Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent

Polecane posty

Gość gość

Moja przyjaciółka ma niedługo 25 urodziny. Zastanawiam się nad zabraniem jej na zakupy z okazji tego dnia. Każę jej wybrać sobie jakiś prezent do 150zł. Co sądzicie o tym? Czy to wystarczająca kwota? Co kupiłybyście gdybyście dostały kartę na 150z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z takim budżetem wybrałam sobie na prezent (od mojego faceta) stanik w Alles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może jakaś biżuteria dla przyjaciółek? albo superwypaśne serum do rzęs Revitacell? bo ciuchy i elektronika to takie zbyt banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł :) razem spędzicie czas, a z kwotą no to kto na ile może sobie pozwolić :) ja Ci polecam, też może jakiś zapach dla niej jeśli choć trochę znasz jej gust :) ja dostałam na urodziny ostatnio odpowiednik D&G Light Blue z rozlewni perfum Goia i jestem tak zadowolona, że teraz sama tam zrobię zakupy :D wiem, że też mają stacjonarne punkty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam czarodziejski długopis, którym zdobię potrawy, zupy krem, kawy i desery - cinnibird.pl/cinnibird-white.html Jest bardzo użyteczny i pomaga mi zachwycić gości a moje dziecko może kup jej coś takiego? taki fajny przydatny gadżet do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulka
ja zamówiłam przyjaciółce personalizowane etui w sferisie, do tego kwiatki i czekoladki, ucieszyła się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelina5
ja kupiłam swojej przyjaciółce powerbank w kształcie lusterka w teletorium i do tego paletkę cieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granolka
oo, te powerbanki są fajne i mają fajne, oryginalne kształty :D widziałam tez takie w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonnda
Mój prezent może powiecie, że mało oryginalny, ale najważniejsze, że spodobał się koleżance. Ciągle mówiła, że marzy o takich deskach jakie mają w tych różnych programach kulinarnych, takie z łupka. Trochę poszperałam i znalazłam. Mają takie na kuchnianawidelcu.pl myślałam, że to strasznie drogie ale wcale nie, zresztą sama sobie taką kupiłam. Zatem czasami taki praktyczny prezent też jest trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też pomyśleć o innym prezencie, bo jeżeli ktoś jest np smakoszem kawy, to proponuję postawić właśnie na to i wybrać jej aromatyczną, smaczną odmianę, warto sprawdzić na www.kawa-kawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliineczka
ja swojej kupiłam notatnik elektroniczny w Teletorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartlomiejredo
moja dziewczyna dostała nowa torbę na lapka i słuchawki ze sferisu, sam bym sobie takie kupił..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś ramka elektroniczna albo coś praktycznego, suszarka, prostownica, depilator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssyt
Ja bym kupiła jakas fajną torebkę. MK czzy coś. Na e-kaja.pl ostatnio widziałam dużo i w fajnych cenach także może coś znajdziesz odpowiedniego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×