Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma_gd_aa

Prezent na ślub

Polecane posty

Gość ma_gd_aa

Witam, w styczniu idę na ślub koleżanki, o dziwo nie chce pieniędzy tylko jakiś prezent... po ślubie wprowadzają się do nowego mieszkania więc tak myślę żeby kupić coś do domu..tylko nie wiem co. Chciałabym coś oryginalnego, żeby prezent się na pewno nie powtórzył. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaa
Trochę skromny prezent jak na ślub, może coś do kuchni, zestaw sztućców, porcelanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,....
olej to co ona chce - nie wie w co sie ładuje - daj pieniadze ! nie ma nic gorszego nizli nie trafiony prezent , a ze gusty rózne , to co kupisz moze zwyczajnie wyladowac na szufladzie , piwnicy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,....
po drugie - ty sama na tym slubie nie bedziesz , wiec jezeli wszystkim tak mówi , ze chce prezent to moze sie okazac , ze nagle stanie sie posiadaczką powiedzmy 5 kompletów sztućców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi prezentami to różnie bywa. Prezenty ślubne często się powtarzają, więc pieniądze byłyby chyba najlepszym rozwiązaniem. No chyba, że młoda para zrobi jakąś listę rzeczy, których potrzebować będą w nowym mieszkaniu i każdy coś z tej listy sobie wybierze. Myślę, że jakiś czajnik, ekspres do kawy, czy coś innego z małego agd będzie odpowiednie. Ale z tą lista to byłoby najwygodniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palomone
no niby prezent skromny, ale jaki użyteczny :) nie jest może wart dużej ilości pieniędzy, ale ładunek emocjonalny, jaki niesie, na pewno jest spory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_gd_aa
No też byłabym za kasą, ale wyraźnie koleżanka prosiła o prezent, nie wiem czemu, no ale posłucham :) prezent tak do 500zł. Jak coś Wam wpadnie do głowy będę bardzo wdzięczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator kup
:D nikt na to nie wpadnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj żelazka, ponieważ na ślubie mój brat dostał aż trzy :) Może kupiłabyś im sokowirówkę? Jest to przydatne wyposażenie kuchni, a nie wiele osób na to wpada :) http://www.kupujemy.pl/377-zelmer-cena-sklep.html Jeśli uważasz ten prezent za mało oryginalny, to powinnaś także pomyśleć o maszynce do mielenia mięsa, to także wyposażenie często używane, jednak nie wiele osób decyduje się na jego zakup :) http://www.kupujemy.pl/886-84-mp-cena-sklep.html Oba proponowane prezenty mieszczą się w 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrr
a może w prezenci nic konkretnego tylko np taki bon/talon do sklepu gdzie można kupić wyposażenie wnetrz, na dana kwotę, tzw bon podarunkowy, ale zalezy czy mieszkasz w duzym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_dalijaa
a ja proponuję prezenty z przeżyć w postaci bonu upominkowego :) , cos tu mozna wybrac dla dwojga http://prezentokracja.pl/We_Dwoje/katalog.html na pewno będzie niestandardowo i na pewno nikt takiego prezentu nie kupi. Ja bym wybrała dla siebie ekstremalny weekend ale to zalezy od pary i ich upodobań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scypion
Na targu w Grójcu mają takie super piecyki elektryczne. Blaszane z elektryczną spiralką. W róznych kolorach, ale zawsze malowane tzw. farba młotkową lub piecówką. Radzę dokupić od razu kilka zapasowych spiral grzewczych, bo lubią się przepalać. Piecyk, mimo swoich sporych rozmiarów jest bardzo lekki. Nie zmęczysz się więc trzymając go w kościele. Możesz nawet go tak zapakować, żeby rączka wystawała poza papier. Będzie poręczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...----...
ktos proponował maszynke do mielenia mięsa - to dobry pomysł, żeczywiście nigdy nie słyszałam żeby ktos dostał coś takiego w prezencie a jest bardzo w domu potrzebne z innych rzeczy to: komplet pościeli, sztućce, zastawa stołowa, komplet ładnych ręczników - są to rzeczy które się powtarzaja ale zawsze się przydają. moja siostra dostała komplet ręczników z wyszytymi imionami swim i męża - poszukaj w internecie może znajdziesz coś takiego - oryginalne i przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_gd_aa
Maszynka do mięsa? na to bym nie wpadła heh trochę popytałam znajomych i wiem, że ekspres i szybkowar są już zajęte. Myślę nad tymi nożami, możliwe, że nikt nie kupi a prezent praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie masz fundusze na ten prezent. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie czajnik elektryczny. Te z firmy Savion nadają się idealnie na prezent ponieważ oprócz tego, że są bardzo dobrej jakości to dodatkowo mają fajny design, który pasuje do każdej kuchni, także para młoda powinna być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś czas temu również stałam przed koniecznością wybory prezentu na ślub i rownież miałam dylemat. W ten sposób trafiłam na sklep magicznaplaneta.pl Mają tam bardzo bogaty asortyment AGD i RTV a wszystkie produkty są w przystępnych cenach. Może np. masażer do stóp będzie zaskakującym pomysłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na electro.pl, mają ogromny wybór sprzętów rtv i agd, a one są moim zdaniem dobre na prezent, bo młoda para potrzebuje takich sprzętów na starty. Duży wybór i atrakcyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikanibika
Dziewczyno wyżej, ogarnij się. Kto Cię zatrudnił? Masakara, nawet pożądnej reklamy nie potrafi zrobić ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up, up :) Słuchajcie, a co myślicie o pościeli z wyhaftowanym monogramem - coś takiego http://www.monogramy.com.pl? Oczywiście do tego prezent jeszcze w kopercie :) Ale jestem zwolenniczką jednak prezentów, które będą pamiątką i będą przypominać ten dzień ślubu. Wg mnie fajna opcja, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlla
Jeśli chcą prezenty zamiast pieniędzy, to najlepiej się zapytać co potrzebują:) może jakiś parowar, szybkowar , pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł z tą pościelą z http://www.monogramy.com.pl :) Ja bym się cieszyła :) Pościel się zawsze przyda, a ta jest szczególna, bo taka "spersonalizowana". I to w bardzo elegancki sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelania
a co powiecie na dobry ekspres do kawy?? tylko wszystko zależy jaki budżet chcemy przeznaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalinka
Kamerki sportowe tez się sprawdzają. My dawaliśmy ostatnio naszym znajomym to już z wyjazdu zrobili fajne materiały. A Młody obrabia filmy i tak w pracy. Efekt był taki, że teraz sami go męczymy o składanie :D A kamerki już takie drogie nie są. My mamy Lamax x8.1 ale to kupowaliśmy jakiś czas temu i chyba 500 zapłacił mój mążuś. Zależy też kto co lubi. Jak są aktywni to się im spodoba na 100% :) buśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×