Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklep stormhype czy kupowaliście tam?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do was czy polacie sklep stormhype i jaka jest wasza opinia na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukali mnie,nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak ze czekałam 3 dni i zamówienie przyszło choć jedna rzecz się nico różniła od tej co zamawiałam ale wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transakcja przebiegła bezproblemowo. Otrzymałem swoje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ja dostałem całkowicie inny model bucików, butki odesłałam, kasę dostałam spowrotem. Ktoś kto mi odpisywał na fb był batdzo miły rzeczowy i pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thrasher jest legit z reszta w każdym sklepie jest legit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja kupiłem g-shocka bo cena najnizsza - pudelko papiery wszystko jest - polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze, normlnie, nie najlepiej nie najgorzej. Kontakt dobry przesyłka sprawnie dotarła koszulka assc chyba ok wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 9 lipca ani towaru ani kasy (650 pln) po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia zero kontaktu pozostaje tylko zgłoszenie na Policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok stronka, łądna bluza przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry kontakt ze sklepem ale tylko na fb dobre i szczere doradztwo i sprawna wysyłka, mogę polecić i na pewno skorzystam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra. Towar zamówiony pod koniec sierpnia bieżącego roku , opłacony z góry i do tej pory ,ani zamówienia nie otrzymałam ani zwrotu pieniędzy. Telefon na stronie sklepu nie aktualny a teraz całkowicie został usunięty. Próby kontaktowania się drogą elektroniczną - bez rezultatu, mnóstwo wysłanych wiadomości- nadal nic. Szanse na zwrot pieniędzy chyba marne , zgłaszam sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w stormhype kupilem juz jakis rok temu jak mieli jeszcze mniej asortymentu.. i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór, bardzo proszę klientów zgłaszających problem z dostawą o kontakt - shop@stormhype.pl Sprawy zostaną szybko wyjaśnione Załoga StormHype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby super , gdyby Załoga sklepu Stormhype była tak uprzejma i odpisywała na wysyłane wiadomości tak jak zapewnia - próby kontaktu są bezskuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys to był naprawde dobry sklepik ale było duzo mniej asortymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po negatywnym komenatrzu, załatwili sprawę. Szkoda, że nie mogłem wystawic pozytywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież stormhype to był zawsze pewniak pamietam jak pol mojej szkoly ciagnelo yeezusy od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety oszustwo... nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Sprawę kieruje nie tylko na policję ale też do Giodo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUŚCI!!! 15 sierpnia zakupione buty i wpłacone 449zł. Niestety buty nigdy nie dotarły! Wysłaliśmy odstąpienie od umowy(zgodnie z instrukcją od stormhype).Do tej pory nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy!!! Wysłane e-maile,wiadomości na Messenger-zablokowali mnie!!! Zero reakcji z ich strony.Zgłaszam na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy... OSZUŚCI!!! dodatkowo przetwarzają dane osobowe bezprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO.... ponieważ zakupiony towar ponad miesiąc temu do dnia dzisiejszego nie dotarł...nikt nie odpowiada na maile a telefon nie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vansy old skool i flame logo koszulke zamawiałem i wszystko bylo ok ale to juz dawno zamawiałem przed wakacjami jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prosbe aby wszyscy, którzy zostali oszukani zgłaszali sprawę na policję, jest duża szansa ud***enia tych oszutsów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUŚCI!!!! Zablokowali mnie na Messenger i na fb,ponieważ upominałam się o moje pieniądze! Widzę,że zmienili emaila dzisiaj!! Mam nadzieję,że zostaną srogo ukarani za to co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×