Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie gdzie?????

rzeszów - staniki bielizna- obwody od 65 czy w Rzesz. jest jakiś sklep??

Polecane posty

Gość kto wie gdzie?????

jw...czy w rzeszowie jest jakiś sklep z bielizną, gdzie obwody zaczynają się od 65??? bo chyba ciężko? :( 70 od bidy gdzieś da rade znaleźć ale 65 hmhm a mam dość już biustonoszy 75B które niby są dobre ale jednak nie do końca,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres bien
w ESOTIQ są biustonosze 65 pod biustem- sama kupuję, weszłam na stronę esotiq i ich salon mieści się w Rzeszowie w Galerii na Słowackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres bien
ja kupuję bieliznę w ESOTIQ, też mam 65 pod biustem, i jestem zadowolona, bo biustonosze są ładne i niedrogie. Weszłam na stronę i tam jest info że w Rzeszowie ich salon mieści się w galerii na Słowackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunwaldzka biu styl
adres grunwaldzka 42/3 za europą po drodze jak się idzie na dworzec pks www.biustyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie gdzie?????
ok dzięki dzięki :) czyli coś ruszyło do przodu :) bo do tej pory cały czas słyszałam, że dopiero mają powstać sklepy z większym wyborem rozmiarówek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rzeszowianka
ponoć na kopernika jest, jakiś sklep jeszcze w realu to stoisko z bielizną i w leclerku i twojaobsesja.pl za ch.ameryka obok parkingu obwody od 60 konrad kinga etc. tylko tam jest dość drogo , jest stoisko atlantic w dawnej agorze (galeria rzeszów słowackiego) mają różne firmy i jeden z większych wyborów w Rzeszowie jak chodzi o staniki obwody i miseczki , nie idź nigdy do triumfa tamte panie ekspedientki nie mają pojęcia o niczym a o stanikach to w ogóle(mi się 75tki porozciągały na 105cm :( i to po 3 miesiącach a zarzekały się ,że obwody są ściśliwe utrwalane termicznie i cały czas są jak nowe ...akurat a szczególnie w ch.nowy świat są takie artystki) odradzam i felinę tak samo (ch.europa II, omijać szerokim łukiem tamto stoisko tak jak ch.galeria grafica z zawyżonymi cenami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rzeszowianka
a esotiq ma badziewna bieliznę , rozciągliwce i rozmiar miseczek rośnie tylko na metkach fatalna konstrukcja i liche materiały 2x byłam tam mierzyłam oglądałam i nic nie kupiłam ..na pytanie o usługę brafittingu panie robią wielkie oczy i że nie robi się obwodów mniejszych niż 70 a miseczek większych od eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam jeszcze chyba nie ma
tak czy siak trzeba czasem szukać samemu , mam pytanie a w Plazie coś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczkaaaaaaaaa
co prawda sklep internetowy ale mnie jeszcze nie zawiódł: www.e-bieliznakobieca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na balkonetce
a ja sie zapisałam na to forum i się dowiaduję więcej na temat staników ;) balkonetka.pl polecam szczerze zanim kupicie coś w ciemno lepiej się dopytać innych a to nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rezszowie sa ale jeden minus
ceny są strasznie wysokie ,są może ze 2 sklepy(jeden na grunwaldzkiej i drugi na kopernika) zawsze brak rozmiarówek , modeli i innych firm , panache i freya kosztują ponad 250zł , zastanówcie się czy jest sens tam chodzić.... w Rzeszowie zawsze było koszmarnie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd takie ceny?
Panache kosztują zazwyczaj w przedziale 120-160 zł również w Rzeszowie w sklepach, ok których piszesz. Freya 150-200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
a próbowałaś może staniki z nipplex? Oni tam mają obwody 65. Ja mam w nieco większym rozmiarze bieliznę od nich i jeśli chodzi o stanik to bardzo dobrze mi trzyma biust i po praniu w pralce też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszów bielizna
Kobitki przeciez w dawnym respanie jest bardzo fajne stoisko maja duzy wybór i nipplexu i hendersona i atlantica, obwody od 65 i miski tez duze. ceny przystepne a takie niepozorne stoisko troche ukryte, na parterze za sukniami slubnymi. Kobitki tam doradza jak trzeba, mile jak nie wiem, wiec zamiast szukac po drogich galeriach lepiej na spokojnie tam sie udac, ja na zakupach bylam, kupilam oprocz stanika super pizame, gatunek rewelacja no i jakies skarpetki i dla meza kalesony. Jestem zadowolona i to bardzo POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w millenium hall
