Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kalina 1352

sklep internetowy vova

Polecane posty

ja dwa razy dokonałam zakupów. Pieniądze ściągają z karty. Nie podają ani NIP ani Regon, ani numeru konta bankowego ani telefonu. Twierdzą, że nie mają. Do dziś nie mam towaru. Składam sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Zombie
Zablokowałam kartę i pieniądze wróciły. Teraz ciekawe czy przyślą to za co zapłaciłam. Daj znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia76
witam zamawiałam w tym sklepie co prawda nic mi z konta nie sciagneli zreszta niebardzo rozumiem jak moga sciagnac wieksza kwote. aktualnie czekam za towarem jeszce maja czas dam Wam znac czy moj portfel dotarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelincia
Dostałam bluzkę. Wzór ładny ale wykonanie jest koszmarne!!! Po za tym było S a to jest dużo za duże. Mam sklep chiński, nie trzeba tak długo czekać i można przymierzyć. Nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam dostałam towar ,w terminie jaki wyznaczyli nie mam zastrzeżeń nawet szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia76
Witam to znwu ja a wiec zamawiałam portfel ale jeszcze nie dotarł najpóźniej zamawiałam breloczek Breloczek własnie przyszedł wszystko sie zgadza jest idealny jak na zdjeciu. Poczekam jeszcze za reszta towaru bede Wam przekazywac wiadomosci. dodam ze jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zamówiłam średnio mi się podoba, ale za tą cenę co wymagać, ale już nie będę zamawiać, wole iść do sklepu i przymierzyc, można kupić wiele tanszych rzeczy na wyprzedażach. N a zdjęciach lepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z vovy zamawiamy regularnie, towar zostaje dostarczony mniej wiecej po ok 30 dniach. Wszystko jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vova to następna ściema. Nie dajcie się nabrać. Zdjęcia niektórych z towarów (po niemożliwie niskich cenach ) są skopiowane z firmowych sklepów (np.w Anglii) i różnice w kwotach są wręcz ogromne. Trafiłam na kilka takich propozycji. Na przykład przepiękna sukienka za 61 zł, w angielskim sklepie kosztuje w promocji 45% kosztuje 185 zł .Dokładnie ta sama. Identyczne zdjęcie. Płatność tylko przelewem. Nie ma kontaktu. Kobiety...nie dajcie się nabrać. Niestety takich atrakcyjnych stron jest więcej. Trzeba dokładnie sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka jeszcze raz. Vova na bardzo dużo (o ile nie wszystkie) zdjęć żywcem ściągniętych z innych sklepów. . Tylko ceny są o całe lata świetlne niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam kurtkę na początku czerwca, miała dotrzeć do 28 lipca i do tej pory nie dotarła. Po podaniu numeru przesyłki do śledzenia wyskakuje mi informacja "Please try again later, we are awaiting tracking info from the carrier". Czy ktoś z Was też tak miał i czy mam się pożegnać z pieniędzmi? zapłaciłam z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia76
W sumie ja tez troszkę kupilam fortuny i w sumie distakam tylko jeden bryloczek ktory byl na samym koncu prawie zamawiany przyszedl. Portdel ktiry byl pierwszy nie a w sumie na nim mi zalezy najbardziej jeszcze mają kilka dni czasu. Zobaczymy co dalej. 8 dni im zostało. A Ty kochana jesli jesteś po termini pisz do nich dostaniesz zwrot pieniędzy . Przyjemniej tak mi pisala Pani na czacie. Bo Vova ma czat i piszą po polsku dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry 18 lipca złożyłam zamówienie i zapłaciłam kartą , kiedy otrzymałam wiadomość że powinnam przesłać zdjęcie karty, oraz zdjęcie dowodu osobistego, lub prawa jazdy , natychmiast zrezygnowałam z zamówienia i poprosiłam o zwrot pieniędzy , niestety do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałam mimo zapewnień e mailowych . Sprawę zgłosiłam na policję, policja jednak chce zebrać większą ilość pokrzywdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bista
Dzięki, że o tym piszecie. Bo za taką cenę to kusiło, żeby kupić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia76
To znowu ja . A wiec wczoraj przyszedl moj portfel. Taki jaki wybralam ten sam co zamawialam . Ja z czystym sumieniem mogę polecic strone. Dodam Jeszce raz ze Vova w tygodniu ma tez czat . Mozna pisac. Ja tam wypistwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie identyczne metody stosowano w Polsce kilka razy. "Utopiłem" ok. 800 zł. Prawdopodobna procedura stosowana przez nich: wpłata pieniędzy, niby rejestracja zakupu z nadaniem numeru, za kilka dni informacja o administracyjnej zmianie numeru zakupu, a później przedłużanie CZASU realizacji, aż do wycofania się z rynku. Takim działaniem powinny się zainteresować odpowiednie służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koogucik
