Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja jakby co

Prezent dla ukochanej

Polecane posty

Gość ja jakby co

Z racji, że mikołajki zbliżają się wielkimi krokami mam taki problem, cierpię na brak kreatywności w dziedzinie tworzenia zmyślnych prezentów, a chciałbym obdarować Ją czymś naprawdę fajnym, ciekawym. Z prośbą o pomoc zwracam się głownie do dziewczyn/kobiet, bo kto inny jak nie wy wiecie o czym może marzyc jedna z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakby co
Kasa? mysle ze 100 PLN to taki max. zastanawialem sie nad biżuterią jakąś (chyba najbezpieczniejszy prezent), wlaśnie misiek wchodzi w grę + ew jakiś wspólny wypad (zawsze narzeka, ma to że malo razem wychodzimy). Co myślicie, jakieś sugestie/pomysły? (walcie prosto z mostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeznaczając trochę więcej kasy, mógłbyś pomyśleć nad jakimś wspólnym wypadem nad morze. już tu komuś wspominałam o primavera spa w jastrzębiej górze, naprawdę fajne miejsce dla parki chcącej się zrelaksować i miło spędzić czas :) ich zabiegi też powinny przypaść Wam do gustu, czasem trzeba się rozerwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamówiłam sobie u mojego
mikołaja srebrną bransoletkę taką na której zawiesza się różne wisiorki i koraliki typu pandora,myślę że twojej dziewczynie też może się podobac,tylko że jest dośc droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie.....
moze jakis pluszak + srebrny pierscionek z jakims fajnym kamieniem...srebro jest dosyc tanie wiec za 40 zl bedziesz mial duzy wybor...a jezlei narzeka, ze malo wychodzicie to moze zabierz ja na jakas fajna kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie.....
miodowocynamonowo - ja uwazam, ze yjazd nad morze to raczej lepszy prezent na rozice czy urodizny niz na mikolajki..sadze, ze na mikolajki wystarczy jakis drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapa
o mnie nikt nie dba i nic nie dostane, nie lubie dostawac wole dawac, ale nawe nie mam komu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosiaM8
jeśli masz 100zł, to warto już zainwestować w fajną biżuterię Swarovskiego, www.magiakrysztalow.pl , 100 % satysfakacja ukochanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cind79
Ja bym sie zalamala miskiem :) 21:24 [zgłoś do usunięcia] ja zamówiłam sobie u mojego mikołaja srebrną bransoletkę taką na której zawiesza się różne wisiorki i koraliki typu pandora,myślę że twojej dziewczynie też może się podobac,tylko że jest dośc droga No wlasnie, kiedys jakas laska sprzedawala te bransoletki na Kafe, byly bardzo tanie, ale chyba jej sie juz posprzedawaly. Zawsze miala co najmniej 5 http://allegro.pl/kolczyki-bransoletka-modulowa-do-pandora-przecena-i1333001250.html ale co Ci szkodzi zapytac ta akurat jest kiczowo rozowa, ale miala naprawde zajebiste niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk_987
Skoro to ma być prezent dla ukochanej to mam 2 sprawdzone opcje: biżuteria albo bielizna. Moja żona uwielbia dostawać takie prezenty. Jeśli chodzi o biżuterię to teraz są modne takie bransoletki z Apartu - Pandora gdzie się samemu dobiera te zawieszki. A co do bielizny to mam sprawdzony sklep - www.krisline.com . Mojej żonie bardzo przypadły do gustu ich komplety, więc wiem że prezent zawsze będzie trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srok32
Może coś oryginalnego, np serduszko grzejące-taki ogrzewacz, albo oryginalny zapach eva blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaw2
