Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

Przeceny

Polecane posty

Czy można jeszcze gdzieś znaleźć jakieś fajne ciuchy? nie mam czasu szukać,a chciałbym coś jeszcze upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipiskaaa
tak, tak, możesz spokojnie jeszcze skoczyć np. do zary, ostatnio kupiłam tam sliczny sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotkaodp
najważniejsze pytanie to gdzie mieszkasz, żeby coś polecić a nie strzelać w ciemno, ja jestem z Wrocławia, i w ten weekend oficjalnie zakończyłam sezon przecen ;) mogę coś doradzić, tylko napisz skąd jesteś i czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się w sobotę wybieram do Wrocka dlatego z chęcią przeczytam gdzie można się udać na łowy :) myślałam o factory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w duzym miescie dlatego chodzi mi o sieciowki, tam mozna wylapac najlepsze okazje. tylko nie sprecyzowalam pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do wzięcia w ciekawym konkursie o laptopa, jak myślicie kto wygra. Jak nie wy to na pewno ja. www.pokonamcie.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że teraz jest bardzo dobry czas na to , żeby poszperać sobie w sklepach i kupić jakieś ciekawe rzeczy , bo kończą się wyprzedaże i teraz można znaleźć naprawdę ciekawe kąski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1KarinaK
Hej, a słyszeliście może o Wielkiej Nocy w Lidlu??:)) było można gosować przez jakiś czas co ma być przecenione i teraz otwierają sklepy na noc i dużo rzeczy będzie przecenione po 50 a czasem nawet 70% ;)) a najlepsz jest to że nie mam następnego dnia pracy wieć mogę się wybrać na nocne zakupy!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marykey
jak nie masz czasu szukać i biegać po sklepach to poszukaj czegoś w sklepach internetowych. teraz na kontri.pl sa duze przeceny. dodatkowo, mozesz wykorzystać kod rabatowy (treść kodu dziendobry. 20 zł przy zakupach powyzej 100 zł. opłaca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ
Jeśli szukasz czegoś dla najlepszego przyjaciela człowieka http://siedem-zyczen.sklep.pl/ tu znajdziesz wszystko.CODZIENNIE NISKIE CENY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×