Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Co kupić tacie na prezent? Byłam chora i do tej pory nic nie mam. A u mnie wymyślili że będziemy losować komu kupujemy prezent. Perfumy odpadają bo mój tata nie używa. Napewno kupie mu skarpetki bo zawsze narzeka że nie ma. Dajcie jakiś fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
kup mu ładną koszule i masz z glowy, ja często tak robię, świetny prezent to tez ksiązka z nowosci cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam o kuferku na płyty bo mój tata ma ich sporo a fajnie by było jakby były wszystkie razem. Myślałam żeby kupić do tego kilka skarpetek i czekoladek małych i powsadzać zamiast płyt. Ale nie wiem ile to kosztuje (kuferek) a fundusz mam ograniczony:( lub żeby kupić coś jakieś przybory do golenia, ale jak kupie tacie to pewnie mój brat je zaużywa i tyle z tego prezentu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Zobacz na moje ogloszenie (nad Twoim) a moze akurat sie zdecydujesz.... naprawde warto. Pozdrawiam i zapraszam na moja strone na Allegro. I nie chorowac mi bo Sweta juz tuz tuz ;) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatke odchudzajaca :Dslim figura ;) I zel pod prysznic bo naszego ostatnio znowu uzywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Petersonic. podaj tą stronę na alllegro, mnie zablokowali chociaż mam same pozytywy, bo sie imnie podobał powód odwołania z aukcji, ale mam nadzieje że mnie odblokują Mój tata to czasem sobie głowę żelem umyje bo nie zwraca uwagi na napisy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowałam że kupie mu pasek skórzany. Tyle tylko że chyba dopiero jutro pójdę, bo mam zwolnienie do dziś i głupio by było gdybym spotkała kogoś z pracy dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkt
ja mam 11 lat i nie wiem co mam zrobić lub kupić tacie na mikołaja piszcie proszę jakieś pomysły bo ja nie mam żadnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od konkretnej osoby, mojemu tacie- zapalonemu grzybiarzowi kupiłam suszarkę do grzybów (dokładnie to GP-104) bo ciągle narzekał, że nie ma gdzie podsuszać grzybów :) no i sporo zależy od budżetu. Może lubi poczytać? To wtedy jakaś książkę? Możliwości dużo tylko najpierw przysiąść i zastanowić się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylkako
Hehe, herbatka odchudzająca najlepsza, ja od razu bym podbierała;) Już jestem obkupiona w prezentach, mamie kupiłam szlafrok, bratu perfumy a tacie kupiłam masażer stóp MPM. Tata niestety już widział swój prezent, niewytrzymał czekania na gwiazdkę i od razu go zabrał. Ogólnie jest zadowolony, a i tak wszyscy z niego korzystają, więc jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejejejejjj
ja tez zawsze mam ten problem z tata zawsze mam dylemat co mu kupic?? w tym roku kupiłam mu odświerzacz do samochodu taki lepszy , skarpetki i czekoladki beczułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Hmm...w mojej rodzinie jeszcze nikt nie wpadł na pomysł losowania;) Mój tata uwielbia wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy. Bardzo wiele czasu spędza przed monitorem na przeróżnych czynnościach, od gry, przez pracę, po majsterkowanie i ulepszanie sprzętu. Ja obstawiałabym właśnie za czymś tematycznie z tym związanym. Jeżeli twój tata też ma podobne zainteresowana, to polecałabym ci zajrzeć na stronkę electro.pl. Jest tam bardzo dużo rzeczy, które są - moim zdaniem - odpowiednie na takie i inne okazje. Odnosząc się już do końca do własnego przykładu, wybrałabym chyba głośniki do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z bratem i mamą zrzuciliśmy się na komputer dla ojca. Często wyjeżdża z kraju i nie ma z nim kontaktu, takiego jakbyśmy chcieli. Trochę nas to kosztowało, ale czego się nie robi dla tatusia :D Znaleźlismy promocję na Acera w mixelectronics ( http://www.mixelectronics.pl/zobacz ,22548,kat,418,notebook-acer-aoa150bgk-n270-1-160-xp-3g- bluecon-----) i...prezent się podobał. W sumie sama się zastanawiałam czy swojego grata nie zamienić na takiego laptopa, bo poręczny, mały, no i posiada zdecydowania lepsze wyposażenie niż mój obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moją rodzinką zrzuciliśmy się na ekspres do kawy :) jeśli ktoś szuka czegoś w tym stylu, to polecam stronkę moderni.pl- mają duży wybór, produkty dobrej jakości w przystępnych cenach i świetną obsługę klienta (my tam właśnie kupowaliśmy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Vanilla Sky - bardzo się cieszę, że kupiliście tacie komputer i o tym mówicie;) Sama jestem na etapie poszukiwań czegoś nowszego i lepszego za mojego psującego się laptopa i sprawdzę kontakt, który podałaś:) Mixelectronics to duża sieć, więc na pewno coś tam wybiorę, a skoro mają jeszcze promocje, to tym lepiej, bo dla biednego studenta nowy komputer to nie lada wydatek;) A od października na czymś trzeba będzie pisać pacę licencjacką - lepiej na czymś, co nie zepsuje mi się w trakcie, bo jeszcze stracę to, co napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawli
Hej, tez sie zastanawiam nad prezentem, ale na urodziny. Mysle ze kupie mu pasek bo ma juz zniszczone a sam sobie nie kupi, poza tym zawsze sie przyda. Moze do tego jakis wykwintny alkohol;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku mojego ojca zawsze strzałem w dziesiątkę jest jakaś elektronika.. Czy to do komputera, czy samochodu - lubimy praktyczne prezenty :) Zajrzyj może do sklepiku torres, masę sprzętów różnej maści mają, mnie udało się dorwać telefon za niecałą stówę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanek plus
a może kup tacie jakiś fajny telefonik w promocji w Mix Plusie - ja serdecznie polecam, bo sam skorzystałem z takiej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym sie interesuja tata? Spróbuj może zapewnić mu jakąś niecodzienna rozrywke, a myslalas nad konsolą do gry na przykład? Mysle, ze to oryginalne na prezent dla ojca, daje duż radosci, sprawdziłem to u siebie w rodzinie ;) jakby cie przekonał moj pomysl to na 3kropki.pl znajdziesz duzy wybór konsol w dobrych cenach. Poazdrawiam i zycze wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zachodzisz w głowę i za nic nie wiesz co może sprawić mu frajdę, to lepiej nie strzelaj na ślepo, bo bez sensu wydasz pieniądze. Kup mu coś ponadczasowego, praktycznego, eleganckiego, na przykład zegarek;) Ja zamówiłam chłopakowi Locmana na gwiazdkę na minuta.pl. Mają tam tyle marek i takie spectrum cenowe, że na bank coś dla ojca wybierzesz. Miłego główkowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatusiowie lubią eleganckie prezenty, ale z fantazją. Jakiś gadżet - też jak najbardziej. Młodzieniaszkami nie są, ale to nie musi znaczyć, że nie lubią rozrywek ;) A może zegarek? Na wybór nie można narzekać ;) Ostatnio furorę robią zegarki Locmana. Prestiżowe, eleganckie i z polotem. Na prezent idealne, zobacz: http://www.minuta.pl/exec.php?C=Sz2&P3=wszystkie&P2=&ESID3=7510002&S1=PRODUCENT&ESID1=7510319&S2=KOLEKCJA_Locman&ESID2=0&LL=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa już była o komputerach, to dorzucę swoje trzy grosze. Według mnie warto poszukać takiego prezentu na swiat-laptopow.pl W ofercie maja głównie hp, a wiadomo, że to bardzo dobra marka, w którą warto zainwestować. Jeśli już kupować laptopa to na lata, bo nie jest to najtańsze urządzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe skarpetki kupowane rodzicom w prezencie wymiatają! Jak byłam mała to zawsze kupowałam tacie skarpetki, aż przestały mu się mieścić w szufladzie ;) Teraz już zaprzestałam kupowania skarpetek na rzecz innych, trochę fajniejszych prezentów! Może kupisz tacie jakąś fajną elektryczną maszynkę do golenia? Wiadomo, że faceci używają maszynek raczej regularnie więc sądzę, że to dobry pomysł. Zobacz sobie na przykład na taką: http://www.1komp.pl/produkt-41-163-487-30826,golarki_golarka_meska_philips_hq_6990_(akumulatorowa__czarno_srebrna).htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Jak to nie używa perfum? :o no to jestem w szoku... Ja mojemu ojcu zawsze perfumy kupuję. W tym roku jakieś tańsze esprit + słuchawki do jego odtwarzacza mp3. O takie własnie http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Sluchawki_SHS4700_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-45086,51.html Będzie hardkorowo wygladał, ale chciał to dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpia_ a może buty? takie do chodzenia po górach, profesjonalne, żeby służyły długie lata :) Ja tak wlasnie zrobilem, i zakupilem memu starszemu buty z Bates.pl maja bardzo konkurencyjne ceny, slyszalem same dobre opinie o nich, wlasnie czekam na przesyłkę. Podobno w ich butach chodza nawet amerykańscy żołnierze, niech to bedzie wyznacznik jakosci tego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×