Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
muszencja

Prezent na Dzień Dziecka

Polecane posty

Witam, mam do obdarowania trójke dzieciaków brata, a nie mam pomysłó. Ulubiona ciocia coś musi podarować heheh;D Chłopcy mają 9 i 6 lat, dziewczynka ma 2 latka. Macie jakieś pomysły? A może jakiś prezent jeden dla wszystkich? Bo to rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...a do jakiej kwoty chcesz kupować?? i skąd jesteś, w sensie czy w jakimś większym mieście czy raczej nie (ale interesują cie sklepy internetowe)? Ja uwielbiam Toys"r"us i odkąd go otworzyli w wwie to prezenty dla dzieciaków kupuję tylko tam, i wiem że na dzień dziecka mają full promocji, dla dzieciaków w różnym wieku. Dla chłopców możesz może kupić np jakiś fajny zestaw Lego albo jakieś gry, albo piłkarzyki. A dla dziewczynki fajne maja lalki Lalalopsy:) albo może jakiś wózek dla lalek, bo w tym wieku dzieci lubią sobie prowadzać różne chodaki itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim dzieckiem idziemy do Warszawskiego ZOO SWIETOWAC DZIEN DZIECKA. jakas duza impreza ma tam byc. :) to idziemy a co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem te rowerki biegowe nie są dobre, nie znam się, ale jednak. Ja idę w niedzielę do warszawskiego zoo, 3 czerwca, bo Toys R Us organizuje atrakcje dla dzieci przy żyrafach, a 1 czerwca dostaną jkiś materialny prezent, jeszcze nie wiemy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka lepiej w ciemno nie kupować, bo dziecko musi usiąść i przymierzyć czy pasuje. Dla dziewczynki może książeczke jakąś? a dla chłopców nie wiem, bo jeszcze do etapu 9 i 6 lat nie doszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały właśnie szaleje na jeździku, ale mimo,że ten w linku ładny, to nie kupiłabym, bo nie mają elementów amortyzacyjnych. A teraz z doświadczenia widzę,że to nawet wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiek
Rowerek odpada, ale dzięki Marczita za sugestie, bo na tej samej stronie znalazłam to - http://olmik.pl/pl/c/SANKI-DLA-DZIECI/262 Tak, w tym momencie kompletnie nieprzydatne, ale zimą... Przecież później bym przepłaciła. No to mam już załatwiony prezent ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
u mnie w rodzinie padł pomysł żeby młodemu kupić taki traktorek - http://www.sklepal-ko.pl/trawniki-koszenie/traktorki.html - zabawa tym podczas jazdy przednia, a przy okazji kosi trawnik. nie mam tylko przekonania czy to taki super pomysł dla 13latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzkaaa
Mój ulubiony sklep z zabawkami dla dzieci to: http://szkolnis.pl/ Mam dwójkę maluchów w wieku 2 i 10 lat - chłopca i dziewczynkę. W tym sklepie znajduję zabawki odpowiednie dla każdego z nich :) I co istotne jest tam bardzo dużo rozmaitych zabawek edukacyjnych; gier planszowych czy układanek. Moje dzieciaki je uwielbiają, z czego bardzo się cieszę, bo nauka w ich wieku to podstawa :) A nauka przez zabawę jest idealnym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia1111
Ja kupuję zabawki na markano.pl Mają spory wybór no i przede wszytskim dobre zabawki. Dzieci są zadowlone;) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika 123
Jestem zwolenniczką rzeczy na lata. Dlatego zawsze robiąc prezenty staram się kupowac coś z duszą, nawet dziecku, dobrą książke, obraz czy jakąś pamiątkę. Sporo takich znajdziesz na lapidarium.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same reklamy....
odkopali stary temat i sie reklamują :/ zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigerka123
Ja swojemu synkowi kupiłam wyrzutnie Nerf na dyski, muszę przyznać, że mi tez się bardzo spodobała ta zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigerka123
Wyrzutnia Nerf Vigilon, ok. 70-80 zł. Dyski są plastikowe, otoczone taką gumą i mają duży zasięg, można naprawdę świetnie się bawić na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wybór jest ogromny. Na pewno coś przypadnie do gustu mojemu synkowi. Już nie może się doczekać na swój wymarzony prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia1
I jak zakupy? Wybrałaś którąś wyrzutnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurra
Mój starszy syn wybrał sobie wyrzutnię Vigilon na dyski a młodszy N-Strike Finder na strzałki z lasMój starszy syn wybrał sobie wyrzutnię Vigilon na dyski a młodszy N-Strike Finder na strzałki z laserem, fajne to jest bo nawet w ciemnościach widać cel :) Teraz od rana wymyślają sobie zabawy na podwórku.erem, fajne to jest bo nawet w ciemnościach widać cel :) Teraz od rana wymyślają sobie zabawy na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka123
Wyrzutni Nerf jest spory wybór, każdy nefromaniak znajdzie coś dla siebie ;) Mój synek też ma tą na dyski i na wodę i nie nudzą mu się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie przy zakupie wyrzutni Nerf najważniejsza była kwestia bezpieczeństwa. Teraz już wiem, że zabawka jest całkowicie bezpieczna i nie muszę się obawiać o mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka123
A jaką wybrałaś/eś wyrzutnię, bo jest sporo modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie modeli jest sporo. Proponowałbym wybrać się w najbliższy weekend czyli 1-2 września do sklepu Real gdzie będzie można samemu przetestować wybrane modele wyrzutni. Na pewno znajdziecie coś dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenkaa
A w jakim mieście w Realu będzie można przetestować te Nerfy? Chętnie wybrałabym się tam z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×