubi gadzety to ten link co dalam u gory idealnie pasuje, albo inna jakas ladna zapalniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kup jakas kozacka
zapalniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ke ke
zajebisty chlopak :D pali i duzo pije :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nad tym myslałam, ale... on nałogowo gubi zapalniczki :/ ponosiłby moze ze 2 dni i zgubił :/ ale mam nowy super plan :) kiedyś po jakiejś imprezie w klubie on powiedział ,ze chciałby miec w pokoju taką lampę -cięzko mi opisać jaką ale spróbuje :) taką co jak ją w klubie włączają to widać wszystko w takich klatkach . Nie widać ruchów tylko takie klatki . nie wiem czy wiecie o co chodzi ale moze mi ktoś pomoze ? czy mozna coś takiego dostac na allegro ?szukałam,ale nie znalazłam nie wiem nawet jak to wpisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze......
nie mam zielonego pojecia, ale to grogie pewnie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuleczka
ja to jestem fanka takich niesztampowych prezentow. na mikolajki zapatrywalam sie tu http://tnij.org/ajaz jak dla mnie takie rzeczy sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakte
Vivienne, chodzi ci o stroboskop? lampe, która "mruga" z bardzo wysoką częstotliwością i wszyscy wyglądają jakby byli robotami? :P jeśli tak, to to się nazywa stroboskop. moim zdaniem to trochę dziwny pomysł na prezent (swoją drogą padaczki można się nabawić od stroboskopów) ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizzerian
izukleczka, a gdzie sa te sklepy tchibo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja swojemu chlopakowi
na gwiazdke kupilam gre na play station 3 :) dalam 160 zl na allegro ale wartto bylo, gra doszla, jest nowiutka sprawdzilam tylko czy orginal i jest ok :) wiemz e bedzie zadowolony bo ledwo sobie kupil play station3 i mowil o grach wiec wpadlam na pomysl :) a swoja stara ps2 chce sprzedac :P jesli sa jacys zainteresowani to piszcie 6096674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdujhfdhdf
Zależy jaką kasą dysponujesz. Poza tym najważniejsze są obserwacje 8) chyba wiesz, co dana osoba lubi, czym się interesuje, czego używa np. z kosmetyków? Większość facetów lubi rzeczy superpraktyczne (wiem z przeprowadzonej przez siebie ankiety ;)) jak już ktoś wspomniał dobra książka, koszulka, zestaw długopisów, portfel, zestaw kosmetyków (widziałam bardzo fajne zestawy dodatkowo z bokserkami :)), gra komputerowa. Jak już kompletnie nie wiadomo, co kupić, polecam wysłać szpiega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli np. interesuje się boksem - tzn. ogląda go w tv :P, a nie próbował na serio to np. możesz kupic dla niego voucher na treningi boksu czy cokolwiek innego do siłowni, gre w tenisa (we dwoje na tym skorzystacie):P. http://www.fastdeal.pl/oferta/poznan/stan_w_ringu_poczuj/1529 Wydrukowany voucher nie ma wypisanej ceny więc nie martw sie, że odkryje ile za ten prezent zapłaciłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z elektroniki? To zawsze jest praktyczny prezent, jakiś gadżet do kompa czy ciekawy pendrive. Ciekawe pendrivy widziałem na wasserman.pl, całkiem niskie ceny, np. taki długopis z kamerą, dyktafonem i pendrivem - idealny na wykłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Faktycznie jakiś ciekawy gadżet to dobry pomysł. Faceci nie ważne w jakim są wieku lubią takie rzeczy. Na electro.pl ostatnio znalazłam prezent dla taty, wystarczy że wiesz jakieś jedno zainteresowanie i z pewnością coś tam dla niego znajdziesz. Jeśli nie masz pomysłu to ramka cyfrowa zawsze jest dobrym wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że tak jak na każdą okazję sprawdza się elektronika, to jest uniwersalny prezent, faceci lubią dostawać takie rzeczy i zawsze się cieszą jak dzieci z nowego gadżetu, najlepiej zajrzeć sobie do jakiegos sklepu internetowego z elektroniką np wasserman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno, prawie każdy facet pasjonuje sie takimi rzeczami, do tego z każdego nowego gadżetu elektronicznego cieszy się jak dziecko, także ja uważam, że elektronika to jest najlepsze wyjście, też słyszałam, że na tym wassermanie fajne gadżety można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masę elektroniki można też znaleźć w magicznej planecie, od sprzętu foto, przez akcesoria komputerowe, po maszynki do golenia. do tego w fajnych cenach jak się dobrze szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×