Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zelowka

Prezent dla gadżeciarza, gracza komputerowego

Polecane posty

Gość zelowka

jakieś pomysły? czas mi okropnie uciekł. zastanawiałam się nad kilkoma książkami, ale w końcu obawiam się, że to doprowadziłoby do sytuacji, w której kupiłabym prezent jaki moim zdaniem powinien go ucieszyć, zamiast takiego jaki faktycznie go ucieszy. znacie jakieś wypasione cosie dla graczy komputerowych, które nadają się na prezent?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
A w co gra ten facet? i jakiś przedział cenowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
wiem o strzelankach, wyścigach i takich grach, w których gra się z innymi (one mają jakąś nazwę, ale nie pamiętam jaką)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
ooo. o to chodziło. niestety prezenty dla gadżeciarzy kupuje się OKROPNIE. a to jest drogie? I gdzie mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Niestety, jest drogie. Kosztuje kilka stów, ale możesz poszukać innych akcesoriów Razera, mają też sporo tańsze, chociaż ogólnie to takie produkty premium, więc nie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
jeszcze myszy Razer Naga też fajowskie i połowę tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
są, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku jejkku
Ja jestem typem gadżeciarza i gracza komputerowego ;) Tyle że jestem kobitką. Dla gadżeciarzy się NAJŁATWIEJ kupuje prezenty bo są całe stosy gadżetów i sprzętu. Mnie cieszą: - figurki lub artbooki z gier - albo setki innych gadzetów-podładki, koszulki, plakaty... - edycje kolekcjonerskie (są drogie) gier - myszka np. Razora albo specjalna klawiatura dla gracza (musisz wygóglać) - zestaw do rozmów to moga być wypaśne słuchawki na uszy (nie do uszu!) z mikrofonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Ha! Widzę, że się znasz na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absalom
Czy możecie dać pomysł na coś duuuuużo tańszego? Tak do 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absalom
Dzięki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Drobiazg. Kurcze, a najsmutniejsze jest to, że daje wam pomysły na prezenty z których sama bym się ucieszyła. Coś ze mną nie tak ^_^ No, ale ja ucieszyłabym się też z książek pod warunkiem, że byłyby fantastyką. Nowy George R.R. Martin jest w księgarniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
u mnie w domu TŻ ogląda serial Gra o Tron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
To pewnie czeka na kolejną serię. Mnie się serial bardzo nie podoba, bo wymagam absolutnej wierności z książką, a wiadomo jak to jest z serialami, pewnie musiałby być dwa razy dłuższy. Szkoda wielka. Całe szczęście, że przez ten serial ludzie się trochę rozczytali w Martinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mnie było stać, kupiłabym siostrzeńcowi taki wypasiony laptop, tymczasem muiał obyć się na gwiazdkę pendrivem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te słuchafony to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli gracz uprzykrza życie innym zbyt głośną zabawą :D choć nie da się ukryć - krzyczenie w emocjach do mikrofonu też może być troszkę prolematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak
Dwa w jednym - ja bym kupiła jakiś sprzęt, oczywiście w zależności od tego ile bym mogła kasy na to przeznaczyć. Myślę, że liczy się bardziej gest i nawet fajna myszka, albo głośniki mogłyby sprawić takiej osobie przyjemność. Na x-kom.pl maja niezłe gadżety, można teraz też wygrać ciekawe nagrody w ich konkursie "Agent" - warto tam zerknąć, a pomysły się same znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądnij do magicznej planety. dla gadżeciarza na pewno coś znajdziesz :D zresztą, może to nie musi być coś z grami wspólnego. moj ostatnio ucieszył się z maszynki do golenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest gadżeciarzem to kup mu tablet! będzie z pewnością zadowolony!! Za ok 600 zł kupisz już porządny sprzęt np Kruger&Matz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może słuchawki do komputera, jeżeli lubi grać na komputerze, dużo przy nim spędza czasu to z pewnością z takiego prezentu będzie zadowolony. Na allinside.pl są fajne słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to mam słuchawki do cs'a z allinside i bardzo fajnie działaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu jakies akcesoria do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masę ciekawych gadżetów znajdziesz na www.mugli.pl, kwestia co cię interesuje, może coś związanego z Assassin's Creed albo Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×