Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lauren_Hill

prezent na parapetówkę

Polecane posty

Co można kupić znajomym na parapetówkę? Wymyśliłam że dostana ode mnie jakieś oryginalne kieliszki, bo nie mają szkła. Ale chciałabym żeby były niebanalne, a nie typowe. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pomysłów na parapetówkę jest mnóstwo. Możesz im kupić jakiś fajny gadżet do domu, albo naczynia w oryginalnych kolorach. Ja osobiście mam mnóstwo pomysłów. Tylko pytanie co chciałabyś im dać?? No i jeszcze pozostaje pytanie, czy są oni dla ciebie bliscy. Bo jak to jest ktoś, kogo dobrze znasz możesz im kupić coś bardziej zabawnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
Na parapetówę to idealny byłby dzwonek bezprzewodowy ;) Nowe mieszkanie, to pewnie jeszcze nie mają wszystkiego. Słyszałem jego dźwięk, jest świetny. Taki totalny klasyk - ding-dong, bardzo czysty i przyjemny dla ucha dźwięk, ale dosyć donośny i słychać z każdego pomieszczenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
jeżeli chcesz kupić kieliszki, to mogę polecić oryginalne kieliszki do martini, ostatnio kupiłam sobie takie na myin.pl: http://www.myin.pl/26/kieliszki_do_martini_4_szt jeżeli planują nowocześnie urządzić kuchnię, to te kieliszki będą jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to para, w sensie chlopak i dziewczyna, czy grono znajomych? Bo jesli para narzeczeństwo czy małżeństwo to co powiesz na opdgrzewacz do butelek niemowlecych? http://tnij.org/krowkapodgrzewacz :D prędzej czy później i tak sie malucha dorobią, a skoro juz mają wspolne meiszkanie to berbec będzie kwestią czasu :D Jak uwazasz? :D POzatym ta krówka jest odlotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieliszki to spoko prezent jeśli znajomi takowych nie mają. Wiesz, takie szkło w domu zawsze się przyda, bo nawet jeśli sami nie będą go używać to na przyjęcie gości będą mieć w sam raz :) Ja osobiście wolałabym dostać np. taki odtwarzacz dvd: http://www.1komp.pl/produkt-14-214-989-40146,odtwarzacze_dvd_odtwarzacz_dvd_stacjonarny_pioneer_dv_120k.htm Aczkolwiek wiadomo, że nie każdy się szarpnie na taki prezent, poza tym jak to tylko znajomi to coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, ale fajne rzeczy widziałam na electro.pl Skoro to jest parapetówka, to pewnie potrzebują jakiegoś sprzętu do domu, do kuchni, np jakieś kuchenki, lodówki, telewizor, radio, może jakieś garnki, patelnie itp. Takie właśnie rzeczy są na electro, wybór jest znakomity, a ceny... nie wiem czy mogę mówić - ale są ZBYT NISKIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co im w końcu kupiłaś? Jak impreza w ogóle, udała się? :) Padło w końcu na te kieliszki? czy kupiłaś cos innego :) Pewnie mój pomysł z podgrzewaczem butelek z electro nie przeszedł :P W końcu to niekonwencjonalny i odważny pomysł był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieliszki, kubeczki... Tego nigdy za wiele, także pomysł pochwalam. Ja ostatnio choruję na zestaw do irish coffee, to też taka dość uniwersalna opcja, jeśli o prezent na parapetówę chodzi. Póki co wypatrzyłam coś takiego w podanym tu myin, nie wiem tylko czy lepiej zainwestować od razu w komplet dla czterech osób..