Zestaw kosmetyków, najlepiej cały skład jakieś lini, pewnie najelepiej pielęgnację twarzy, np z linii profilaktyka zmarszczek mimicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Ci się szczerze, że mój ukochany zrobił mi bardzo dziwną niespodziankę i postanowił w tym roku spełnić życzenia z dzieciństwa- zamówił mi skrzypce. Wydaje mi się, że jest to bardzo szalony pomysł , ale sama nigdy bym się na to nie odważyła :) http://www.kupujemy.pl/instrumenty-smyczkowe--qw-skrzypce--sixD-porownanie-cen.html Czy nie wydaje Wam się, iż nauka na takim instrumencie powinna być rozpoczynana od dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Ci się szczerze, że mój ukochany zrobił mi bardzo dziwną niespodziankę i postanowił w tym roku spełnić życzenia z dzieciństwa- zamówił mi skrzypce. Wydaje mi się, że jest to bardzo szalony pomysł , ale sama nigdy bym się na to nie odważyła :) http://www.kupujemy.pl/instrumenty-smyczkowe--qw-skrzypce--sixD-porownanie-cen.html Czy nie wydaje Wam się, iż nauka na takim instrumencie powinna być rozpoczynana od dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdę jednakże do tematu. Jeśli chcesz zrobić jej przyjemność, to nie powinno być to coś przesadnie drogiego, ale jednocześnie nie może to być zabawka kupiona w sklepie wszystko po pięć złotych. Mógłbyś także dać coś od siebie, coś co zrobiłbyś sam. Wydaje mi się, że mógłbyś pomyśleć także o inteligentnej książce: http://www.kupujemy.pl/ceny-oferty/koper http://www.kupujemy.pl/kodleonardada-danbrown-cena-sklep.html http://www.kupujemy.pl/gringowsrod-cena-sklep.html Każdy z tych tytułów czytałam. Najbardziej wciągnął mnie cejrowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_88
Podpinam się pod eryka. Słyszałam o tej bieliźnie z Krisline, bo moja przyjaciółka sobie sprawiła taki komplecik. Trochę kosztowna sprawa, ale jeśli świetny pomysł na prezent :) Tylko kwestia dobrania odpowiedniego rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaannna
Ja z własnego doświadczenia moge powiedziec ze byłabym zadowolona z kosmetyków do makijazu,ewentulanie jakiś fajnych perfum. Teraz w super-pharmie naprawde jest bardzo duzy wybór tego typu kosmetyków,zwłaszcza przeciez ze wiele kobiet kupuje takie przed sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenama
kup cały zestawik na przykład: dobra bieliznę szczególnie koronkę. Dodaj do tego Channel 5 i jeszcze pomadkę w odpowiednim kolorze, ja polecam ARTDECO Perfect Color Lipstick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoma.com.pl
Każdy powód jest dobry, żeby kupić swojej dziewczynie bieliznę, my kobiety uwielbiamy takie prezenty. Zapraszam: http://mikoma.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockgirl020
jak najbardziej bielizna . Ja osobiście polecam triumph. Chociaż wybierz taką jak Tobie się spodoba:) Pewnie na tym skorzystasz:P Pomysł z kosmetykami tez nie jest zły. akurat wspominana wyżej marka Artdeco to produkt z wyższej półki. Jednak polecam. Na ukochanej nie ma co oszczędzać. Połączenie tego i tego.... plus jeszcze kolacja i muzyk Barrego White..... ja bym tak chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem będzie wyjazd do SPA. Z tego co wiem to Primavera SPA ma ciekawą ofertę. Twoja dziewczyna będzie mogła tam odpocząć,a przy okazji się zrelaksować. Wydaje mi się, że warto pomyśleć właśnie o takim prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz ją w jakieś ładne romantyczne miejsce i spędzicie ten czas tylko we dwoja, na pewno ukochana doceni ten prezent i doceni twój romatyzm, do tego kup jej piękny bukiet kwiatów i w ogóle niech ten czas będzie tylko dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a może coś mniej banalnego? Jasne, że kobiety kochają bieliznę, biżuterię i kosmetyki, ale nie koniecznie trzeba dostać bezpośrednio to. Ja np chciałabym na walentynki dostać książkę jak wykonać poprawnie makijaż ładny i ciekawy w nowoczesnym stylu, bo zawsze mam z tym problem i przy każdej okazji typu nie wiem wesele muszę isc do kosmetyczki żeby mi go zrobiła, a tak mogłabym sama. Ostatnio widziałam taką książkę Akademia Makijażu, przeglądałam to całkiem spoko jest.... Ktoś stosował te makijaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×