Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poziomka28

Prezent

Polecane posty

Gość poziomka28

Czy możecie się podzielić pomysłami na prezenty dla swoich facetów? Mikołajki udało mi się załatwić ale teraz gwiazdka i nie mam pomysłu. Co wy kupujecie swoim partnerom? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viciiii54
W tym roku mój mąż dostanie od mnie coś ekstra - koszule i mnie w niej :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulenka
ja zazwyczaj jakieś gadżety, ostatnio kupowałam w Teletorium kamerkę sportową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellaL
Kamera sportowa to fajna rzecz. Ja swoją też właśnie kupiłam w Teletorium z firmy Forever. Zabieramy ją z chłopakiem na wszystkie wyjazdy, a to nad morze a to w góry. I przywozimy dzięki niej miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a nie myślicie, że najlepszy prezent dla faceta, to po prostu coś praktycznego? Może brakuje mu w szafie eleganckiej koszuli lub ma za mało codziennych t-shirtów?Koniecznie wpadnijcie do Ombre - to sklep internetowy, który o modzie męskiej wie dosłownie wszystko! Mamy tak szeroki wybór, że znajdziecie tu coś dla każdego faceta. I eleganckie ubrania i te na co dzień. Mega wybór i do tego super ceny :) Tu jesteśmy www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irano
Dla ojca ostatnio szukałem prezentu i zdecydowałem się na zakup latarki czołowej w sferisie, ojciec jest zapalonym rybakiem, prezent okazał się trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy dla kogo ma być prezent, np bardzo fajna opcją są kosmetyki, oczywiście te naturalne i sprawdzone. Na www.Lagenko.pl jest szeroki wybór, warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie teraz szukam dla taty na urodziny i jedyne co wiem to to że szukam czegoś z elektroniki i to na razie tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczina
Sama już zaczynam się rozglądać za prezentami na gwiazdkę, mam trochę osób do obdarowania, najgorzej to dla siostrzeńca 6letniego i siostrzenicy 2letniej, może jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka55
A co lubi twój mąż? Na pewno ma jakieś zainteresowania, zainspiruj się nimi. Ja w tym roku postanowiłam kupić mężowi Polaroida. Udało mi się nawet już znaleźć w Teletorium fajny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w tym roku kupuję mojemu smartwatcha, a konkretnie ten model www.al.to/p/323512-smartwatch-samsung-gear-s3-sm-r760-frontier.html . A dlaczego? Bo ma szkło Gorilla Glass, uniwersalny pasek, wyświetlacz 1,3", powiadomienia o wszelkich wiadomościach, porządną baterię, androida, czujnik tętna i aluminiową kopertę. Ja kilka kolegów ode mnie z pracy ma i wszyscy są bardzo zadowoleni więc myślę, że mojemu też się spodoba, zwłaszcza, że od czasu do czasu lubi kupić sobie jakiś gadżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossska
Ja swojemu mężowi w zeszłym roku kupiłam drona! <3 Ale też przygody z tym były niezłe, bo miałam specjalnie oszczędzałam na niego kase już od jakiegoś czasu, bo był drogi (jakoś 4500 zł), ale trafiłam na promkę tylko musiałabym go kupić od razu,a jeszcze wtedy nie miałam całości i musiałam brać dodatkową gotówkę w feniko. :D Na szczęście szybko się to udało ogarnąć i mąż dalej jest zachwycony! Zabiera go na wszystkie wyjazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplia
Zaczynam szukać prezentów na gwiazdkę, już boje się tego wszystkiego, zależy mi żeby prezenty były trafione i wykorzystane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
Mam fajną, bezpieczna strategie:) mąż podaje mi pięć różnych propozycji i sama coś wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 9006
Ja kupie mu torbę na laptopa ale aby o mnie pamiętał to zamówię torbę z moim zdjęciem ;) Na https://www.youpibag.pl/ znalazłam opcję szycia na wymiar i personalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie zadbać o zdrowie swoich bliskich polecam koszulki wollmed z naturalnej wełny owczej. Doskonale chronią kręgosłup i działają jak koszulka termiczna. Fajny i oryginalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita_68
Mój Mąż to zapalony fan Diego Maradony a że jego wiek nie pozawal już na grę w piłkę nożna to kupiłam mu koszulkę dla popraw humoru. Wzór fajny bo młodsze pokolenie raczej nie pamięta a Mąż był zaskoczony żę w sieci są takie koszulki i że można znaleźć coś takiego ... https://www.printlander.pl/koszulki/6862-141804-diego-hand-of-god-koszulka-meska-1.html Mega sprawa i duże zadowolenie ze strony męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam fajny zestaw kubek termiczny + buff też termo. Myślę że to dobry pomysł ponieważ każdy marzy żeby napić się czegoś ciepłego stojąc na dworze w takie zimno no i buf na pewno go też ogrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
Szukam czegoś fajnego, wstępnie wybrałam wideorejestrator, mąż uwielbia takie gadżety, ale kompletnie nie znam się na tym :) może ktoś coś poleci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×