Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Remont domu jaka pożyczka będzie pomocna

Polecane posty

Gość gość

U kogo można dostać pożyczkę bez BIK, tak żeby nie zniszczyła ona finansowo? Jaką kwotę można dostać, jaki będzie koszt pożyczki. Która firma pożyczkowa ma teraz najlepszą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka99
Czyli macie negatywne wpisy w BIK, tak? W takim razie o kredycie w banku możecie zapomnieć. Nawet, jeśli macie duże dochody, BIK i tak będą sprawdzali. Pozostają Ci jedynie pożyczki w parabankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Gościu, a ile pieniędzy w ogóle potrzebujesz? W sumie powinieneś to napisać zaraz na początku, bo to jest bardzo istotne. Jak dużo pieniędzy potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję 40 tysięcy zł. Wiem, że to duża kwota, ale bez tego nie zrobię generalnego remontu domu. Pomożecie jakoś? Proszę tylko o sensowne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka222
Co powiesz na taką pożyczkę: - od 20 000 zł do 50 000 zł - na 10 lat - atrakcyjne oprocentowanie Czy taka pożyczka by Ci odpowiadała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakaś fikcyjna firma? W zasadzie nie podałaś nawet żadnych danych kontaktowych. W jaki sposób można u nich otrzymać te pieniądze? Chętnie bym do nich zadzwoniła i dowiedziała się jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, zadzwoniłam i umówiłam się z nimi na spotkanie. Mam nadzieję, że nie będzie to stracony czas. Jestem ciekawa jakie warunki mi zaproponują. Dam Wam znać jak uda mi się coś załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek567
Z tak dużą kwotą może być kłopot. W providencie pożyczają maks. 10 000 zł. Może tam pożyczyłbyś część pieniędzy? Dają pożyczkę na całkiem korzystnych warunkach. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka67
W Providencie? Nie wydaje mi się, żeby to było dobre rozwiązanie. Jeszcze do tego zaproponuj mu obsługę domową, to już w ogóle go pogrąży. Poza tym weźmie 10 000 zł, a co z pozostałych 30 tys.? Znajdzie gdzieś na ulicy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka67
Gienek, Twoje pomysły są strasznie głupie. Najlepiej rozgrzebać i zostawić... I wziąć kilka pożyczek w kilku firmach pożyczkowych, popaść w długi i mieć problemy finansowe. Pomysł nad tym co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka222
Nie wiesz jak to jest? Niektórzy specjalnie piszą takie opinie, żeby oczernić innych, a wypromować siebie. Podejrzewam, że tak też jest w tym przypadku. Piszą złe rzeczy o nich, a reklamują swoje usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka78
Po prostu najlepiej iść do danej firmy i dowiedzieć się na miejscu jak to wszystko wygląda. Nie ma sensu czytać opinii w sieci, bo one nie zawsze są wiarygodne. W internecie może wypowiedzieć się każdy i wcale nie musi pisać prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na tym spotkaniu i wszystko jest ok. Pożyczka wygląda dobrze. Zaproponowali mi bardzo przyzwoite warunki. Wypełniłem wniosek, teraz czekam na pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoneczka678
A ja szukam kredytu na remont mieszkania. Negatywnych wpisów w BIK nie mam, mam nadzieję, że nasze dochody wystarczą i bank nie będzie robił problemów. Pomożecie jakoś? Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
A nie myślałaś o banku PKO? Mają tam mini ratkę. Z tego co wiem ten kredyt można wziąć właśnie na remont mieszkania. Czy taka opcja byłaby dla Ciebie pomocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka78
Przestań, mini ratka wcale nie jest dobrym pomysłem. Mini ratka jest jednym z najdroższych kredytów na rynku. Nie wiedziałaś o tym? Przecież ta mini ratka ma RRSO jakieś 35%. Lepiej zaproponuj coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka78
I sami są sobie winni. Skoro wzięli taki kredyt to chyba wiedzieli, że istnieje ryzyko, że kurs franka wzrośnie, prawda? Chcieli zaoszczędzić, a teraz na tym tracą. Niestety trzeba odpowiadać za swoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka mieszkaniowa z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. POżyczka z Kasy Zapomogowo-pożyczkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria34
A co myślicie o pożyczce w wonga? Miał ktoś z nią do czynienia? Może tam gość mógłby wziąć pożyczkę na remont? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka78
A wiesz, że wonga sprawdza BIK? Osoby zadłużone, ze złą historią w BIK, z komornikiem nie mają szans na pożyczkę u nich. W zasadzie ich oferta podchodzi pod ofertę kredytową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria34
Jak mogą sprawdzać BIK skoro są parabankiem? Przecież sprawdzanie BIK jest zarezerwowane tylko dla banków. Skąd w ogóle wzięłaś takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo gorzej, zrzucaja na pozyczkodawcow, a przeciez to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto spróbować obniżyć koszty remontu kupując sprzęty on line np. na lazienkaplus.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1
Na pewno na niski procentem i długim okresem kredytowania- tak jak kazda pożyczka ;P Bardzo zależy to od Twoich dochodów, ale dostać pewnie dostaniesz- w zasadzie mało patrzą na zarobki w skoku wołomin- słyszałam o tej całej ,,przebojowej pożyczce " dużo pozytywnego - sama sprawdzałam- i faktycznie atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Runka
na szybko dobra pozyczka bedzie Lendon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarczyna
aha no i Lendon w pierwszej pozyczce ma promocje placicie tylko 50% odsetek. Tzn ja tak mialam, wiec mam nadzieje ze ta promocja dalej trwa. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuprou
@Tarczynanawet Ja słyszałam, że teraz jest za 0% w LendOnie. Ktoś sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edour
Spprawdzilam. jest rzeczywiście za 0% - do 500 zł pożyczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klozza
Lendon - przez neta wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×