Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 61sekund

prezent dla przyjaciółki.

Polecane posty

Gość 61sekund

Moja przyjaciółka ma niedługo urodziny chciałabym jej kupić oryginalny prezent. tyko problem w tym jaki.? od razu mówię,że pomysł z ramką i zdjęciami już wykorzystałam, bo często pojawia się w propozycjach. Nie interesują mnie perfumy, bransoletki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 61sekund
Ma 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo349
A co o tym myślisz? http://pimente.pl/do/item/3005-1/Cabras Elegancka i delikatna :) Ja swojej dziewczynie kupię na imieniny niedługo :) Na pewno się spodoba, jej przyjaciółki pomogły przy wyborze prezentu :) Dzięki jeszcze raz dziewczyny! :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Może książka lub płyta ulubionego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Ludziska...dziewczyna ma 15 lat...wątpie, że ją stać na te prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 61 sekund
fajne pomysły, ale racja nie wiem czy mnie będzie np. na taką poduszkę stać. chociaż składamy się pewnie w 3 osoby. czekam na kolejne propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetina
moze wykup jej kurs nurkowania albo zabierz na wycieczke za miasto do spa? takie spontaniczne rzeczy są najlepsze;) coś o tym wiem albo jakas bizuteria - bransoletki charm, moze ksiazka - cos w stylu dziennika broget jones np idealnie dobrani mckenzie, Freya North "Sekrety ich nocy". fajne sa tez rzeczy wlasnorecznie zrobione - bizuteria, maskotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kup jej coś do ubrania. Twoja przyjaciółka na pewno lubi ciuszki, więc pewnie ucieszy się z jakiejś nowej bluzeczki czy sweterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickris
Kup jej biżuterie, ja ostatnio sobie kupiłam kolczyki z tej firmy i są piękne i podobają się wszystkim bez względu na gust. kupisz w sklepie prezenty-zakupy biżuteria murano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowwa
a może zestaw do tworzenia biżuterii albo organizer na biżuterię? Widziałam na Gruperze takie oferty w bardzo atrakcyjnej cenie :) Sama skuszę się na organizer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia321
Ja dostałam na urodziny taki zestaw do tworzenia biżuterii, o którym wspomina "czekoladowwa". Z tego co wiem wcale nie kosztował dużo, a zabawy przy takiej robocie mam mnóstwo. Codziennie mogę zakładać inna, oryginalną bransoletkę czy naszyjnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowwa
ten zestaw do tworzenia biżuterii z Grupera, o którym wspominałam tak spodobał się mojej siostrzenicy, że kupiłam jej go na urodziny. Teraz każdemu daje własnoręcznie wykonane kolczyki czy bransoletkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina.z
Również poszukuję prezentu dla przyjaciółki na urodziny, a ten pomysł z zestawem do tworzenia biżuterii bardzo mnie zaciekawił. Słyszałam, że na gruperze jest jakaś dodatkowa opcja dzięki której można jeszcze więcej zaoszczędzić, na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowwa
Chodzi pewnie o gruperozłotówki.Najlepiej będzie wyjaśnić na przykładzie: jeśli kupimy ofertę za 100zł to otrzymamy 10 Gruperozłotówek. Dziesięcioma Gruperozłotówkami możemy obniżyć cenę kolejnej zakupionej oferty na stronie o 10zł (czyli zamiast 100zł zapłacimy 90zł) i znów otrzymamy za niego Gruperozłotówki. Należy pamiętać by się zalogować inaczej gruperozłotówki nie będą naliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina.z
Zamierzam kupić ten zestaw. Założyłam już konto na gruperze, więc zbiorę swoje pierwsze "złotówki". Oszczędzę przy następnym zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATRIXorg
Hm. Może Victorinox SwissCard z grawerowaniem? http://scyzoryki.net/pl,category,182837,swisscard.html Ja kupiłem dziewczynie, zamówiłem też grawer, dedykacja z podpisem. Jest zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
Na stronie zlotewyprzedaze.pl sa teraz kampanie z poscielą cotton box. Cudowna posciel, niesamowita jakosc. Normalnie jest bardzo doroga, a teraz w wyprzedazy ma naprawde atrakcyjna cenę. sama byłabym przeszczesliwa z takiego prezentu, tymbardziej ze na codzien szkoda kasy na tak dobra posciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzisz o dobrych kosmetykach jako prezent dla przyjaciółki? W koncu każda kobieta ich potrzebuje i wtedy masz pewność,ze prezent będzie trafiony. Zobacz na http://drogeriajoanna.bazarek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłem swojej dziewczynie olej arganowy - to taki naturalny kosmetyk. Ma wiele zastosowań - włosów, skóry, paznokci. Naczytałem się, że staje się bestsellerem wśród naturalnych kosmetyków. Dodam, że dziewczyna wniebowzięta ;) Może taka rzecz przyda się Twojej koleżance. Podsyłam stronkę: http://www.argangroup.pl/pstyfrgdi/Start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze torebka? Dziewczyna zawsze sie ucieszy z takiego prezentu :) Widzialam ciekawe na http://www.janpolbis.pl/ , mają i z filcu i ze skóry juchtowej. Naprawde ładne. Jesli nie torebka to moze jakis portfel albo torba na lapka? też mają w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzisz p perfumach? Może dla koleżanki wybierz coś lekkiego z kolekcji Lacoste,na pewno się ucieszy. Zresztą szeroki wybór znajdziesz na Kokai.pl zawsze tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swojej przyjaciółce na urodziny okulary przeciwsłoneczne (jakie sobie upatrzyła), bransoletkę, do tego naszyjnik oraz kolczyki. Wszystko z allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzuć jej jakąś czekoladę do prezentu, na pewno się ucieszy :) ostatnio widzialam przecenione w polomarket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×