Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozterka...

Samsung czy Nokia ?

Polecane posty

Gość rozterka...

Zastanawiam sie nad kupnem telefonu.. Chciala bym kupic z ktorejs z wyzej wymienionych firm. Tylko nie wiem ktora wybrac. Prosze o porade i o uzasadnienie. Mile widziane oceny ludzi posiadajacych model ktorejs z tych firm. Prosze o doradzenie mi modelu w rozsadnej cenie. z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany y y
Samsungi mają to do siebie że dość często dię psują a nokia jest bardzo Bardzo BArdzo BARdzo BARDzo BARDZo BARDZO prosta w obsłudze. wybór należy do ciebie :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesss456
NOKIA 3410- taką mialam nokia 3100 taką mam super telefoniki! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only nokia
ja zawsze mam nokie, chyba sie od nich uzaleznilam :P, do tej pory mialam: - 3310 - 6810 - nastepna N70 :) nigdy mi sie nie zepsuly, solidnie wykonane i "logiczne"menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only nokia
oop, pomylilo mi sie, zamiast 6810 mam 6230 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam obie firmowe komorki
ale nokia jest wieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagnieszek
tylko nokia, jest dużo bardziej wytrzymała od samsunga.No, a model zależy od zasobności Twojego portwela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem komu samsungi się tak psują? ;} nikt moich znajomych nigdy nie miał z nimi problemów, a jak mojemu kumplowi popsuł się całkiem nowy SE, wyciągnął z szuflady przedpotopowego Samsunga A100 i śmigał mu aż miło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nokii, to owszem, są wytrzymałe, ale przy okazji są też niewspspólmiernie drogie w stosunku do jakości. Np wyświetlacz w N70 to ciągle badziew, mimo tego, że kosztuje odpowiednio (mówię tu o sprzedaży poza siecią - bo w ofertach sieci komórkowych to kosztuje o wiele taniej przy wykupieniu abonamentu). Ja np mam motorolkę v3x, nówka ok 900zł, a za nokię z takim aparatem (jakość) i takim wyświetlaczem (jakość) do tego z usuługami 3G musiałabym zapłacić ok 400-500zł więcej. Nie opłaca się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only nokia
badziew??? hmm, chyba bede musiala sie mu jeszcze raz przyjrzec then

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom, mój kolega ma ten telefon, dostał do w prezencie i chce go szybko sprzedać, bo wyświetlacz wygląda jak szarawy obrazek z mini kwadracików ;] Te firmy, które uchodzą za gorsze od Nokii (czyli wszystkie inne) robią w tej chwili duuużo lepsze telefony w duuużo lepszych cenach. A Nokia się nie stara, by oferować więcej, bo i tak wie, że znajdzie kupców na swoje produkty. Ciekawe czy kiedyś to się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość not only nokia
marka robi swoje, a nie wiesz jak z N72, bo ten tez mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Ja prawie zawsze kupuję nokie. Miałam do czynienia z wieloma modelami telefonów różnych marek, więc prosze założycielkę tematu o sprecyzowanie: czego oczekuje przede wszystkim od telefonu i jaki przedział cenowy ją interesuje. Chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only nokkkia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka12
Polecam Ci nokie sama kiedyś miałam i nie nażekałam a teraz mam samsunga i już drugi raz mi się zepsół nie wiem jak wolisz ale nokia jest lepsza i prostsza w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można głosować na lsd
moj chłopak ma nowego smasunga, już sie popsuł - klawidze nie działaja, zawiesz asię, wyłacza, sam z siebie dzwoni pod różne numery :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellu066
potwierdzam samsungi zawieszaja sie i ogolnie mowiac psuja sie bardzo czesto, wiem bo mialam i ma moj chlopak. Nokia naprawde super-niezniszczalna i prosta ( mam aktualnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja bym też była za nokią jednak. teraz miałam duży problem jak sama kupowałam telefony, też się nad samsungiem zastanawiałam, ale szczerze mówiąc wybrałam nokię, bo mi się wizualnie bardziej podobała :) ostatnio miałam motorolę v3 i to było gówno moim zdaniem. i ani mój tata, ani brat nie byli zadowoleni :P teraz wszyscy mamy nokię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia the best and forever
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna
tylko nokia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
zdecydowanie Nokia, chociaz obecnie mam Sagema. Samsungi sie psuja, maja dziwna obsluge i do tego wygladaja nieciekawie. Nokia, wiem z doswiadczenia, jest wytrzymala na wstrzasy, kopanie, spadanie z duzj wysokosci, jest prosta w obsludze i ma duzy wybor telefonow. w grudniu zmieniam swojego Sagema wlasnie na Nokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung D600E
a ja mam i nokię i samsunga D600E - baardzo fajny, przyjemny w obsłudze, solidnie zrobiony, wszystkie wejscia na kartę, ładowarkę i kable do zgrywania dobrze zabezpieczone, oprogramowanie też ok. Menu czytelne. Nokię mam 6230 i tez jest fajna, bo nokia.. to nokia... Ale te modele klasyczne najlepsze, bez udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od 6 lat
mam nokie, mialam 3210. 3310, 3510i a od paru dni mam 6020, nigdy mi sie nie psuły wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×