Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imina

Sklepy internetowe

Polecane posty

Dzień dobry Dziewczyny. Zastanawiałam się ostatnio ile osób kupuje w sklepach internetowych i co kupuje. Zrobimy małe wyliczenie? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
- książki - soczewki kontaktowe - dwa razy kupilam cos z ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky pollard
kupujesz soczewki?? moge zapytac gdzie? jest taniej? a czy sa takiej samej jakosci jak w normalnych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki ubrania buty zabawki odzież dziecięcą zegarki torby/torebki kolczyki rękawiczki skórzane stroje kąpielowe przęt agd i rtv kosmetyki lista jest dłuuga.... kupując w necie można sporo zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, kolezanka zapytana o zakupy w sieci odpowiedziała, że boi się numeru karty podawać. wy nie macie takich obaw? aha i jak to jest z kosztami przesyłek w takich sklepach? sama nic poza allegro nie kupowałam ale kusi mnie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintageshop.pl
ja kupuje nałogowo... już wkrótce swój e-sklep zakładam.. ciuchowy zrezstą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, witaj. swoją drogą dzięki za odpowiedź na mojega maila:) dobrze, że poprawiliście swoje konto, bo troszkę głupio wygląda błąd w adresie na stronie internetowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VintageShop.pl
Imina nie odpisałam bo mam taki sajgonw związku z otwarciem, że nie mam czasu na to, żeby odpisac na korespondencje.. daj mi kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, nie ma sprawy. tak myślałam, że troszkę zapracowana teraz jesteś. swoją drogą oglądałaś witrynę/y konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo99
ja kupuje głównie ubrania, dodatki, bieliznę - ostatnio spore zakupy zrobilam tutaj: http://www.levante.pl bo siostra wynalazła mi ten sklepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak każdy, ubrania, biżuterie, artykuły domowe - zazwyczaj allegro niedawno kształciłam się w zawodzie florysty, więc zainteresowałam się swoim małym ogrodem i większość zakupów zrobiłam w sklepie Dajar (http://www.sklep.dajar.pl/pl/category/2/ogrod ) ciekawe oraz nowoczesne akcesoria ogrodowe i meble oraz moje ulubione poduszki, które podbiły moje serce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję głównie elektronikę - jakoś kupowanie ubrań przez internet może nie wyjść nikomu na dobre - rozmiarówki i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneczka456
Ja również kupuję głównie elektronikę - co jak co ale w sieci jest właśnie najtaniej i można jednak sporo zaoszczędzić. Różnice w cenie mogą być bardzo duże i sięgać ponad kilkuset złotych na jednym produkcie tak wiec warto jest skorzystać z porównywarek i porównać sobie ceny w różnych miejscach. Dobrym miejscem do tego jest na przykład Skąpiec: http://www.skapiec.pl/ - w poszczególnych działach znajduje się zestawienie ofert praktycznie wszystkich sklepów internetowych. Warto jest również poczytać sobie opinie o miejscach, w których chcemy zrobić sobie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już robię zakupy przez internet to głownie akcesoria kosmetyczne w postaci pędzli i kosmetyki - do makijażu w sklepach na allegro, do pielęgnacji w sklepach online moich ulubionych marek, zazwyczaj są to mniej znane marki wiec całe szczęscie ze mają e-sklepy bo trudno z dostepnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głównie na allegro kupuje rożnego rodzaju kosmetyki czy tez ubrania :) czesto można trafić na fajne i tanie rzeczy :) nawet aparat cyfrowy czy tez telefon tez zamawiam na allegro albo kosmetyki :) ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dla miłośników zdrowego żywienia: http://terapiasokami.pl Zatrudniają lekarza i dietetyka, wysyłają newslettery, diety i porady, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przede wszystkim kupuje kosmetyki: www.goldenlook.pl no i książki oraz ubrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio sukienki na sugarfree oraz książki a wcześniej kosmetyki wszystko dlatego że taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki /dzień ,noc,pod oczy/ na bazie złota koloidalnego-b.duża przebitka, kosmetyki kolorowe,produkty z linii SPA / tanio i elegancko np. na prezent/,a także kupuje całą chemię gospodarczą do domu - koncentraty ,ładne opakowania, kupuję także kawę somalijską w ziarnach -100% arabiki .Musiałam się zarejestrować w sklepie internetowym bezpośrednio w firmie/ za darmo/ . Jakby ktoś chciał to proszę o kontakt do n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem jest allinside.pl, kupuję tam ubrania, akcesoria kosmetyczne, coś do domu, no i czasami elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×