Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agatea27

Prezent dla majsterkowicza

Polecane posty

Witajcie. Niebawem będzie dzień ojca, a mój tato bardzo lubi majsterkować i dokładnie przy samochodzie, góralach i trochę przy elektryce i stolarce. Może ktoś poleciłby jakiś fajny zestaw narzędziowy, lub ewentualnie firmę, gdzie warto coś do dłubania kupić. Bardzo ważne jest dla mnie żeby to nie był zestaw chiński z castoramy tylko jakiś bardziej markowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie może trochę z innej bajki, ale zastanów się nad koszulką z nadrukiem. "Najlepszy majsterkowicz"; "Garaż jest drugim domem", i drobnym pismem na dole : "If you know what i mean" itp. :D Znam sitodruk na śląsku http://www.alsagraf.pl/, mają całkiem przyzwoite ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie niebawem mamy święto tatusia. mój niestety nie majsterkuje i najbardziej zadowolony jak kupię coś z asortymentu wędkarskiego. tu mogłabym wymienić Ci wszystkie fob re firmy zajmujące się tą branżą. jak coś szukasz z narzędzi, to mój mąż dostał nagrodę kiedyś od swojej firmy w postaci dużego zestawu kluczy. bardzo jest z nich zadowolony, bo są mocne i poręczne i w wielu przypadkach się przydają. a jeszcze podam nazwę, bo zerknęłam Unior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakąś przygodę, która oderwie majsterkowicza od tego, nad czym pracuje i pozwoli spędzić czas razem. Wyszukiwarka ze strony Prezent Marzeń może być pomocna dla wszystkich poszukujących niecodziennych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że każda rzecz z branży majsterkowej, czyli narzedzia powinny przypaść do gustu na prezent o ile dane narzędzie będzie solidnie wykonane i estetycznie opakowane. ja mam fajny zestaw narzedzi, które składuję w dużym rozkładanej przenośnej walizce. ktoś wymienił wyżej Uniora i z tego co się orientuję to dobra firma, bo sam posiadam od nich kombinerki i sprawują się bardzo dobrze, a jeśli szukasz cos z elektronarzędzi, to polecam Bosha. też renowmowana firma. Udanego prezentu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesć. kup jakis zgrabny zestaw z dobrej firmy, ktory będzie kompatybilny z innymi narzędziami. najlepiej tego typu zestawy wyszukaj w dobrych sklepach, a mądry sprzedawca powinien podpowiedzieć. no i będziesz miała paragon. czasami sie przydaje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Może warto sprawdzić na allegro, bo jest tam dużo zestawów narzedziowych, a przedział cenowy można pokojnie ustawić w wyszukiwarce. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz coś porządnego, to duży wybór zestawów mają na stronie unior tool. naprawdę dobra firma. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam kolegę, co pisze powyżej, bo firma zna się na rzeczy, a ich narzędzia to czyste perełki. jeszcze też można zerknąc na stanleya. też wyborny sprzęt! znawcom nawet nie trzeba reklamować tych firm, bo ich jakość mówi sama za siebie. Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krema30
Mój mąż kocha majsterkowanie i grzebanie w silnikach, długanie w ścienie itp. freak majsterkowy:D ale w tym roku postawiłam na prezent dla niego, który będzie też prezentem dla mnie:D a co mi tam! No i takim oto sposobem Adam dostał ode mnie namiot i śpiwory Spokey:D od 2 lat prosze go o biwak, o jakis wyjazd i zawsze gadka ze tak tak ale nie ma sprzetu. To teraz jest sprzet i jedziemy na lono natury pod dobry namiot i bedziemy spac w cieplych spiworach:D zyc nie umierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika Polańska