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto zafundować dziecku jakieś ciekawe wakacje? Inne prezenty też są oczywiście ciekawe i mają swoje zalety, ale takie wakacje pozostaną w pamięci młodego człowieka na długie lata, a to wspaniały prezent. Osobiście polecam skorzystać z oferty biura ok-tours. Oni potrafią zapewnić dzieciom i młodzieży wspaniałe atrakcje w czasie obozów i kolonii tematycznych. Myślę, że warto rozważyć tę opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i klops - myślałam, że odpisuję na temat dot. prezentów komunijnych - wyszło całkiem śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś drobny sprzęt do kuchni na dobry początek? Typu toster lub opiekacz:). Zobacz na www.electro.pl powinnaś znaleźć coś odpowiedniego w odpowiedniej dla Ciebie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myslałaś o tym, żeby dac coś niewielkiego ale fajnego? Np. taki zestaw szklaneczki z talerzykiem razy dwa np.? http://www.myin.pl/1386/szklanka_latte_macchiato_ritzenhoff_wallmeyer Patrz jakie to ładniutkie. Sama chciałabym coś takiego dostac, założę się, że ty również, bo obok czegoś tak ładnego nie przejdziesz obojętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiałabym jakieś szkło ;) kieliszki albo np ceramikę jakąś jak filiżnaki do kawy czy herbaty czy nawet komplet talerzy/ków to zależy co lubią ;) niektórzy lubią dostawać kwiaty doniczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet żeby gofrownica serduszka ;) jak lubią gofry robić samodzielnie moja ciocia ma taką elektryczną poszukam jakiegoś sklepu netowego może będą mieli to wlepie linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo inspiracji znajdziecie na wiano.eu - są tak dostępne "produkty" ludowe, rękodzielnicze - przykłady: serwetki, skrzynie wianne, naczynia drewniane, ceramika - mnóstwo inspirujących pomysłów na prezent i na parapetówkę także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy na ile zna się właścicieli mieszkania. Jeżeli to bardzo bliscy znajomi, których zna się na tyle, że nie będzie pudła - to można kupić coś z ozdób. Co innego, jeżeli nie jesteśmy pewni ich gustu. Wtedy radzę coś uniwersalnego, co pasuje do każdego wnętrza, na przyklad cyfrową ramkę na zdjęcia, albo zestaw filmów DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
:) Ja na parapetówkę przynoszę albo markowy alkohol albo jakiś sprzet do kuchni. Wydaje mi się,że taką uniwersalną rzeczą jest czajnik. Nie kosztuje on wiele pieniędzy( na magicznej planecie można kupić tanio sprzęt) a na pewno sprawi radość gospodarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloniusia
obraz żyda liczacego pieniądze. poczytaj coś o tym podobno przynosi szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekmaniek_678
Do kieliszków dorzuciłabym jeszcze coś. Np fajna świece zapachowa bądź zapachowy dyfuzor. Na pewno spodoba mi się taki prezent. Zajrzyj na stronę http://zapachluxusu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower13.13
Do kieliszków to ja bym dobre wino dorzucił albo dobrą vodke. Bardziej uniwersalny byłby kwiatek z jakąś dobrą doniczką (tu jest duży wybór http://www.sklep.hydroponika.pl/Donice/ ) przynajmniej nikt nie wyrzuci i nie będzie tylko stało i się kurzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Bujak
Ja polecam świetną matę ochronną POLITRADER, która przyda się w każdym mieszkaniu. Można ją podłożyć pod obrotowe krzesło lub inny ruchomy mebel, co pozwoli uniknąć zarysowań i różnego rodzaju zniszczeń na powierzchniach. Można też "zaaplikować" taką matę biurku, pod laptopem. Myślę, że to naprawdę sprytny gadżet, który znajdzie miejsce w każdym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym i sprawdzonym prezentem, rzeczą, która znajdzie miejsce w każdym domu będą maty ochronne POLITRADER. Mam je w domu, więc wiem, co mówię i jestem z nich bardzo zadowolona - zakładasz taką matę pod krzesło obrotowe lub jakiś inny mebel ruchomy (barek, stolik itp) albo kładziesz na blat biurka pod laptopa i dzięki temu unikasz zarysowań i innych zniszczeń. Ładnie wtapia się w otoczenie, nie wyróżnia się, innymi słowy świetnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×