Jeżeli to co piszecie to prawda to jest to bardzo paskudna praktyka. Robiąc zakupy w Internecie staram się kupować tylko w zaufanych sklepach internetowych. Dodatkowo, zawsze poświęcam uwagę, aby przeczytać z czego dany ubranie powstało, a jak nie jestem pewna to również zapoznać się z opiniami na temat sklepu lub konkretnego modelu. Lubię też kupować w sklepach, które mają szczegółowe zdjęcia produktowe, a najchętniej w sklepach, które mają zdjęcia 360 stopni produktów. Chodzi dokładniej o takie zdjęcia jak na tej stronce http://4see.pl/ . Mogę sobie wtedy powiększyć, obrócić rzecz. Nic mi nie umknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam kilka rzeczy z tego sklepu. Fakt, że na początku lata trzeba było długo czekać na dostawę ale dotarła. Kolejne zamówienia były realizowane , zależnie od towaru i sklepu bardzo szybko lub szybko. Na cześć zamówień jeszcze czekam. Problemem jest rozmiar. Podany na stronie różni się od tego co przyjdzie, warto zamówić rozmiar większy. Miałam też dostawy nietrafione, bo zamówiony rozmiar był inny od otrzymanego. Myślę, że na koniec lata sklepy chcą wyprzedać wszystko co się da i nawet potrafią wysyłając towar w różny sposób ukryć rozmiar. Nie ma problemu ze zwrotem pieniędzy. W przypadku niezgodnej dostawy lub niezadowolenia klienta z dostarczonego towaru, zwrot następuje szybko. Jestem zadowolona ze współpracy z tym sklepem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmarna ściema. Nie ten kolor, nie ten materiał, nie ten rozmiar. Cóż, zapłaciłam tyle, ile jest to warte, a liczyłam na okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotka100
Hej. Bardzo Was proszę podajcie mi jakaś możliwość kontaktu z tymi oszukańcami! W lipcu zapłaciłam niezłą sumkę za towar i do tej pory otrzymałam tylko jakieś dziadowskie spodnie. Nie mam pojęcia jak się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie na stronie internetowej nie ma informacji, że paczki mogą pochodzić np: z Chin, i trzeba będzie zapłacić za nie np: cło lub vat. Wypełnić masę papierów i odesłać do Agencji Celnej. Brak takiej informacji jest nie uczciwy ze strony VOVA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaska
No coz...naiwnych nie sieja, rodzą sie sami.Miala byc katana- plaszczyk dzinsowy z kamizelka dresowa pod spodem. Urzekla mnie wygladem. Nie wiem, skad takie zdjecia biora, bo przyszedl koszmarny drelich z niby plastikowa tkanina -kamizelką. I krotki. Rozmiar porownywalam z ich tabela, a rzeczywity jest o jakies 3 numery mniejszy mimo prawidlowego napisu na metce. Nie bylo to wcale tanie...dam szwagierce, bedzie do drobiu w tym chodzic i zapamietam nauczke. Aha, przyszlo toto dosyc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z VOVA SHOP zamówiłam 7 rzeczy . Dziś przyszła ostatnia. W torebeczkach z bąbelkami było zapakowane. Zamówiłabym jeszcze kilka rzeczy tylko że jest problem , bo chcę zapłacić dotpay zwykły przelew ale takiej możliwości już nie ma , chyba że ja coś robię nie tak. We wrześniu tak właśnie zapłaciłam zwykłym przelewem , wydrukowałam go sobie z wszystkimi danymi bo automatycznie mi przyszło z dotpay i w banku zrobiłam przelew na konto dotpay , a oni na VOVA. Byłam też sceptycznie nastawiona ale myślę sobie te 60 zł to jeszcze przeboleję. a tu wszystko przyszło;pendrive. kremy, torebka, nóż do tortu. Może wie ktoś jak zapłacic zwykłym przelewem. Prubuję skontaktowac się z Dotpay ale nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zamówiłam ostatnio torbę i portfel. Zapłaciłam za oba produkty dostawę rozdzielono. W statusie zamówienia wpisane, że dostarczono, a towaru brak. Nie łudzę się już, druga rzecz przyjdzie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli rzeczy były z dwóch róznych sklepów to pewnie 2 rzecz przyjdzie póżniej.Też tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHaneczka
To draństwo! Towar!!!!!!!!!!!!!!!! SZMELC tak jakościowo jak rozmiarowo ! Nic się nie zgadza! Strata pieniędzy których nie zwrócili!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doris
Bardzo dużo rzeczy już kupiłam w tym sklepie i wszystko dotarło przed terminem albo z niewielkim opóźnieniem. Z karty nie sciagnieto więcej niż trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doris
Bardzo dużo rzeczy już kupiłam w tym sklepie i wszystko dotarło przed terminem albo z niewielkim opóźnieniem. Z karty nie sciagnieto więcej niż trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tragedia. nic się nie zgadza , inny materiał( jakieś dziadostwo ), zupełnie inny krój . Wydałam pieniądze , nawet nie mam gdzie się odwołać , komu odesłać . Oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×