Mój mąż jest majsterkowiczem i na okrągło coś robi, a to naprawia samochód czy grzebie w telewizorze. Miał swój ulubiony scyzoryk, jednak psuł mu się po tylu latach, dlatego postanowiłam kupić mu szwajcarski, który wytrzyma wiele lat. Proszę sprawdzić http://www.dummik.pl/test-na-wytrzymalosc-scyzorykow-szwajcarskich/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę po czasie, ale ten temat pewnie nie raz się jeszcze komuś przyda, więc polecam nasza aplikację ❤ Można łatwo porównać oferty sklepów budowlanych, gdzie takich akcesoriów dla majsterkowiczów jest mnóstwo :) Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmłotek
Gwóźdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zakup elektronarzędzi powinien być rozsądnym pomysłem na prezent. W końcu nie ma lepszych zabawek dla majsterkowicza, prawda? ;) Rozejrzyj się za produktami od https://sklep-drakpoltools.pl którzy posiadają sprzęt w bardzo wysokiej jakości - to z pewnością powinno przypaść do gustu osobie, której ofiarujesz prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję kupić coś z narzędzi dla taty i szwagra na zbliżające się święta i myślę, że to będzie jakiś pojedyncza sztuka, ale za to renomowanej firmy. kiedyś kupiłem niby wypasiony i bardzo tanio zestaw w markecie i niestety się połamał. nauczony takim doświadczeniem lepiej dać trochę więcej i mieć coś porządnego i idac tą myślą kupię coś z Uniora - wkrętaki lub obcążki. zawsze takie coś się na warsztacie przyda i się na pewno ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh:). Przed świętami są zawsze problemy z prezentami. Zwlaszcza dla facetów. Też postanowiłem swojemu ojcu kupić fajny zestawik z firmy Unior, bo to co ma jest już stare i kompletnie nie nadaje się do użytku.Sobie zakupiłem klucze nasadowe z ww firmy i jestem zadowolony. Myślę, że walizeczka z narzędziami to będzie cos w sam raz dla mojego taty:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu pisał o narzedziach Unior do majsterkowania przy samochodzie i jestem ciekaw czy nadają się do napraw motocykli. dokładnie chodzi mi o to czy są kompatybilne z gwintami i czy można np kluczem nasadowym manipulować w cięzko dostępnych miejscach. chyba, że produkują też narzędzia dedykowane do motorów i to byłaby dla mnie bardzo ciekawa informacja. czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
W sferisie widzę że teraz możemy kupić wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepów stacjonarnych i on line jest jak grzybów po deszczu i nie ma żadnego kłopotu z wyszukaniem czegoś konkretnego. pozostaje tylko pytanie jakim budżetem dysponujemy i ile mamy wydać oraz czy sprzęt ma być przecietny czy z wyższej półki. ja na święta dostałem dwa zestawy w gustownych walizeczkach narzędzi z jakiejś nieznanej firmy z Tajlandii i Uniora. na pierwszy rzut oka wyglądały bardzo podobnie i w chwili wolnej postanowiłem je przetestować. przy zwykłym odkręcaniu śruby tajlandzki klucz mi zwyczajnie pękł i wtedy sprawdziłem pozostałe i szkoda gadać! jednym słowem sprzęt jednorazowy z Azji. Co do Uniora, to klucze zdały test. Moim zdaniem są spoko! Taka moja mała uwaga - unikajcie produktów azjatyckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że lepiej wpierw pogadać przed takim zakupem, bo nawet nie tyle, że to drogi sprzęt ale też jest tego do wyboru do koloru a on zapewne ma jakieś własne preferencje. Ale może coś takiego https://www.al.to/p/206542-odkurzacz-karcher-pochlaniacz-pylu-ddc-50.html ? Pochłaniacz samodzielnie przysysa się do powierzchni w pomieszczeniach i wyłapuje pył w trakcie wiercenia. Myślę, że jest to prezent ciekawy a zarazem praktyczny. Przy okazji zaś pokarzesz, że doceniasz i aprobujesz jego hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcio
Na pewno bardzo przydatna latarka czołowa, taki gadżet zamówiłem ojcu na imieniny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w necie wyczaiłem bardzo fajną skrzynkę narzędziową, która ma dobre parametry i jest ładnie wykonana i notabene Unior. jak taka marka, to powinna być w porządku, a jak taką się skrzynkę już ma to można sobie ją zapełniać narzędziami. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×