jest na 3 poziomie stoisko z bielizną , zaglądałyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Duży wybór badziewia (bo pod względem staników niplex czy atlantic to nic innego jak badziewie) to nie wybór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszów bielizna
Do "eeeee???" : nie wiem kiedy tam ostatnio byłaś ale ja byłam z dwa tyg. temu i wybór mają niezły. Fakt chinskie badziewie tez mają ale w wiekszości polskie produkty. A porównując ilość modeli z polskich biustonoszy do innych sklepów, to żaden nie ma szans. Ja bynajmniej będę teraz tam stałym bywalcem i jeżeli ktoś ma taki problem jak ja czyli 65 F !!! ;/ to tam znajdzie cos dla siebie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojah
Cześć .Witajcie,jeśli ktoś ma problem z doborem odpowiedniego rozmiaru i znalezieniem obwodu 65,ZAPRASZAM do Leżajska na ul. MICKIEWICZA 7.Pracuję w sklepie z bielizną ,gdzie staramy się ,aby nasze klientki wychodziły zadowolone.Uwielbiam pomagać w doborze staników.Uważam, że jestem w tym bardzo Dobra.SPRAWDŻCIE !!!Pozdrawiam KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkasamanta2
W Rzeszowie nie wiem. Jestem pewna, że w Jarosławiu jest jeden świetny sklep - http://www.bielizna-sklepy.pl/. Wiem, że tam jest dużo biustonoszy w obwodzie 65 nie tylko białych i czarnych ale przede wszystkim kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla siebie staniczki kupuję w Świecie bielizny w Galerii Rzeszów, jest nie drogo i świetna obsługa. Ostatnio otworzyli sklep internetowy, można zamówić i odebrać na stoisku e-swiatbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamammaa
Jeśli chodzi o 65 pod biustem polecam sklep Paryżanka, panie sprowadzały dla mnie nawet obwód 60, bo w niektórych modelach 65 był za szeroki :( polecam sklep Paryżanka! Od kiedy panie brafiterki dobrały mi odpowiedni model zaopatruję się już tylko tam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rzeszowie wiem że w sklepie Paryżanka jest bardzo dobry wybór staników. Sklep jest na ulicy Kreczmera. Powinna pani tam znaleźć coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam ale sklep internetowy www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Alka90
Sprawdź sobie również dla porównania w Paryżance. Na ich stronie widziałam, że mają naprawdę spory wybór - http://www.paryzanka.eu/nowosci/biustonosze-vel-staniki-prosto-z-brafittingowej-kliniki-/17 - jeśli nie masz czasu podjechać zawsze możesz wysłać im maila lub przedzwonić i dopytać czy mieliby coś co konkretnie by cię interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstał nowy salon bielizny Panache Biu- Biu podobno za niedlugo ma byc tez Freya. W Millenium Hall stoisko dawnego Perfect Bra. Rozmiarowka rozszezona obwody od 60. Sporo modeli z najnowszej kolekcji. Braffiterki zostaly te co byly w Perfect Bra tylko wlasciciel I nazwa sklepu sie zmienila. Bylam I zaopatrzylam sie w 3nowe modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajeodpowiedz
Salon Marilyn w Galeri Rzeszów ma dosyc duży wybor jeśli chodzi o obwód 65 , poza tym bielizna jet bardzo dobrej jakości i ładne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiem, że w Rzeszowie jest butik gdzie jest bielizna http://www.paryzanka.eu/nowosci , można również skorzystać z braffitingu, który pomoże nam dobrać rodzaj stanika do naszego ciała, także warto spróbować :) innego nie znam, ja szukam bielizny na noc poślubną :) powodzenia w szukaniu :) zerknij sobie również na zdjęcia stylizacji jakie wykonują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Paryżankę fajny sklep ale jeden minus , straszne narzuty na towarach marża ponad 100%. Są inne sklepy które oferują w Rzeszowie wybór staników jak Le Millu, Świat bielizny, Bikini i La Vantil no i na ul. Gałęzowskiego jest sklep z bielizną też można dostać. W Millenium Hall na samej górze jest biu biu zamiast perfect bra mozna dostać Panache ale to już droga firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×